Playmobil: Τα βράδια που κοιμάμαι

Υπάρχει πιθανότητα να το βάλεις και σε Rapidshare, σε μορφή AVI ?

Θέλω να το έχω μόνιμα μαζί μου σε USB-stick και να το δείξω σε κόσμο.

efxaristo ...
 
exetlaios είπε:
Υπάρχει πιθανότητα να το βάλεις και σε Rapidshare, σε μορφή AVI ?Θέλω να το έχω μόνιμα μαζί μου σε USB-stick και να το δείξω σε κόσμο.

efxaristo ...
πηγαινε εδω

http://www.youtubedownloaderhd.com/download.html

και κατεβασε το

Youtube Downloader HD - Portable Version

μετα τρεξε το Youtube Downloader HD

στο Video Url βαλε :

Κώδικας:
http://www.youtube.com/watch?v=cv2xq4t8Tg0&feature=player_embedded
και επελεξε Avi video-Normal quality) ή Μp4(Compatible with Ipod)-High Quality

θεσε το φακελο που θα κατεβει και πατα το Start

και ετοιμος ...

( το προγραμμα δινει και αλλες 2 επιλογες ακομα υψηλοτερης ποιοτητας σε 1080p και 720p ,αλλα το video δεν ειναι διαθεσιμο σ'αυτες )

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο Τάσο που μοιράστηκες τη συλλογή σου με τέτοιο τρόπο και μας πήγες δεκαετίες πίσω.

Καλά playmobil Χριστούγεννα...
 
Απίστευτη δουλειά... Διάχυτη ατμόσφαιρα ονείρου, και τα ανθρωπάκια που κάποτε κράταγα στα χέρια μου έχουν ζωή...

Χτύπησες ευαίσθητες χορδές συνονόματε... Ευχαριστώ...
 
Χρόνια πολλά σε όλους...αυτό το κλιπάκι ήταν παραμυθένιο-μαγευτικό-μαγικό-εντυπωσιακό!!!

(Δεν το είχα προσέξει τόσες μέρες)
 
Φίλε tasosstav,με συγκίνησες την πιο κατάλληλη ημέρα,καθότι σήμερα είδα το video σου!

ΧΙΛΙΑ μπράβο κι άλλα τόσα thanks!

Kαλά Χριστούγεννα και καλή χρονιά σε όλους,με υγεία πάνω απ' όλα!
 
φοβερο βιντεακι να εισαι καλα.....

καλα χριστουγεννα καλη πρωτοχρονια παντα με υγεια

sw8kuh πετρος :)
 
Εμπνευσμενο!!! ΣΥγκινητικο.Ανθρωπινο. Εβαλες ο,τι σκεφτομαστε για τα Χριστουγεννα σε μερικα καρε.Μπραβο!
 
Αχ αυτο το τρενακι και το μαγευτικο του ταξιδι μεσα απο τα φωτακια!!!! Θελω να βγαλω εισητηριο κι ας με βαλουν μαζι με τις αποσκευες!!! Σε ευχαριστουμε Τασο!!!

Μοναδικη δουλεια!!!!!!Και αυτη η μουσικη ειναι τοσο ταιριαστη!!!

Χρονια Πολλα!!!! :) :) :)
 
Μετά το Lego Batman, ο Ψαλιδοχέρης Playmobil? :)

Εξαιρετικό. Μοιάζει σαν αιώνας που έχω να δω playmobil... η μουσική του Elfman δίνει την απαραίτητη νυχτερινή και χριστουγεννιάτικη νότα.
 
Αυτό που μου αρέσει πάρα πολύ είναι ο συνδυασμός όλων των σετ γιατί εγώ έχω χωρίσει τη συλλογή μου σε τέσσερα διαφορετικά τραπέζια. Με βάζεις σε σκέψεις τώρα.

Χαίρομαι που υπάρχει και άλλος ένας εδώ μέσα με την ίδια τρέλα.
 
Ανατρίχιασα!!! Ευχαριστώ!
 
Παιδιά όλες αυτές τις μέρες διαβάζω τα σχόλιά σας για το βίντεο και δεν μπορώ να το πιστέψω ότι σας άρεσε τόσο. Με κάνατε χαρούμενο. Σας ευχαριστώ πολύ ! Όλους !

Καλή χρονιά !

Τάσος
 
Πραγματικά δεν έχω λόγια !!!!!!πολλα μπράβο για αυτό το τέλειο αποτέλεσμα κ πραγματικά με γύρισες πολλά χρόνια πίσω.Συγχαρητήρια!!!!!
 
!!

Μπράβο, συγχαρητήρια!! από αυτά που είδα κατάλαβα οτί η συλλογή σου περιλαμβάνει playmobil καινούργια και παλιά...πάρα πολύ ωραίο βίντεο με φτιαγμένο με μεράκι και νοσταλγία..

Αν εμπαινε σαν διαφημιστικό σποτ στην τηλεόραση, θα τρέχανε όλα τα παιδάκια μαζί με τους 30-40άρηδες γονείς τους να ψωνίσουν όλο το απόθεμα..
 
έχω μείνει άφωνος είναι ένα απο τα καλύτερα βίντεο που εχω δει ποτε στο youtube ειναι παραμυθένιο είναι φανταστικό και φυσικά επειδή μας γλύκανες περιμένουμε και αλλα
 
Εγώ το είδα τελευταίος απο όλους φαίνεται. Καταπληκτική δουλειά. Συγχαρητήρια! Είχα και εγώ μικρός Playmobil αλλά ποτέ δεν κατάφερα να συνδυάσω σε κάτι μεγαλύτερο. Αντέ, καλό 2010 οπότε με ρετρό αναμνήσεις για τα δύσκολα!!
 
Πολύ καλά τα έχεις καταφέρει!

Φίλε οι photos είναι για background!!!!!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα