Playmobil

katerinak είπε:
2η εκδοση της διαφημισης με το πειρατικο καραβι των playmobil,η 1η υπαρχει στη λιστα
thanks για την διαφήμιση katerinak,ούτε που την θυμόμουν :eek:

@Stavros πολλά μπράβο για το blog που δημιούργησες καθώς κ για την πρωτιά σου με την φιγούρα του asterix στο tricornejock. Εκτός αν πήρες κάποια άλλη διακριση κ κάπου αλλού κ δε το πήρα χαμπάρι. Βλέπεις τώρα τα διαβάζω με την ησυχία μου ;)

Αυτός ο Μalone είναι ταλέντο ο άτιμος. Εξαιρετική δουλειά :bow:

playmofreak είπε:
καλό μήνα!!!επιτέλους ολοκλήρωσα και τις δυο σειρές!!!! :thanx2: :cheers: :award: :hurrah:
Playmofreak που τα ξετρύπωσες ρε συ? :eek: Πρέπει να σου πήρε πολύ χρόνο για να τα βρεις όλα αυτά έ? Ααα το σετάκι με τους Άγγλους[playpeople] σε ποιές χώρες κυκλοφόρισε κ πότε περίπου? Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο.
 
and1 είπε:
@Stavros πολλά μπράβο για το blog που δημιούργησες καθώς κ για την πρωτιά σου με την φιγούρα του asterix στο tricornejock. Εκτός αν πήρες κάποια άλλη διακριση κ κάπου αλλού κ δε το πήρα χαμπάρι.
Σε ευχαριστω πολυ Αντρικο,να 'σαι καλα!!! :sta2

Αλλη διακριση....χμμμ....
attachment.php
 
Ώπα?! Τι νέο έβγαλε ο μικρός, ρε Σταυρί? :)

Τι χάσαμε?! Δώσε φωτόζ στο λαό!!!
 
Άντε ρε! Μπαγιάτικα συγχαρίκια, δέχεσαι?! :biglaugh: Είχα εξεταστική τότε κι απουσίαζα από τον e-κόσμο!... :D

Μπράβο, λοιπόν για τον Galois και αναμένουμε!
 
D@redevil είπε:
Άντε ρε! Μπαγιάτικα συγχαρίκια, δέχεσαι?! :biglaugh: Είχα εξεταστική τότε κι απουσίαζα από τον e-κόσμο!... :D
Μπράβο, λοιπόν για τον Galois και αναμένουμε!
Τα συγχαρικια ειναι συγχαρικια (εστω και μπαγιατικα... :p )

Να 'σαι καλα Μαριαννακι μου!!!! :flower:
 
φίλε AND1 όντως κουράστικα μέχρι να τα συγκντρώσω όλα.μου πήρε 3 χρόνια.ειναι όμως όλα σε καταπληκτική κατάσταση .για πιο playpeople μιλάς?απ ότι ξέρω αυτά κυκλοφόρισαν μόνο στην αγγλία.
 
playmofreak είπε:
για πιο playpeople μιλάς?απ ότι ξέρω αυτά κυκλοφόρισαν μόνο στην αγγλία.
Ναι ναι γι αυτά λέω.Ξες πόσα sets έχουν βγει πάνω κάτω?
 
μπααααα.που να ξέρω!!!.εδω δεν ξέρουμε ποσα έχει βγάλει η λυρα.παντως απο αυτά που έχω παρακολουθήση έβγαζε για πολλα χρόνια παρα πολλους κωδικούς καθε χρόνο
 
stayros είπε:
Αλλη διακριση....χμμμ....
attachment.php

stayros είπε:
Για οτι νεοτερο...νεα συντομα. ::)

Τι μπορει να κανει ενα Βικτωριανο oldtimer,δυο φιγουρες και μια φωτογραφιση σε εξωτερικο περιβαλλον?:what:

Πολυ απλα να σου δωσει την τριτη (3η) θεση στον διαγωνισμο φωτογραφιας Οκτωβριου!!!! :D

Ας παρουμε ομως τα πραγματα απο την αρχη... :)

Την 1η Οκτωβριου ειχα υποδεχτει το φθινοπωρο με μερικες φωτογραφιες τραβηγμενες σε εξωτερικο περιβαλλον.

Η μια εξ αυτων κατεβηκε στον διαγωνισμο φωτογραφιας που πηρε μερος στο γνωστο πλεον playmobiloforum Tricornejock.com

τον περασμενο Οκτωβριο. Η ψηφοφορια κρατησε 1 με 15 Νοεμβριου και μολις σημερα ανακοινωθηκαν τα αποτελεσματα

(ειχε ξεχασει 3 μερες ο admin τους να ενημερωσει για τα αποτελεσματα... :eek: ). Και ετσι εχουμε....


1st place

The Legend of Sleepy Hollow

(kids at play/Canada = 17 votes)

attachment.php


2nd place

Autumn Deliveries in Paris

(Playmovictorian/Luxembourg = 15 votes)

attachment.php


3rd place

Autumnal country walks

(Retroplaymo/Greece = 9 votes)

attachment.php


 
Μπραβο Σταυρο καλη και η 3η θεση :D .
 
Kοιτα η τριτη θεση ειναι ουσιαστικα δευτερη,γιατι εαν δεν το ελεγες ουτε που θα καταλαβαινα οτι η πρωτη φωτο ειχε θεμα τα Playmobil.Ειπαμε καλο το photoshopping αλλα οχι και ετσι..Για διαγωνισμο photoshopping,ναι παιρνει την 1η θεση,αλλα για διαγωνισμο Playmobil....no comment!
 
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Απλά, άψογος! Και εις ανώτερα Σταυρί μου!
 
H πρωτη φωτογραφια απλα ειναι η αγαπημενη μου.Τελος.Μπραβο και παλι σταυρο :thumbup:
 
angel_grig είπε:
Kοιτα η τριτη θεση ειναι ουσιαστικα δευτερη,γιατι εαν δεν το ελεγες ουτε που θα καταλαβαινα οτι η πρωτη φωτο ειχε θεμα τα Playmobil.Ειπαμε καλο το photoshopping αλλα οχι και ετσι..Για διαγωνισμο photoshopping,ναι παιρνει την 1η θεση,αλλα για διαγωνισμο Playmobil....no comment!
Γρηγορη...ετσι οπως το θετεις... :wait2: ...εχεις ενα δικιο φιλε.

Αλλα σε ενα διαγωνισμο φωτογραφιας -μπορει να εχεις παιδευτει να βρεις τον καταλληλο εξωτερικο χωρο,

να βρεις το σωστο timing για να εχεις σωστο και καλο φωτισμο κλπ. - το τελικο αποτελεσμα ειναι αυτο

ομως που μετραει (πιστευω) και που σου κανει "κλικ" στο ματι.

Ετυχε να τους κανει παραπανω "κλικ" η photoshopιαρισμενη φωτο και βγηκε πρωτη,δεν τους κατηγορω.

Αλλωστε το εχω ξαναπει και σε παλιοτερη αναρτηση αποτελεσματων,οτι οι ξενοι εχουν αλλη αισθητικη και αντιληψη το τι

θεωρουν ωραια φωτογραφια και το τι τους αρεσει.

Για την ιστορια...Η πρωτη θεση ανηκει σε μια πιτσιρικα μολις 12-13 χρονων. :sealed:

D@redevil είπε:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Απλά, άψογος! Και εις ανώτερα Σταυρί μου!
Να 'σαι καλα Μαριαννα μου,σε ευχαριστω πολυ!!!! :flower:

metalcandyman είπε:
H πρωτη φωτογραφια απλα ειναι η αγαπημενη μου.Τελος.Μπραβο και παλι σταυρο :thumbup:
Σε ευχαριστω πολυ Μπιλαρα!!!! :)
 
πολλα συγχαρητηρια Σταυρο γι ακομη μια φορα :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

και εις ανωτερα!!!!!!!

εμενα μ αρεσει περισσοτερο η δικια σου φωτογραφια που ειναι και η μοναδικη(απ τις 3) που ειναι βγαλμενη σε φυσικο περιβαλλον

Σιγουρα η 12χρονη ή 13χρονη πιτσιρικα "κερδισε" την 1η θεση λογω ηλικιας,δεν εξηγειται αλλιως..

ΥΓ: μονο οι κριτες ψηφιζουν;
 
pardalotzatziki είπε:
Ανεβηκες βαθρο; Μπραβο Σταυρο... :2beers: :beerz:
Να 'σαι καλα Παρδαλε,σε ευχαριστω πολυ!!! :)

Αν και δεν ειναι η πρωτη φορα που ανεβαινω στο βαθρο. ;)

katerinak είπε:
πολλα συγχαρητηρια Σταυρο γι ακομη μια φορα :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: και εις ανωτερα!!!!!!!

εμενα μ αρεσει περισσοτερο η δικια σου φωτογραφια που ειναι και η μοναδικη(απ τις 3) που ειναι βγαλμενη σε φυσικο περιβαλλον

Σιγουρα η 12χρονη ή 13χρονη πιτσιρικα "κερδισε" την 1η θεση λογω ηλικιας,δεν εξηγειται αλλιως..

ΥΓ: μονο οι κριτες ψηφιζουν;
Σε ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου!!!! :flower:

Μια χαρα ειναι και η τριτη θεση! :)

Οχι,δεν ψηφιζουν μονο οι κριτες...δικαιωμα ψηφου εχουν ολα τα μελη του φορουμ. :)
 
stayros είπε:
Αν και δεν ειναι η πρωτη φορα που ανεβαινω στο βαθρο. ;)
Το ξερω, απλα το εγραψα ετσι γιατι στους αγωνες(μηχανοκινητους που βλεπω εγω, αλλα και αλλους) ειναι σημαντικο το να εισαι μεσα στην τριαδα.
 
Πίσω
Μπλουζα