Playmobil: Τα βράδια που κοιμάμαι

tasosstav

RetroN00b
Joined
24 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Αντιδράσεις
3
Παιδιά !!!!!!

Ίσα που προλαβαίνω τα Χριστούγεννα.

Μόνταρα το βιντεάκι, το ανέβασα στο youtube

και σας το στέλνω :



Καλά Χριστούγεννα σας εύχομαι!

Τάσος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
φανταστικό!

Αντε Playmolover η σειρά σου τώρα...
 
Πάρα πολύ συγκινητικό!Και η μουσική σε ταξιδεύει!
 
Φιλτατε tasosstav εκανες ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δουλεια.

Ταιριαστη μουσικη, ομαλη και ξεκουραστη καμερα, μαγικο φωτισμο και εκπληκτικη συλλογη Playmobil.

Speechless!
 
υπεροχο! ενας μαγικος κοσμος απο Playmobil!
 
ωωωωωωωωωωωω το πειρατικό πλοίο και το κάστρο τα είχα.... τί μου θύμισες τώρα... σνιφ σνιφ

μπράβο!
 
ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!

Μπράβο Τάσο! εξαιρετικό βίντεο, καλογυρισμένο και πάρα πολύ συγκινιτικό!!!!

Καλά Χριστούγεννα σε όλους μας!
 
Τασο, αν εβλεπα τετοιο σκηνικο οταν ημουν πιτσιρικας, το πιθανοτερο ειναι ακομα οι γονεις μου να προσπαθουσαν να με συνεφερουν με ηλεκτροσοκ απο την συγκοπη που θα παθαινα!!

Ομορφη δουλεια φιλε μου και να χαιρεσαι την ομορφη συλλογη σου! (Αυτο το καστρο που δεν ειχα ποτε ακομα με στοιχειωνει!!)

Wally, επρεπε να σκεφτουμε κατι αναλογο να στησουμε κανενα ιδιο σκηνικο με Καστρα και Πολιορκητες και λαμπακια κατω απο τους ηχους Transiberian Orchestra - Christmas Eve / Sarajevo 12-24 ? ;)
 
Και εδω μια απο τα ιδια με τον PhilVr .

Tετοια βιντεα και τετοιες προσπαθειες περιμενεις να δεις απο επαγγελματιες διαφημιστες την περιοδο των χριστουγεννων ,αντιθετως το φετινο κονσεπτ της μοδας ειναι ο ΑηΒασιλης ανεργος,ο Αηβασιλης στην ουρα στο ταμειο ανεργειας,ο Αηβασιλης διαβαζει την Χρυση Αγγελια, γιατι τα δωρα φετος θα στα κανει η εταιρεια κινητης τηελφωνιας.

Μπραβο αντε και σε μεγαλου μηκους ταινια.
 
Η μουσικη ειναι υπεροχη, οπως και ολο το βιντεο και φυσικα η συλλογη σου :D
 
Εύγε. Ζήλεψα. Τώρα πάω Jumbo για να βρω το τρένο. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!
 
Μπραβο! Πραγματικα πολυ καλη δουλεια!
 
Φοβερή έμπνευση!! Magical!!
 
Υπέροχο,από την αρχή μέχρι το τέλος!Καλές γιορτές....με συγκίνησες βρέ παλιόπαιδο ;)
 
Καταπληκτικό και ιδιαίτερα συγκινητικό!

Σχεδόν ποτέ δεν καταφέρνω να δω web video ως το τέλος του γιατί βαριέμαι πολύ εύκολα, αλλά αυτό με καθήλωσε. #)

Αν και το διαβολάκι μέσα μου θέλει να γυριστεί και ένα sequel όπου ορμάνε οι πειρατές από το καράβι και τα κάνουν όλα λαμπόγυαλο. :diablotin:
 
Εξαιρετικό, πολύ επαγγελματικό και ταυτόχρονα τόσο ζεστό... να' σαι καλά φίλε!
 
Φανταστικο!!

Μαγεια ειναι...

Να εισαι καλα Τασο και σε ευχαριστουμε!

Καλα Χριστουγεννα σε ολους!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα