Kabamaru Iga-No, Ninja Boy (1983)

[edit by paspartoo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μια vhs που δεν επεστρεψα ποτε στο Video Club...
fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
σιτζουνε....ηρθε η ωρα σου να τις φας....ανεκτιμητο
 
Κατα λαθος!... Ξερεις... Οχι οτι το εχω μετανιωσει!!...
 
Καταραμένε Μαϊτζίμα.... Θέλω και γω :cry:

Ανεκτίμητο όπως είπε και ο Garrett156
 
Ninja Boy...8 βιντεοκασέτες και εγώ να ξεροσταλιάζω στο βιντεοκλάμπ να πετύχω την επόμενη αυτής που είχα δει. Εννοείται ότι δεν άγγιζα το νούμερο 5 π.χ εάν είχα μόλις τελειώσει το νούμερο 3.

Προσπαθώ να θυμηθώ τα εξώφυλλα και σίγουρα θυμάμαι το 7 με το κεφάλι του Καμπαμαρού να κοιτάει στο πλάι (κάτι σαν τον έφηβο του Ολυμπιακού) και λίγο χαμηλά, το 1(?) να είναι ντυμένος με την κόκκινη στολή του νίντζα και νομίζω το 8 με τον Καμπαμαρού ντυμένο μπλε νίντζα (με καλλυμένο κεφάλι).

Ειλικρινά, από τις πιο ωραίες μου αναμνήσεις!

joe είπε:
εισαι μεγαλο αλανι ;)
Συμφωνώ όσο δεν πάει! ;)
 
Δεν θυμαμαι καθολου τα εξωφυλλα... Αλλα καπως μου ερχεται,ο Χαγιατε να κοιταει πλαγια?... Που θα βρω τις αλλες 7 τωρα??? :cool:
 
για οσους δεν το ξερουν εχει κυκλοφορησει σε dvd στα ελληνικα!!!
 
Εχει κυκλοφορησει δυο φορες ενα dvd, τα οποια δυστηχως εχουνε ακριβως τα ιδια επισοδια. Μονο τα αλλα κινουμενα σχεδια και το επιπλεον υλικο ειναι διαφορετικα. Εχεις δει καπου ολοκληρωμενη την σειρα σε Ελληνικα dvds;
 
ενα dvd χω δει διπλο μαζι με το παιδικο ο λαγοσ κ ο λυκος καπως ετσι!!
 
Ναι ειναι μια απο τις δυο εκδοσεις που κυκλοφορουνε.. Δυστηχως δεν εχει ολα τα επισοδια, παρα μονο 3, κολημενα το ενα πισω απο το αλλο.

Η ποιοτητα τους παντως ειναι πολυ καλυτερα απο ολα τα γνωστα vhs που υπαρχουνε.

Το ειχα παρει για ενα ευρω απο τα carrefour.
 
δεν μπορουσα να μην γραψω εδω οριστε λοιπον ενα απο τα 8 εξωφυλλα(θα ψαξω και τα υπολοιπα στην αποθηκη και θα τα ανεβασω) κοιταξτε και αυτο

http://www.youtube.com/watch?v=3cnB7ZEdRBc

και αυτο

 
ωραιος! τα εχω και εγω καπου σε vhs
 
εμενα μαρεσε οταν ειχε πρωτοπαει στο σχολειο και του επεσε το φαγητο και το πατησε το θηριο με το ποδι του που εδερνε καποιους μαθητες.μετα τρελο ξυλο

τα dvd που λετε που υπαρχουν να τρεξουμε?
 
imperium είπε:
εμενα μαρεσε οταν ειχε πρωτοπαει στο σχολειο και του επεσε το φαγητο και το πατησε το θηριο με το ποδι του που εδερνε καποιους μαθητες.μετα τρελο ξυλοτα dvd που λετε που υπαρχουν να τρεξουμε?
Εγω ειχα παρει ενα dvd (το ειχα βρει στο μοναστηρακι) το οποιο διαρκει 70 λεπτα.Επομενως δεν εχει ολα τα επεισοδια και το συγκεκριμενο ειναι το Νο.1 Τωρα για τα υπολοιπα δεν εχω πετυχει κανενα...!
 
βρηκα ατομο που εχει 7 dvd kabamarou, 2 dvd Getta Robot και 5 dvd Captain Harlock και θα μου τα γραψει.

βασικα θα μου τα πουλησει αφου απο αγγελια τον βρηκα
 
ευχαριστω argy,το ελιωσα το dvd

ξερει κανεις ποιοι ηθοποιοι δανεισαν τις φωνες στη σειρα?

το μονο που καταλαβα στο πρωτο επεισοδιο οι χωρικοι που παγιδευσαν τον Καμπαμαρου που ειχα παει

η γιαγια Ραν να τον παρει ειχαν τις ιδιες φωνες με αυτους που εκαναν τους ηρωες του Getta Robot
 
Πίσω
Μπλουζα