PC Master

Αχχ τι μου λέτε τώρα :( Τι Σπάιντερ μαν της Καμπανας (από το τεύχος 109 παρακαλώ), Αγόρι, Μπλεκ, Pixel κλπ... όλα τα κλαιω... και προσπαθώ να ξαναδημιουργήσω (όσο μπορώ) τις χαμένες συλλογές μου. Το Pixel προφανώς το βρήκα και ευχαριστώ θερμά όλο τον κόσμο που πρόσφερε τις ώρες του για το scanning :) Όταν ανακάλυψα το αρχείο τευχών βρήκα τον μισό παράδεισο :)

Και τώρα χρειάζομαι και τη δόση μου από παμπάλαια PC Master για να ολοκληρωθεί η νιρβάνα :D
 
Εγώ που νόμιζα ότι τα έχω χάσει όλα, βρήκα προχτές (!, μιλάμε ακόμα προσπαθώ να συνέλθω) ένα κουβά στο πατάρι με πράμα μέσα μπόλικο, και άλλη μιά σακούλα σκουπιδιών μάυρη με pixel, computer software, computer games (ένα τεράστιο σε μέγεθος περιοδικό, άν το θυμάται κανείς) και διάφορα άλλα ξέμπαρκα. Δυστυχώς όμως, είναι τα περισσότερα σε κακό χάλι...

 
...KATAΣΧΟΝΤΑΙ !! :D
 
Στο PcMaster Νοεμβριου και το αρθρο Pc Master Bookmarks οπου γινεται παρουσιαση των Bookmarks/favorites των Συντακτων του Pc Master , γινεται αναφορα στο retromaniax.gr ,πρωτο-πρωτο μαλιστα, (επεται το mame.gr ) ως Bookmark ποιου αλλου , του <<συνηθη υποπτου>> Olorin .

bookxe9.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστούμε Olorin!!!
 
Είσαι και ο πρώτος Olorin. Εύγε!
 
RESPECT στον Olorin για την αναφορά του, (με συνοδεία φωτογραφίας του εξωφύλλου) στο Phoenix, από τη στήλη του Retro Gaming στο PC Master Δεκεμβρίου!!!!

:bow: :bow: :bow:
 
Oups πρέπει να το δω!!!
 
Ωωωωωω!!! Μεγαλεία!!! :cheers:
 
Να σαι καλα βρε Olorin
 
Τρεχω να το αγορασω....
 
Και εγώ !!! Και στο Phoenix έυχομαι κάθε επιτυχία...άντε και στα περίπτερα !
 
Mπράβο Olorin. :)

Θα αγοράσω το τεύχος λίαν συντόμως για να γίνει η σχετική ανάγνωσις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oups ...την τριτη που το αγορασα ειπα θα το scanαρω ,αλλα ου γαρ ερχεται μονο ....

(Βtw το συγκεκριμμενο ειναι μαλλον το χορταστικοτερο απο αποψη περιεχομενου PCM φετεινο και οχι μονο ,αναφερω ενδεικτικα για να παρετε μια εικονα τα παιχνιδια των reviews τα οποια ειναι ενα κι ενα Νba2k9 , Pes2009 ,Fallout3 ,Β,Kings Bounty (Remake) Simon the Sorcerer 4 , Red Alert 3, Dead Space,CIV4 Conisation,BΙΑ Hells Highway,Sacred 2,Warcraft :Wrath of the Lich king ............

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το PC MASTER το αγοράζω ανελλιπώς,εδώ και 16 χρόνια. (DAMN,πότε περάσανε κιόλας 16 χρόνια ;!;!;;! :eek: :eek: :D )

Χαίρομαι ιδιαίτερα που ακόμη και μετά από τόσα χρόνια,υπάρχουν άνθρωποι που μου δίνουν τόση χαρά,μέσα σε λίγες γραμμές !

Many thanks Olorin πραγματικά !

/Off-topic on

Τώρα πραγματικά κέρδισες το δικαίωμα να σε "πατήσω" στο PES2009 ή το NBA 2K9,όποτε θες,σε όποιο θες ! :p

Ερώτηση:Εσυ έγραψες ή έστω πήρες μέρος,στη στήλη "Πριν γράψετε e-mail στον Αη-Βασίλη" ;

/Off-topic off

P.S Αν κάποιος μου έλεγε,το μακρινό 1992,ότι θα ερχόταν μέρα που θα διάβαζα μέσα στο PC MASTER αναφορά για ένα περιοδικό,συντάκτης στο οποίο θα ήμουν κι εγώ,θα γελούσα με την καρδιά μου!

Όλα γίνονται τελικά....
 
Παιδιά από περιέργεια, τι γράφει ο Αντρέας για το Simon 4;
 
"Eίναι ένα καθαρόαιμο adventure,από τα καλύτερα του είδους.Με ξάφνιασε υπερβολικά ευχάριστα με τον πλούτο του στους περισσότερους τομείς του.Δείτε το οπωσδήποτε"
 
μωρέ ολα γίνονται αλλά θέλω να δω τώρα που θα πουλήσεις την μοτορα τι nickname θα βάλεις?? να υποθέσω?

ManosTaxi

Manosbus

Manoswalker :D :D:D:D
 
Manoseatkiller.

Manospapias

Manospodilato

Manosotostopis.

Manoskarotsis

Mano είναι καλοπροαίρετη η πλάκα έτσι; Ελπίζω να μη τσαντιστηκες.

Άντε Manoshayabushas!!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα