Playmobil: Διοράματα

Kαλως ορισες στην ρετροπαρεα μας! :)

Περνα απο εδω εδω μια βολτα για κερασμα

Kambiaaaaa...τουρτα στο παιδι!!!!! :D
 
Πωπω! :) Τι όμορφο ποδαρικό που έκανες! :)

Πανέμορφες και οι 2 φωτός - θα χαρούμε πολύ να δούμε κι άλλες!

Επιπλέον, ο Σταυρής έχει δίκιο! Για πέρνα μια βόλτα από την ενότητα "Νέα Μέλη" ή στο "Καλωσόρισμα", που πολύ σωστά πρότεινε, να κεράσουμε τουρτίτσα - έτσι, για το καλωσόρισες! :)
 
Καλώς σας βρήκα παιδιά!! Έχω πολλά να μοιραστώ μαζί σας και κακώς τόσο καιρό που δεν έπαιρνα την απόφαση να γραφτώ.! Όσο για την τούρτα , αν είναι και παγωτό πολύ ευχαρίστως να κεραστώ!!
 
Oπως ειπε και η αγαπητη D@redevil

σουπερ και οι δυο φωτο!!!!! :thumbup:

Περιμενουμε κι αλλο υλικο

ειδικα απο διοραματα! :D
 
Του χρόνου βγαίνει νέα σειρά με τραίνα... ;)
 
Το ξέρω, το ξέρω..... όμως λεφτά δεν περισσεύουν πια για τέτοια, λεφτά δεν υπάρχουν ... :p
 
Άλλος ένας Playmofan στην παρέα μας!!!!!!! YES!!!!!! :D :D:D Kαλως ορισες φίλε!!! Όσο για τα διοράματα ειναι super!!!!

Μη ξεχάσεις να δώσεις την ψήφο στα playm εεεεεεεεεε το παρόν ήθελα να πω στο galop του forum. :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άντε και επειδή μάλλον είστε καλά παιδάκια πάρτε άλλη μία φωτό...Kodak Pictures2.jpg

000_0001.jpg
 
Άντε και επειδή μάλλον είστε καλά παιδάκια πάρτε άλλη μία φωτό...000_0008.jpg

000_0001_0001.jpg
 
stayros είπε:
Πετας την βομβα και φευγεις... :p :DΠαραπανω πληροφοριες δεν εχει?
Έχει.... Cargo βασικά ονομάζεται η σειρά. Ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει ούτε στην Γερμανία.

508.jpg

507.jpg
 
Άντε και επειδή μάλλον είστε καλά παιδάκια πάρτε άλλη μία φωτό...Προβολή συνημμένου 50836

...και πολύ σύντομα θα ανεβάσω φωτό με την συλλογή που διαθέτω από καράβια Playmobil, Μίκυ Μάους περιοδικά -άσχετο έτσι :D ? αλλά και με τα ολοκαίνουργια στο κουτί τους παλαιά κομμάτια (80's) playmobil...θα τα λέμε από εδώ....

000_0008.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν κι εγώ, το έβλεπα το συνημμένο - τέλος πάντων!

Σταύρε για δες:

attachment.php


Μια παράκληση: Όταν ποστάρετε τις φωτός, μην πειράζετε / διαγράφετε οτιδήποτε γράφει "συνημμένα" - μένουν οι φωτός στον αέρα! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
D@redevil είπε:
Αν κι εγώ, το έβλεπα το συνημμένο - τέλος πάντων!
Σταύρε για δες:

Μια παράκληση: Όταν ποστάρετε τις φωτός, μην πειράζετε / διαγράφετε οτιδήποτε γράφει "συνημμένα" - μένουν οι φωτός στον αέρα! :)
για μένα χτυπαει η καμπάνα ....
 
Ευχαριστω Μαριαννακι! :flower:

playmofan...Σουπερ το διοραμα σου! :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα