Metal Gear Solid 4: abandon ship και άλλες ιστορίες...

Παντως ειναι λυπηρο να βλεπω εταιρεια να κανει (ή να προσπαθει να κανει) παρεμβασεις/οριοθετησεις σε εντυπο και ηλεκτρονικο gaming τυπο οσο αφορα το review που θα κανουν!!

Και ετσι ενω τα δεκαρια απο κατι PSN AU,USA και λοιπους κακομοιρηδες πεφταν βροχη,καποιοι reviewers που σεβονταν τη δουλεια τους (EDGE,EGM,Eurogamer,MTV(!!) κτλ ) εβγαλαν τα παντα στη φορα και βαθμολογησαν ανευ "τεφτεριου" το MGS4.

Οπως ηταν φυσικο εχει γινει σαλος.

Μαλιστα γελαω διοτι πολλοι(ακομα και εδω μεσα) ειχαν κανει απιστευτο θεμα τα PR δωρα (τσαντες ωμου, μπανανες, στυλο κτλ) που ειχε κανει η Bungie σε καποιους reviewers οταν βγηκε το HALO3...
 
Wally είπε:
Μαλιστα γελαω διοτι πολλοι(ακομα και εδω μεσα) ειχαν κανει απιστευτο θεμα τα PR δωρα (τσαντες ωμου, μπανανες, στυλο κτλ) που ειχε κανει η Bungie σε καποιους reviewers οταν βγηκε το HALO3...
Να, σαν αυτα εδω Wally ;)

picture.php


Bungie Rules!
 
Έρχεται και έχει ήδη μπει στη λίστα μου!!!

picture.php


80GB


MGS4



Dual Shock


Και για να προλάβω τον Wally, δεν είναι μαύρη (η λίστα) :D
 
Δάσκαλε που δίδασκες και νόμο δέν εκράτεις....Λόγω αγοράς fullHD tv 40άρας, προσφορά απο το saturn, είπα να συνοδέυσω την TV και με ένα blu-ray. Tο φερα απο δώ, τό φερα απο κεί...ε, και το πήρα το ρημάδι :) M'αρέσει που το έκραζα κιόλας...(μαζί με όλα τα nextgen ε?)

80άρη με το sixaxis, motorstorm και uncharted. Kαι έχω δανεικό game μαντέψτε ποιό....Δέν ξέρω αν τρέχει σε 576p ή 1080p, αλλα το παιχνίδι τσακίζει. Είχα να παίξω Metal gear απο το PS1, και έχω πάθει έμφραγμα...
 
Kαταπληκτικο setup Μπραβο ,θα το ευχαριστηθεις.

Μην ξεχασεις να παρεις και κανα bulu-ray θα παθεις πλακα με την 40αρα.

Den θελω σχολια για την σχεση αγαπης ps3 kai σινεφιλ. :D
 
...Eχμ, μα υποτίθεται ότι το πήρα κυρίως για blu-ray ! (λέμε τώρα) Όντως πάντως, οι ταινίες τσακίζουν ! Άλλο πράμα εντελώς...
 
Eχεις δικιο δεν το προσεξα οτι εψαχνες για bluray.

Kαι παλι εκανες την καλυτερη επιλογη με το profile 2.0 και συνεχως αναβαθμισιμο μεσω των firmware updates. :thumbup:

Kαι παιζει και τα divx με υποτιτλους σωσμενα στον σκληρο του. :D
 
Τα mkv τα παίζει με υπότιτλους πλέον,τι γίνεται αλήθεια ;
 
Στο 360 αν καταλαβα καλα,υποστηριζουν οτι βρηκαν τροπο μεσω TVersity.

Δεν το εχω δοκιμασει ακομα.Πιθανον να "πιανει" και σε PS3
 
Μανο δεν ξερω για mkv αυτο που ξερω ειναι οτι τα divx,avi κ.τ.λ τα παιζει μια χαρα με υποτιτλους. :xm:
 
Ε καλά,τα DivX σιγά μη δε τα έπαιζε με subs... ;)

Το mkv είναι το hot θέμα τώρα...! :D
 
Eμ, τί hot , το θέμα είναι να παίρνει NTFS σκληρό, κάτι που σε εμένα με το τελευταίο update στο PS3 δέν κάνει. Οπότε τι σόι support σε >2gig files είναι αυτό, δέν πολυκατάλαβα. (Δεδομένου ότι τα HD mkv's είναι 7 και 8 gigs)

Αυτό το εργαλειάκι υπόσχεται γρήγορο και losless convert απο mkv σε vob. Δέν το δοκίμασα ακόμα, αλλα λένε οτι κάνει δουλίτσα...

http://forum.doom9.org/showthread.php?t=131782
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πανε και αυτες οι ελπιδες.

Το Iphone θα δει MGS το 360 οταν μεγαλωσει. :D



Contrary to popular rumor, Metal Gear Solid (in any form) will not be coming to the Xbox 360 (for now), but the franchise will be going to the iPhone. Team Kojima and Konami just

announced that Metal Gear Solid Touch will be releasing to the iPhone next year and that the marketing promotion's green aesthetic has nothing to do with the Xbox.​
 
πηρα το mgs4 μπορω πω να οτι ειναι εντυπωσιακο, κινηματογραφικου επιπεδου παιχνιδι
 
Μα δεν θα κυκλοφορησει σε PC
 
Πίσω
Μπλουζα