[LYRA] Playmobil

Το 2L05 το βρήκε και ένας γνωστός μου πρόσφατα σε μικρό μαγαζάκι,νομίζω 2 ευρώ.Τελικά μπορεί να μην είναι τόσο σπάνια,μπορεί να υπάρχουν ακόμα μερικά.
 
pan_sko είναι νέα αποκτήματα ή τα είχες ?
 
Kambia είπε:
και ακόμα πιο ωραία κάτι Monkey Island και Diablo που βλέπω από πίσω :D
Αντε καλε...σαχλαμαρες ειναι...δεν λενε τιποτα...ασε που δεν πρεπει να παιζουν κιολας... :shake:

Ενταξει pan_sko...την αποθαρυνα...δεν θελει να τα δει...:biglaugh:


Τα σετακια σου...ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!! :thumbup: :thumbup:
 
Το 1014 σίγουρα μέσα θα έχει 2 αγοράκια!
 
03112012572.jpg ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ !! ΟΡΙΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ :) )))))))))))))))03112012571.jpg
 
Ωραίος Παναγιώτη !!! Προχώρα !!!

Ε ρε τι είχαμε πάθει μια εποχή με το red alert...
 
φρέσκο πράγμα...just arrived!!!DSC02236.jpg.δεν είναι κουκλιά?

DSC02233.jpg

DSC02234.jpg

DSC02235.jpg
 
Υπέροχα!!!!

edit : Το διαστημόπλοιο είναι το 3535!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καταπληκτικά... πού τα ξετρύπωσες; :D
 
άπαιχτος Τζονάρα !!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά.έχω τις "ακρες" μου και γω.ναι είναι το 3535.ένα μου λείπει για να συμπληρώσω τη σειρά playmospace και δεν είναι άλλο απο το 3536 τη διαστημική βάση της Λυρα...
 
Δηλαδή έχεις και το 3L37?Αν ναι,μπορείς να ανεβάσεις photo από το κουτί?
 
το σετάκι που αναφέρεις best είναι αγορασμένο και περιμένω να έρθει απο το μακρινό Mexico city.εκεί το βρήκα ...σε αναμονή λοιπον
 
Κανένα από τα πιο "σπάνια" sets έχεις πρόχειρο μπροστά σου,για photo?Όπως αυτό με τους εσκιμώους (3L76),αυτό με τους κλόουν (3L29) ή άραβες (3L68,3L88) ή ινδιάνους (5002,5008)?Αυτά τα ψάχνω χρόνια και από ότι φαίνεται θα τα ψάχνω για πολύ ακόμα!Περιμένω και το 3L37 να το δω σε καθαρή ανάλυση!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν το ebay είχε δυνατότητα να βρίσκαμε φωτογραφίες από παλιές δημοπρασίες που έχουν κλείσει εδώ και 2-3 χρόνια θα καταφέρναμε να βρούμε πολλά.Βρήκα τουλάχιστον 3 sets LYRA που έχουν πουληθεί εδώ και καιρό,αλλά δυστυχώς έχουν διαγραφεί τα screenshots και υπάρχει μόνο το feedback.
 
καλέ μου φίλε το έχω απο αύτά το 3L76 σίγουρα.τώρα για το 5002 δεν είμαι σίγουρος πρέπει να κοιτάξώ στην άλλη "φωλιά" χαχαχ,τα υπόλοιπα που αναφέρεις δεν τα έχω σίγουρα.αλλα μην ξεχνάς ότι η Λυρα έβγαζε φωτογραφίες κωδικούς πάνω σε καταλόγους και τα σετ δεν μπαίναν ποτέ σε γραμμη παραγωγής.αυτό μου το έχει αναφέρει πριν 2-3 χρόνια καποιος έλληνας συλλέκτης που έτυχε να γνωρίσω σε μία παρέα.οπότε μην απογοητεύεσε
 
Πίσω
Μπλουζα