Playmobil: Τα βράδια που κοιμάμαι

Απλά δεν υπάρχει..!!!!! Πραγματικά η μουσική σε συνδιασμό με τα παιχνίδια εκείνης της εποχής μας ταξίδεψε..!!!! Πολύ συγκινητικό..!!!! Σαν να μας μετέφερες στα Χριστούγεννα της δεκαείας του 80...!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..!!
 
Ένα θερμό ευχαριστώ και από εμένα . Πολύ ωραίο μοντάζ , μπράβο . Η μουσική μου θύμησε πάρα πολύ εκείνη την μελαγχολική μουσική από το Batman 2 (Batman Returns) .
 
Μπράβο Τάσο!!!

Καλά Χριστούγεννα και σε σένα!
 
Απλά ΤΕΛΕΙΟ !!!
 
Kαλα Χριστουγεννα και σε σενα Τασο! Μας εφτιαξες τη μερα!
 
Υπέροχο!!! :worship: :worship:



Προλαβαίνω να ζητήσω από τον Άγιο ένα κομπλέ σετάκι;;; :happyjump: :happyjump: :happyjump:
 
Aardvark είπε:
Και εδω μια απο τα ιδια με τον PhilVr .Tετοια βιντεα και τετοιες προσπαθειες περιμενεις να δεις απο επαγγελματιες διαφημιστες την περιοδο των χριστουγεννων ,αντιθετως το φετινο κονσεπτ της μοδας ειναι ο ΑηΒασιλης ανεργος,ο Αηβασιλης στην ουρα στο ταμειο ανεργειας,ο Αηβασιλης διαβαζει την Χρυση Αγγελια, γιατι τα δωρα φετος θα στα κανει η εταιρεια κινητης τηελφωνιας.

Μπραβο αντε και σε μεγαλου μηκους ταινια.
Ετσι σωστος! Θα επρεπε να ντρεπονται, σε μια δυσκολη εποχη να καταστρεφουν ακομη και τα ονειρα, λες και χαθηκαν οι εξυπνες ιδεες, ειδικα με τα λεφτα που σκανε οι κινητες!
 
Ευχαριστούμε Τάσο για το μαγικό σου ταξίδι που ζέστανε τις καρδιές μας και μας έκανε να νιώσουμε όπως τότε... Καλά Χριστούγεννα σε σένα και σε όσους αγαπάς.
 
Απο τα ωραιοτερα πραγματα που ειδα φετος - ευχαριστω.
 
Παλιόπαιδο ! Παραλίγο να με πάρουν τα ζουμιά, βραδυάτικα !
 
Υπέροχο! :)

Μαγικό!! :D

Φανταστικό!!! :D :D


Ευχαριστώ που με ταξίδεψες στα παιδικά μου χρόνια!!! :thanx2:


Κρίμα που μεγαλώσαμε…
:(
 
μπράβο βρε φίλε μαγικό :bow: και μιας και γράφω πρώτο μήνυμα μιας και χτες ανακάλυψα το retromaniax πρεπη ναπω οτι εχω χαζεψη :eek: !!! και ακόμα δεν εχω προλαβη να δω τίποτα μπράβο μάγκες εγω εχω τρελα με καστρα και πολιορκητες και master of the universe οπου εδω και 4 μηνες εχω μαζεψη πολλά απαυτα :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
Amstrad1981 είπε:
Υπέροχο! :) Μαγικό!! :D

Φανταστικό!!! :D :D


Ευχαριστώ που με ταξίδεψες στα παιδικά μου χρόνια!!! :thanx2:


Κρίμα που μεγαλώσαμε… :(
Ε; Δεν ξέρω, αλλά εγώ έμεινα κάπου εκεί στα 12 να παίζω ακόμα με hotwheels, με video games και να μη δίνω μία. :D

Μεγαλώνει όποιος θέλει να μεγαλώσει, όποιος επιλέγει να μείνει μικρός παραμένει. ;) :)
 
O τίτλος "Τα βράδια που κοιμάμαι" τι δηλώνει?Από που είναι εμπνευσμένος?
 
Απίθανο!!! Το τραινάκι όλα τα λεφτά!!! Και η μουσική ταιριάζει τέλεια, νοσταλγική!!

Tο GRM για κάτι τέτοια αποκτά ακόμα μεγαλύτερη αξία!!! Μπράβο σε όλους, παλιούς και νέους, για όλη την προσπάθεια που έχετε κανει εδώ είτε με 1 είτε με 8500 ποστς ;) .

Αυτός που έχει κανει τα 8.500, πληρώνει κιόλας οπότε τα δικαιούται :D
 
pooky(1) είπε:
Ε; Δεν ξέρω, αλλά εγώ έμεινα κάπου εκεί στα 12 να παίζω ακόμα με hotwheels, με video games και να μη δίνω μία. :D
Μεγαλώνει όποιος θέλει να μεγαλώσει, όποιος επιλέγει να μείνει μικρός παραμένει. ;) :)

Αμάν πια βρε άνθρωπε! Γιατί μου τη χαλάς;

Κι εγώ ακόμη ασχολούμαι με όσα αγάπησα από τα παιδικά μου χρόνια. Ποιος ο λόγος νομίζεις που κάνω συλλογή με υπολογιστές; Αλλά μεγαλώσαμε. Μας λείπει η ανεμελιά, και πλέον γνωρίζουμε το τι εστί ζωή. Με αυτή λοιπών την έννοια λέω πως μεγαλώσαμε. Δεν ζούμε ανέμελα και χαιρόμαστε τη ζωή όπως τότε, αλλά επιλέγουμε να έχουμε και στιγμές που τη χαιρόμαστε. Δεν είναι πια κάτι το αυθόρμητο, πρόκειται για μια επιλογή.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
pooky(1) είπε:
Ε; Δεν ξέρω, αλλά εγώ έμεινα κάπου εκεί στα 12 να παίζω ακόμα με hotwheels, με video games και να μη δίνω μία. :D
Μεγαλώνει όποιος θέλει να μεγαλώσει, όποιος επιλέγει να μείνει μικρός παραμένει. ;) :)
Μου θυμησε ενα παλιο αγαπημενο τραγουδι του Μηλιωκα

...Eγω μαι δωδεκα χρονω και μεγαλοδειχνω ....(*)

http://www.youtube.com/watch?v=uh7M2g0tuoo

On topic τωρα

tasosstav Το video ... ε κ π λ η κ τ ι κ ό !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χα χα, amstrad και Nemo σας παραπέμπω στην παρούσα υπογραφή του RYGAR!!!!!!!!!
 
Πολύ καλό το βίντεο!!! :thanx2:
 
Tasostav, ποτε να ερθω απο το σπιτι σου να παιξουμε?
 
Πίσω
Μπλουζα