Metal Gear Solid 4: abandon ship και άλλες ιστορίες...

Παντα επιβεβαιωνομαι!

Αποσυρομαι στα βασιλικα διαμερισματα για να διαλογιστω την επομενη αποκαλυψη-βομβα
 
Aardvark είπε:
5 χρονια μετα το ανοιγμα του θρεντ και τον ευφανταστο τιτλο του Wally!

Wally είπε:
Παντα επιβεβαιωνομαι!
Αποσυρομαι στα βασιλικα διαμερισματα για να διαλογιστω την επομενη αποκαλυψη-βομβα
Ναι, ναι, μόνο που το thread το έχω ξεκινήσει εγώ... :p
 
Αστον αστον - στο τσακ ειναι να παρει τη θεση του console division director στην m$ και οι "ασπονδοι φιλοι" του κανουμε after party στο ζαχαροπλαστειο του metalcandyman !! :)
 
herco είπε:
Αστον αστον - στο τσακ ειναι να παρει τη θεση του console division director στην m$ και οι "ασπονδοι φιλοι" του κανουμε after party στο ζαχαροπλαστειο του metalcandyman !! :)
Oλο το μαγαζι δεικο σας αλανια.Θα καψουμε και κουκλες Wally και Bill Gates ετσι για το καλο :diablotin:
 
Wally είπε:
Παντα επιβεβαιωνομαι!
Αποσυρομαι στα βασιλικα διαμερισματα για να διαλογιστω την επομενη αποκαλυψη-βομβα
Πιστευω να το ειχες πατησει το λινκ μου και να αστειευοσουν.

Ναι, ναι, μόνο που το thread το έχω ξεκινήσει εγώ... :p
Το θρεντ δικο σου απο διασπαση,ο τιτλος του Γουαλη. :supergrin:
 
Γυριζει το ματσακι λεμεεεεε...have faith...παω να καψω δαφνες
 
To trailer του MGS Rising

 
Μια βλακεια και μιση.Ιεροσυλια και μονο να υπαρχει το ονομα Metal Gear σαυτο το παιχνιδι.Μetal Gear ηταν μονο τo Μetal Gear σε NES και MSX το Snakes revenge στο NES(Aν και με καποιες ενστασεις) το Metal Gear 2 solid snake στο MSX 2 το Metal Gear solid στο PSX το Μetal Gear solid 2 sons of liberty στο ps2 το Μetal Gear solid 3 snake eater για το ps2 και αντε και το Metal Gear 4 Guns of the patriots για το ps3.Oλα τα αλλα μπορει να ειναι καλα παιχνιδια(Oχι για μενα βεβαια)αλλα οχι με το ονομα Metal Gear.Ας τα ονομαζε αλλιως ο Kojima που πηρε τον αμανε πολυ ψηλα και δεν κοιταει να φτιαξει κανενα παιχνιδι της προκοπης.
 
Ποιο πολυ σε στυλ Ninja gaiden μου κανει παρα σε Metal Gear! (Δεν το ονομαζαν bionic ninja καλυτερα ! :p ) . Το παιχνιδι υποτιθεται οτι ειναι stealth game αυτο το βλεπω hack and slash.
 
metalcandyman είπε:
Ας τα ονομαζε αλλιως ο Kojima που πηρε τον αμανε πολυ ψηλα και δεν κοιταει να φτιαξει κανενα παιχνιδι της προκοπης.
Νομίζω βρήκα όνομα που ταιριάζει σε αυτό το παιχνίδι: The Superhuman Metrosexual poser: Slice in Style (super cool trendy edition)
 
metalcandyman είπε:
...και αντε και το Metal Gear 4 Guns of the patriots για το ps3....
Ντάξει, όχι και "άντε" !!! Άνετα το καλύτερο MGS μέχρι σήμερα, το καλύτερο exclusive του PS3, και ταυτόχρονα το best selling, μέχρι τουλάχιστον την κυκλοφορία του Gran Turismo 5. Για το beat'em'up golden axe τι είναι τελοσπάντων, συμφωνώ, αν και έχει ξεκαθαριστεί το γεγονός του ότι το MGS στον τίτλο του αφορά καθαρά το background story. Δηλαδή, είναι ένα spin-off, απλά και σταράτα.
 
To trailer του MGS Rising

 
Το παρακατω ανακοινωθηκε στην

επισημη σελιδα του METAL GEAR SOLID στο facebook.

We're proud to announce that METAL GEAR SOLID: THE LEGACY COLLECTION will be coming to PlayStation 3 this June! This is the premiere way to experience the series with METAL GEAR SOLID 1-4, Peace Walker, VR Missions, and the Ashley Wood digital graphic novels all in one exclusive package.

attachment.php
 
Φοβερη συλογη και αξιζει πραγματικα για ολα αυτα τα παιχνιδια που προσφερει.Ακομα και γω που εχω ολα τα Metal Gear εκτος απο το Revengeance σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του αν υπαρχουν ευρω.
 
Πίσω
Μπλουζα