Megalicious Classics μου

Το MEGA ξεκινησε νεα ψηφοφορια,οι υποψηφιες σειρες ομως αυτη τη φορα δεν ειναι ρετρο :( τους πειραζε να βαλουν μια παλια σειρα;προσωπικα,μ αφηνουν αδιαφορη και δε μ ενδιαφερει ποια θα "νικησει"

ληξη ψηφοφοριας 25/6

προκειται για τις:

"τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη"

"κατι τρεχει με τους διπλα"

"γοργονες"

λινκ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
katerinak είπε:
Το MEGA ξεκινησε νεα ψηφοφορια,οι υποψηφιες σειρες ομως αυτη τη φορα δεν ειναι ρετρο :( τους πειραζε να βαλουν μια παλια σειρα;προσωπικα,μ αφηνουν αδιαφορη και δε μ ενδιαφερει ποια θα "νικησει"
ληξη ψηφοφοριας 25/6

προκειται για τις:

"τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη"

"κατι τρεχει με τους διπλα"

"γοργονες"

λινκ
Ενδιαφέρον ότι ξεκίνησε πάλι επιτέλους μετά από τόσο πολύ καιρό. Ας ελπίσουμε οι επόμενες να μην είναι τόσο πρόσφατες...
 
Ξεκινησε νεα ψηφοφορια με τις σειρες (ληξη 1/7) :

"βιος ανθοσπαρτος"

"θυματα ειρηνης"

"περι ανεμων και υδατων"

και οι 3 ηταν υποψηφιες και παλιοτερα,οι 2 πρωτες ετυχε και την προηγουμενη φορα να ειναι μαζι στην ιδια ψηφοφορια οπως ειδαμε εδω

ΥΓ:για την ιστορια,στην ψηφοφορια "κερδισαν" οι "Γοργονες"
 
Νέα Megalicious classics mou Ψηφοφορία. Υποψήφιες οι σειρές:

-Μη φοβάσαι τη φωτιά

-Το τελευταίο αντίο

-Απών

Η 3η σειρά έχει ανέβει ήδη στο Webtv και έχει προβληθεί σε επανάληψη πρόσφατα... Η πρώτη είναι η πιο σπάνια από όλες

johnmar94 είπε:
Νέα Megalicious classics mou Ψηφοφορία. Υποψήφιες οι σειρές:-Μη φοβάσαι τη φωτιά

-Το τελευταίο αντίο

-Απών

Η 3η σειρά έχει ανέβει ήδη στο Webtv και έχει προβληθεί σε επανάληψη πρόσφατα... Η πρώτη είναι η πιο σπάνια από όλες
Η σειρά που κερδισε ήταν το "Περί ανέμων και υδάτων"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnmar94 είπε:
Νέα Megalicious classics mou Ψηφοφορία. Υποψήφιες οι σειρές:-Μη φοβάσαι τη φωτιά

-Το τελευταίο αντίο

-Απών

Η 3η σειρά έχει ανέβει ήδη στο Webtv και έχει προβληθεί σε επανάληψη πρόσφατα... Η πρώτη είναι η πιο σπάνια από όλες
εισαι σιγουρος οτι ανεβηκε στο Webtv η σειρα ΑΠΩΝ; εγω δεν τη βλεπω σε πλεϊλιστ στο επισημο καναλι του ΜΕΓΚΑ..

Απ ο,τι παρατηρησα δε "σεβονται" την ημερομηνια ληξης της ψηφοφοριας,η προηγουμενη υποτιθεται οτι θα εληγε στις 1 Ιουλιου αλλά οπως εγραψε ο johnmar94 ηδη ανεβηκε νεα ψηφοφορια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Προσωπικά, με τις πρόσφατες επιλογές του MEGA, οι ψηφοφορίες του "Megalicious Classics μου" με αφήνουν παγερά αδιάφορο.... :(

Αν έβαζαν κάποιες από τις σειρές που έχουμε πραγματικά πάνω από 6-7 χρόνια (ή και παραπάνω) να δούμε, τότε θα ψήφιζα.

Το να ψηφίζω σειρές που μου "σερβίρει" το MEGA κάθε εβδομάδα - κάποιες μάλιστα από αυτές που είχαν ήδη πρόσφατα μπει σε ψηφοφορία και δεν είχαν κερδίσει, όπως το "Περί ανέμων και υδάτων" (ψηφοφορία Δε 15/10/12), το "Βίος ανθόσπαρτος" και το "Θύματα ειρήνης" (ψηφοφορία Δε 22/10/12), το "Απών" και "Το τελευταίο αντίο" (ψηφοφορία Δε 24/9/12) - νομίζω ότι είναι σαν να παραδέχομαι την υποτίμηση της νοημοσύνης μου από την μεριά του MEGA.... Ευχαριστώ, δεν θα πάρω...
 
το να βαζουν σειρες που ξαναμπηκαν σε παλιοτερες ψηφοφοριες ειναι σαν να μας λενε οτι ετσι κι αλλιως αυτες εχουν σκοπο να ανεβασουν στο επισημο καναλι τους οποτε τι νοημα εχει να ψηφιζουμε αφου καποια στιγμη θα μπουν on line

Φανταζομαι οτι ολοι μας θα θελαμε να δουμε παλιοτερες σειρες αλλά προς το παρον δε βλεπω φως..Ισως γινει κατι οταν τελειωσουν ολες οι σειρες που ηταν υποψηφιες σε προηγουμενες ψηφοφοριες αλλά δεν επιλεχτηκαν απ το κοινο

θα δειξει..
 
katerinak είπε:
το να βαζουν σειρες που ξαναμπηκαν σε παλιοτερες ψηφοφοριες ειναι σαν να μας λενε οτι ετσι κι αλλιως αυτες εχουν σκοπο να ανεβασουν στο επισημο καναλι τους οποτε τι νοημα εχει να ψηφιζουμε αφου καποια στιγμη θα μπουν on line..
Α, γεια σου!! :)

Επομένως, ποιος ο λόγος να ψηφίζουμε; Για να δουλευόμαστε μεταξύ μας; ;)
 
μπηκε το "αχ ελενη" στην καινουργια ψηφοφορια!!! τα αλλα δυο ειναι ο "λακης ο γλυκουλης" και το "ηρθε και εδεσε"

ψηφηστε οσοι μπορειτε να ανεβει το "αχ ελενη" δαγκωτο!!!!!
 
Επίσης ξεκίνησε να παίζει τα βράδια και το "Απίστευτα Και Όμως Ελληνικά" (μετά την προσθήκη των Μικρομεσαίων στη 13:00, πριν τις Ειδήσεις)
 
Το Χάι Ροκ πρέπει να ανέβει από το WEB TV του MEGA οπωσδήποτε!!!!!!!!Κρίμα να μην υπάρχει ολόκληρη αυτή η σειρά!!!!!
 
παιδια ποιο ειναι το mail του MEGA; εδω και καιρο δεν εχει βαλει τιποτα της προκοπης στις ψηφοφοριες :takethat: :takethat: :takethat: :takethat:

αν τους στειλουμε μηνυμα μπορει και να δουμε ξανα μερικες απ τις παλιες κι αγαπημενες σειρες..ελπιζω..
 
τη χρησιμοποιησα Μαριανα αλλά δεν πηρα καμμια απαντηση και δεν ξερω αν μπηκαν στον κοπο να διαβασουν αυτα που εγραψα..πολυ αμφιβαλλω..Γι αυτο ρωτησα μηπως υπαρχει καποιο mail
 
Ντεμί-όφ τόπικ....

Κατερίνα, να ξέρεις, τα κανάλια (και γενικά τα sites) πολύ σπάνια δίνουν πλέον e-mail διευθύνσεις χύμα, γιατί το spam μαίνεται ανεξέλεγκτο.

Οπότε, εκτός από τη φόρμα επικοινωνίας, ίσως θα ήταν καλό να δημοσιεύσεις το αίτημα / ερώτησή σου και στο Facebook σε κοινή θέα. Εκ των πραγμάτων, θα απαντήσουν & αν δεν το κάνουν, μπορείς να επιμείνεις - θα τραβήξεις την "προσοχή" τους κι εν τέλει, θα λάβεις μια απάντηση! ;)
 
δεν το ηξερα αυτο Μαριανα,ευχαριστω που μας ενημερωσες!

σιγουρα θα επιμεινω,δε μ αρεσει ο τροπος τους ειναι σκετη κοροϊδια να βαζουν ξανα τις ιδιες και τις ιδιες σειρες για ψηφοφορια..Τοσες καλες σειρες ειχε παλια το ΜΕΓΚΑ που σιγουρα αρκετες δεν τις εδειξε ποτε σε επαναληψη,θα μπορουσε να βαλει ανετα καποιες απ αυτες..με λιγη καλη θεληση,αν υπαρχει..
 
thebest20 είπε:
Νέα ψηφοφορία
http://www.megatv.com/classics.asp?catid=28390

Η σειρά που θα πάρει τις περισσότερες ψήφους θα ανέβει στο επίσημο κανάλι του mega στο youtube!!!!!!!!Ψήφισα "Χάι Ροκ"!!!!
καιρος ηταν..

πιστευω οτι θα ειναι καλυτερα να στηριξουμε τη σειρα "πατηρ,υιος και πνευμα"
 
Και εγω το πατηρ,υιος και αγιο πνευμα ψηφησα αλλα δεν το βλεπω να κερδιζει.Θα φαμε στην μαπα αυτο το αθλιο χαι ροκ που για μενα ειναι απο της σειρες που δεν βλεπονται εν ετη 2014.
 
metalcandyman είπε:
Και εγω το πατηρ,υιος και αγιο πνευμα ψηφησα αλλα δεν το βλεπω να κερδιζει.Θα φαμε στην μαπα αυτο το αθλιο χαι ροκ που για μενα ειναι απο της σειρες που δεν βλεπονται εν ετη 2014.

κι εγω αυτο βλεπω,δυστυχως..

αν ομως ισχυει αυτο που γραφουν,οτι δηλαδη οι νικητηριες σειρες της ψηφοφοριας θα ειναι 2,τοτε εχουμε ελπιδες

μπορει να μη βγει στην 1η θεση λογω "χάι ροκ" αλλά αν ερθει στη 2η θεση θα την ξαναδουμε!

m.JPG
 
Πίσω
Μπλουζα