John Rambo (2008)

AARDVARK είπε:
Ο δικαστης παροτι δεν κολλαγε ο σλαι στον ρολο ειχε καταφερει να αποτυπωσει την ατμοσφαιρα ,λογω εφε, με επιτυχια.Οσο για 2 μερος χλωμο μιας και ο Σλαι κλεινει παλαιους λογαριασμους και ο judge λιγο δυσκολο μιας και δεν ειχε ιδιαιτερη επιτυχια.

Παντως και ο Judge Dredd και το Cοbra αν ειχαν επιτυχια ειχαν σκοπο εξαρχης οι παραγωγοι να γυρισουν πολλα sequels αλλα δεν.....

Και κατι ασχετο ο Αρνι ηταν να παιξει τον ρολο του Robocop 1 αλλα στα δοκιμαστικα που εκανε δεν τον χωραγε η στολη. :D
ειχαν σκεφτει και τον κλιντ ιστγουντ αλλα τον ειχαν παρει τα χρονια,αλλο ασχετο ..στο predator που επαιζε ο Αρνι δεν βολευε τον βαν νταμ η στολη να κανει τα αεροπλανικα του....
 
Εδώ είμαστε... :) :thumbup: Ακριβώς ότι θα περίμενε κανείς από Ράμπο...

Και εφόσον η πρώτη ταινία λεγόταν το "Πρώτο Αίμα" μήπως αυτή θα πρέπει να την ονομάσουν : "ΡΑΜΠΟ - ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ":biglaugh:
 
Εγώ πάντως πισματικά αρνούμαι να κοιτάξω τα trailers . θέλω να απολαύσω όλη την ταινία από την αρχή . Η χαρά της παρθενιάς που λέμε !

Αλλά ρε παιδιά , εγώ συνεχίζω να απορώ : τη μουσική θα την γράψει πάλι ο Jerry Goldsmith ;
 
Θα τη στειλει με φαξ απο τον αλλο κοσμο... :D
 
Κανει παρεα στον συνταγματαρχη Trautman δυστυχως. :icon_cry:

32m.jpg
 
Πω πω , δεν το ήξερα .. Θεός 'χωρέστους .
 
Νεες φωτο απο την πολυαναμενομενη ταινια.

rambo4-photo-01.jpg


rambo4-photo-04.jpg


Εδω ο γιαννης με το pet γουρουνακι του. :D

rambo4-photo-05.jpg


rambo4-photo-07.jpg
 
Δεν μπορώ να περιμένω!!!
 
Άντε, πάλι θα τα κάνει λίμπα ο Σταλόνε. Για να δούμε. Του εύχομαι να πάει καλά γιατί είναι αρκετά συμπαθητική φυσιογνωμία, είναι κρίμα που μια ζωή ήταν στη σκιά του McBain ως action star, και το Rocky Balboa ήταν ουσιαστικά ψυχογράφημα για το πως νοιώθει ο ίδιος (ότι όσο κι αν πέρασαν τα χρόνια και οι εποχές της ακμής, κανείς δεν πρέπει να θεωρείται τελειωμένος). Πάντως το ότι θα γελάσουμε με το Γιαννάκη κάθε φορά που θα κάνει το trademark μουγκρητό του με την ανάλογη γκριμάτσα, θα γελάσουμε.
 
Wallpaper confirmed!!!
 
Καλη αφισα,με πολυ κακια απο τον Rambo..!!
 
Bαρβατο............ Αντε να δουμε! Το Rocky Balboa δεν με απογοητευσε παντως!!!
 
Ανυπομονώ!Άραγε πότε έρχεται στην Ευρώπη?
 
Eπισημο trailer. :cool:

[edit] dead picture [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι σφαγή είναι αυτή!Πρέπει να αφανίζει ολόκληρο το κράτος!:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα