Playmobil: Τα βράδια που κοιμάμαι

tasosstav είπε:
Αν τα έχω καταφέρει ,.....
Βtw ωραιο και το παλιοτερο vide-ακι που ανεβασες

KAI PALI PAIDI ( PLAYMOBIL TRAIN )




ιδιως το σημειο .προς το τελος που αν καταλαβα καλα εβαλες την καμερα πανω τρενακι (????)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ναι είναι πάνω στο τραίνο στο τέλος !

;-)
 
Είναι φοβερό το πως δείχνει το μπλε αμαξάκι, το 3210, με όλη την φθορά που έχει δεχθεί από τον χρόνο.... Τέλειο...
 
tasosstav είπε:
Παιδιά !!!!!!Ίσα που προλαβαίνω τα Χριστούγεννα.

Μόνταρα το βιντεάκι, το ανέβασα στο youtube

και σας το στέλνω :

Το παραπάνω βιντεάκι το έχω συνδυάσει με τις μέρες των Χριστουγέννων.

Ας το ξαναθυμηθούμε :)
 
Kambia είπε:
Το παραπάνω βιντεάκι το έχω συνδυάσει με τις μέρες των Χριστουγέννων. Ας το ξαναθυμηθούμε :)
Γιατι ρε κοπελια μου το κανεις αυτο; :cry: :cry: :cry:

Θα με βαζεις τωρα να ψαχνω για διαθεσιμο

και ετοιμοπαραδοτο για αγορα τρενο... :p :p

Καλα Χριστουγεννα να εχουμε ολοι μας!!! :) :)
 
DSC08720.jpgΚαι σε εσενα συνονοματε καλα χριστουγεννα αψογο βιντεακι εχεισ τελεια συλογη! :D DSC08719.jpg

Party time.jpg
 
Προβολή συνημμένου 66457Προβολή συνημμένου 66458Και σε εσενα συνονοματε καλα χριστουγεννα να εχεις!

Καταπληκτικο διοραματακι με τα τρενακια και ολα αυτα,θα στο κανω και αγαπημενο στο tube.Ευχομαι καλα χριστουγεννα σε ολουσ μας ρετροπαιδα. :)

DSC08719.jpg

DSC08720.jpg
 
Τέλειο φίλε. Το έχω δει και αυτό και το παλαιότερό σου βιντεάκι 100.000 φορές!!!! Να είσαι καλά. Καλά Χριστούγεννα σε σένα και σε όλο το retromaniax!
 
Τόσο με είχε συγκινήσει αυτό το βιντεάκι όταν το είδα, που είναι από τις λίγες φορές που δε μπορώ να περιγράψω με λόγια πώς ένιωσα!

Όταν τελείωσε το αριστουργηματικό αυτό θέαμα, έμεινα εκστατική για μερικά δευτερόλεπτα, νιώθοντας ότι έγινα ξανά παιδί και έχει απομείνει λίγη ακόμα "μαγεία" στον αέρα - σα χρυσόσκονη, ενώ "ξαναμεγαλώνω" κι επανέρχομαι στην πραγματικότητα! :)

Είναι το 3ο πράγμα στη ζωή μου που κατορθώνει να με "τηλε"μεταφέρει σε μια άλλη εποχή, σα χρονομηχανή και να με αφήσει τόσο πλήρη σαν άνθρωπο! :)

Must see, για όσους δεν το έχουν ήδη κάνει!

Must see και για τα παιδάκια σας, όσοι έχετε! ;)
 
Bump... για να το θυμηθούν οι "παλιοί" :) και να το απολαύσουν τα "νέα" μέλη

Ακόμα αξίζει να περάσετε και μια βόλτα από το[h=1]Christmas Playmobil Story: A Time For Giving[/h]
 
Kambia είπε:
Bump... για να το θυμηθούν οι "παλιοί" :) και να το απολαύσουν τα "νέα" μέλη Ακόμα αξίζει να περάσετε και μια βόλτα από τοChristmas Playmobil Story: A Time For Giving
"για να το θυμηθούν οι "παλιοί" και να το απολαύσουν τα "νέα" μέλη" ΚΑΙ να "φυτιλιαστουν"(με την καλη εννοια) κανα 2-3 μερακληδες :diablotin: ????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kambia είπε:
Bump... για να το θυμηθούν οι "παλιοί" :) και να το απολαύσουν τα "νέα" μέλη
Με το συγκεκριμένο βιντεάκι είχα πάθει την πλάκα μου :eek: Μ' έκανε κ γύρισα στα παλιά που λέει κ ο Μαζώ :p Έκανε καταπληκτική δουλειά κ πιστεύω η μουσική που επέλεξε ήρθε κ κούμπωσε πάνω σε όλο αυτό. Όπως είπε κ η D@redevil Μ-Α-Γ-Ε-Ι-Α !!!

Kambia είπε:
Ακόμα αξίζει να περάσετε και μια βόλτα από τοChristmas Playmobil Story: A Time For Giving
Ευχαριστώ πολύ κ πάλι ;)
 
Nemo είπε:
ΚΑΙ να "φυτιλιαστουν"(με την καλη εννοια) κανα 2-3 μερακληδες :diablotin: ????
Για ποιους να χτυπαει αραγε η καμπανα...?
attachment.php


Καθε φορα που το βλεπω ολο και πιο πολυ με μαγευει!!!!! #) :flower: :dribble::augenrollen:
 
and1 είπε:
Τραινάκι έχεις ,φαντασία, μεράκι Δόξα Τον Θεό διαθέτεις οπότε? ;)
Kι εσυ τεκνον Βρουτε? :eek:

Δεν υποσχομαι τιποτα αλλα θα το προσπαθησω... :sta2
 
Χιλια μπραβο φιλε tasosstav... ακρως συγκινητικα και νοσταλγικα και τα 2 βιντεακια σου :thumbup: :thumbup:[h=2][/h]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
and1 είπε:
Καθε χρονια που το ξαναβλεπω ειναι σαν να το βλεπω για πρωτη φορα..... :wub:

Ομορφη δουλεια και προσεγμενη!!!! :worship:

Αντε να δω ποτε θα αξιωθω.... :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα