John Rambo (2008)

Τί έπαθες φίλε μου, είδες πόσες ρώγες έχει στο πόστερ που έβαλα ο αθλητομποξεράκιας;

Μάλλον από τις πολλές ενέσεις έγινε έτσι...

...
 
@Αmbu Μπα,δεν εχουν παρενεργειες:biglaugh:

Παιδια,εχω μια ενσταση σε οτι αφορα το Rambo4 και το Rocky6...

Κατ'αρχας δηλωνω ΛΑΤΡΗΣ των macho ταινιων του 80 και των πρωταγωνιστων τους.Συνεπως δεν θα αντεχα να δω,τους παιδικους μου ηρωες(εντος ή εκτος "...") να μπαινουν σε ενα χορο animation.Να εξηγηθω...ο Σταλλονε εχει γερασει,that is a fact!Δεν θελω σε καμια περιπτωση να παω να δω εναν "ψηφιακο",ρετουσαρισμενο Rambo,Terminator,Rocky κλπ.Πως να το κανουμε δηλαδη...

Οταν επρεπε να τα γυρισουν γιατι δεν το εκαναν???Μακαρι να βγω ψευτης!

Αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα παω να δω Rambo και θα καταληξω σε "starwars":icon_cry:
 
Κάτι άκουσα ότι τον πιάσανε για κατοχή αναβολικών, δεν ξέρω αν αληθεύει.
 
Εγω λεω να τον αφησουν ησυχο,τα αναβολικα τους πειραξαν τωρα...!!!

exetlaios είπε:
Θυμάμαι, πολύ παλιά, στο Γαλλικό Ινστιτούτο στην Σίνα, είχε προβολή το SALO-120 ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΑ ΣΟΔΟΜΑ του Παζολίνι. (Όσοι το έχουν δει, καταλαβαίνουν για τι ματωμένο και αρρωστημένο έργο μιλάμε).

AYTH η ταινια σηκωνει αρκετη συζητηση πιστευω,αλλα ειμαστε σε λαθος thread....

Αρρωστημενη ταινια παντως σιγουρα ηταν,οπως διαταραγμενος γενικοτερα ηταν κι ο Παζολινι απ'οσα λιγα γνωριζω γι'αυτον.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Keeper7k :

Άντε, να βγεί και το Commando 2 και να αναβιώσει η θρυλική κοντρα Stalone - Schwarzenegger ...
Υπήρξε ποτέ τέτοιο πράγμα ; Ενδιαφέρον ακούγεται , θα ήθελα να ακούσω λεπτομέρειες .
 
iliekater είπε:
Keeper7k :

Υπήρξε ποτέ τέτοιο πράγμα ; Ενδιαφέρον ακούγεται , θα ήθελα να ακούσω λεπτομέρειες .
Δεν υπαρχει περιπτωση για commando 2 ο Keeper7k ευχη εκανε :thumbup: .
 
Δεν ειναι τιποτα ενα σιδερωμα και ειναι οκ!:biglaugh:
 
Την εχω ξαναδει την photo και ειναι πραγματικα θλιβερη.....
 
Λοιπόν 2 πραγματα.Η φωτο με το αθλιο σωμα του Αρνι ειναι ψευτικη και τα γυρισματα του Ραμπο 4 γινονται στο Puerto Vallarta,Jalisco,Mexico

http://www.imdb.com/title/tt0462499/
 
Δεν νομιζω να ειναι ψευτικη η φωτο..Δυστυχως!
 
Μακαρι να ηταν ψευτικη.Το τυπακι "ελιωσε" απο το φαρμακι.Κι αλλοι μπιλντερ "επεσαν" αλλα οχι ετσι...
 
Ρε παιδια ο ανθρωπος ειναι 60 χρονων.

Για παρτε εδω αλλη μια star που δεν την αγγιξε ο χρονος.

Linda Hamilton ΕΤΩΝ 51:eek:
lindasd548730150x200fs2.jpg
 
Επαναφερω το αρχικο θεμα και ποσταρω μερικες φωτο απο τα γυρισματα.

rambo002767457vd1.jpg


rambo012a799506qr3.jpg


rambo007767572nf4.jpg


ΒRING IT ON :gun: :pistolies: :polyvolo: :armed:
 
Ε τι να πω τοτε δεν επιμενω.Πως ο Συλβεστρος εχει ακομα ας πουμε νορμαλ σωμα οταν ειχε παρει μερικες δεκαδες παραπανω "φουσκωτικα" φαρμακα απο οτι πηρε ο Αρνι;Τελος παντων απογοητευτικα δεν τον περιμενα ετσι.Στον Εξολοθρευτη 3 ηξερα οτι το σωμα του ειναι CGI αλλα οχι τοσο ωστε να κρυψει αυτο το χαλι.Αχ Αρνι σνιφ σνιφ you will not come back anymore....you are terminated.Hasta la vista Arnie!!!
 
φιλε Macmarios,επειδη το εχω ψαξει το θεμα "φαρμακο",ο Αρνι εχει παρει πολυ παραπανω φαρμακι( και ακατεργαστο μαλιστα,σε εποχες πολυ βρωμικες),σε σχεση με ολο το χολυγουντ.Ο Σταλλονε ΔΕΝ εχει φυσιολογικο σωμα για την ηλικια του (κατα τη γνωμη μου παντα).Ενας action hero ,που κρατιεται αξιοπρεπως(σε σχεση με Αρνι και Σταλλονε) ειναι ο Τσακ Νορις,ισως επειδη ηταν πρωτα αθλητης και μετα οτι αλλο...
 
'Ετσι εχει το πραγμα. Οι 7 φορες Mr Olympia του 'Αρνι ειχαν και τον αντιποδα τους. Ηταν μια εποχη ακατασχετης χρησης στεροειδων χωρις καμια γνωση του τι θα επεφεραν στο μελλον. Για αυτο και οι σημερινοι επαγγελματιες bodybuilders εχουν μονιμη ιατρικη υποστηριξη χωρις βεβαια αυτο να τους εξασφαλιζει απολυτα μια υγιη καταληξη...
 
Πίσω
Μπλουζα