Playmobil. Τα δικά μας (ΟΧΙ στα κουτιά τους)

Να και η άμαξά μου! Και μια φωτογραφια από το πίσω μέρος του κουτιού.

DSC06813.jpg

DSC06824.jpg

DSC06818.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ωραία η άμαξά σου! Μια ερώτηση , είναι νέο απόκτημα ή παλιό ?
 
Μπραβο σου zouzou!!!!! :D

Συγχαρητηρια που την εχεις σε αψογη

κατασταση!!!! :worship:

Σε περιπτωση που ειναι νεο αποκτημα

καλοριζικη!!!!!!! :thumbup:
 
Είναι η 3η version του 3245 που κυκλοφόρησε το 1988 (1992 στην Ελλάδα).
 
Σας ευχαριστώ!

Είναι της αδερφής μου και πρέπει να αγοράστηκε γύρω στο '90 στο εξωτερικό. Δε θυμάμαι ακριβή ημερομηνία...
 
Σίγουρα κάπου σκονίζεται η δικιά μου!Και λογικά αυτή έχω,γιατί αν και είναι η ίδια που βγήκε και από τη LYRA,οι φιγούρες διαφέρουν!Και θυμάμαι και το συγκεκριμένο γυναικείο καπέλο!
 
Στο φαν παρκ είδα και μια άλλη που είχαν σε προσφορά τελευταία και μου άρεσε!
 
Εννοείς αυτή από τον κατάλογο εξαρτημάτων με τα 9,99? ή αυτή από τη νέα σειρά western που κοστίζει 15??
 
Μάλλον η δεύτερη πρέπει να είναι. Αν δεν κάνω λάθος η 4399 που την έχει στο οπισθόφυλλο του καταλόγου σε περιορισμένο απόθεμα όπως λέει.
 
Κατάλαβα!Είναι τέλεια!Στο fanpark την έχει κάπου 12-15? ενώ κανονικά έχει 20? στα καταστήματα!Η άλλη από τον κατάλογο εξαρτημάτων είναι ακριβώς ίδια στο χρώμα,με αυτή που έχουμε,αλλά διαφέρει η φιγούρα που έχει!
 
Δεν είναι δικό μου αλλά αξίζει. 3750 Lyra καινούργιο!

474.jpg

475.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και λίγα λες ....:dribble::dribble::dribble:
 
D@redevil είπε:
Κάτι σε πειρατές της Καραϊβικής, θαρρώ?! :D
Πανέμορφο!

Ενημερωτικά, το link θέλει να είσαι μέλος για να το δεις! #)
Υeap! :)

Thanks! :D

Κατι που σημαινει οτι θα πρεπει να τις ανεβασω εδω... :wait2: ...μαλιστα!

Οκ...I do it!!! :D
 
Να και τα παλιά δικά μου τα οποία τα είχα στο χωριό. Τα έβγαλα μια πρόχειρη φωτό, τώρα με τη βοήθεια των φωτογραφιών επιτέλους θα μπορέσω να ξανασυνθέσω τα διάφορα σετ. Τα περισσότερα απ' ό,τι θυμάμαι ήταν μικρά σετάκια. Κουτί δεν έμεινε ούτε για δείγμα, τελευταίο είχα πέταξει αυτό του σχολείου βλακωδώς.

Καποια είναι Lyra όπως γράφει στο πόδι τους, κάποια όχι, όλα αγορασμένα στην Ελλάδα.

DSC06850.jpg

DSC06849.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μάλιστα,μια χαρά!!!!Αν δεν γράφει τίποτα στα πόδια τους LYRA είναι κι αυτά,απλά είναι της LYRA NEW!!!!Όλα LYRA μου φαίνονται δηλαδή,αν δεν έχεις αγοράσει τίποτα από εξωτερικό!!!!
 
Ναι, Lyra όλα είναι αγορασμένα στην Ελλάδα. Θα τα φτιάξω και θα αναρτήσω φωτό κανονικές.
 
Επίσης το αυτοκίνητο που έχεις διπλό,είναι χαρακτηριστικό της LYRA NEW.Να υποθέσω ότι και οι ρόδες δεν κυλάνε καλά!!!!Και μάλιστα δεν απεικονίζεται σε κανένα set,απ'έξω στο κουτί θα απεικονιζόταν κόκκινο ή κίτρινο!Μου είχε τύχει και εμένα στο set με το taxi να το δείχνει κίτρινο απ'έξω και μέσα να είναι πράσινο!
 
Ναι, μου είχε κάνει εντύπωση ότι το έψαξα και δεν βρήκα τέτοιο χρώμα στο ιντερνετ. Λείπει η οροφή και από τα δύο όμως, και απορώ γιατί. Η σχάρα όμως υπάρχει! Αυτό που με στενοχωρεί περισσότερο είναι ότι λείπουν κομμάτια από κάτι πάγκους-μαγαζιά που είχα (με καπέλλα, με πιατα και με λαχανικά) και δεν μπορούν να σταθούν όρθια. Θα ήθελα να τα φτιάξω.
 
Πίσω
Μπλουζα