[LYRA] Playmobil

Πολύ ωραία (και κλασικά) τα νέα σετάκια Γιάννη!!!

Εγώ πήρα σήμερα και τα τελευταία που βρήκα και έτσι στέγνωσε το συγκεκριμένο μαγαζί από Lyra...

attachment.php


Είναι ο κύριος δεξιά με τη μαγκούρα και ένας ακόμα κλόουν!
 
Πολύ τυχερός είσαι,λατρεύω αυτά τα σετάκια,μου θυμίζουν τα πρώτα χρόνια της ζωής μου.Τα άνοιξες από περιέργεια,για να δεις αν ο κλόουν έχει κανονικό πρόσωπο ή χρωματιστό,και αν το 1014 έχει 2 αγοράκια μέσα?
 
Ο κλόουν έχει χρωματιστό πρόσωπο, αλλά όχι αυτό της συσκευασίας και το άλλο με τα παιδάκια, έχει πράγματι δύο αγοράκια μέσα...

Θα ξαμολυθώ και σε άλλα καταστήματα εδώ στην Πάτρα, μπας και βρω κι άλλα, αν και δε το πολυπιστεύω...

1-2 έχουν μείνει που δεν έχω κοιτάξει.
 
Να ψάξεις και σε καμιά αποθήκη παιχνιδιών/παλιό βιβλιοπωλείο.Όλο και κάτι θα βρεις.
 
μπράβο φίλε μου.πολύ όμορφα σετάκια.καλορίζικα!!! ;) :D
 
Σε ευχαριστώ giannislarisa!

Ζω για τη στιγμή που θα βρω μπροστά μου ένα άθικτο Fort Union!!! :D
 
Μην ανησυχείς.Ένα μέλος από εδώ,το είχε βρει σε ξεχασμένο παντοπωλείο,με 45 ευρώ,με το κουτί του!!!!!!!
 
Άλλο ένα σετάκι υποκλίσεων, ποτέ δεν έβλαψε! :worship: :worship: :worship:
 
giannislarisa είπε:
DINO για πιο μιλάς? μήπως γι αυτό....Προβολή συνημμένου 63404??? το βρήκα πριν ένα χρόνο σε πιο χαμηλή τιμή απ ότι αναφέρει ο Best.ΑΑΑ και είναι άθικτο. ;) ;)
Α ρε φίλε Γιάννη, τι μου θύμισες τώρα!!! Τι όμορφο πραγματικά...το μόνο ότι είχε ένα θεματάκι με τους συνδέσμους με τους οποίους ένωνες τους...ξύλινους τοίχους. Έσπαγαν εύκολα, αλλά οκ... Αγαπημένο θέμα!
 
Ο αγαπημενος μου φίλος playmofan ξαναγυρισε.!!!!!!!καλώς ήρθες φιλαράκι μου .αντε να ανεβασεις καμια φωτο και να μας "φτιάξεις". ;) ;) ;)

μπορεί να γίνομαι βαρετός αλλα θεωρώ υποχρέωσή μου να ανεβάζω φώτος απο τις νέες αφίξεις που καταφθάνουν καθημερινά.λοιπόν 2 πανέμορφα σετάκια που φτάσαν σήμερα....DSC02277.jpg και το βράδυ έχουμε συνέχεια.... ;)

DSC02275.jpg

DSC02276.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οπως ηδη εξηγησα εδω...

να τι με αφησε παγωτο!!!!!! :eek:

attachment.php


Και το περιεχομενο... :)

attachment.php


Ιωαννα...Οσα ευχαριστω και να πω,απλα δεν φτανουν...:[
 
Καλόοοοο!!! :thumbup:

Όπως και να το κάνουμε, ένα Lyra είναι άλλο πράμα...
 
PAPPOYS είπε:
γι' αυτό υπήρχε το μαύρο το... εργαλειάκι, αλλά πού μυαλό τότε... :D
Προσπαθώ να καταλάβω για ποιο μαύρο εργαλειάκι λες.... :xm: .....! Αλλά ότι και να ναι, όπως είπες που μυαλό τότε...!
 
Προσπαθώ να καταλάβω για ποιο μαύρο εργαλειάκι λες
Με το fort union έπαιρνες κι αυτό...

attachment.php


...που χρησιμεύει για να τραβάς τους συνδέσμους από τα τείχη :cool:
 
PAPPOYS είπε:
Με το fort union έπαιρνες κι αυτό...
...που χρησιμεύει για να τραβάς τους συνδέσμους από τα τείχη :cool:
-Ευχαριστώ για την άμεση ενημέρωση....αλλά δεν το θυμάμαι καθόλου!! χμμμμμ...μη σου πω ότι μπορεί να το πετούσα κιόλας επειδή δεν καταλάβαινα την χρήση του!!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οταν λέμε "πλήρες" fort union, εννοούμε ΠΛΗΡΕΣ !!! ;)
 
γεία σας και πάλι.λοιπόν σήμερα σήμερα "προσγειώθηκαν "δύο εξαιρετικά σετ .Lyra φυσικά.το ένα ήρθε σε άψογη κατάσταση με ζελατινες και ειναι αυτό DSC02282.jpg...χεχεχε...Harry Poter....

DSC02280.jpg

$(KGrHqVHJEQE88dE0T35BPUpgTqt-w~~60_12.JPG

$(KGrHqVHJFYE88fNNTP+BPUpf9cPKg~~60_57.jpg

DSC02279.jpg

DSC02281.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα