Playstation 5

Ωραία λοιπόν. Στις 19 Νοεμβρίου θελω να δω καινούριο subforum, αλλιώς θα ποστάρω βιντεάκια με το 2077 σε 4K 100hz. Εσύ περίμενε τη νουνά σου να στο κάνει δώρο.
 
Σουβλάκι πίτα teardown (λόγω μέγεθους είναι μάλλον πίτα του παππού).
 
Ρε σεις, είναι τόσο μεγάλο όσο και ο κορμός του ιάπωνα! :fafoutis:
1602089597098.png
 
Ψιλοεκτρωμα και ενώ βγαινουν τα φτερά αντί από μέσα να εχουν ένα slick μαύρο κουτί για όποιον δεν θέλει να κάνει πτήσεις έχει τρύπες για την σκόνη.
 
Ότι είπε ο αποπάνω...
Απ'οτι φαίνεται, τα φτερά θα βουτηχτούν σε ανεξίτιλο μαύρο χρώμα... :alien2:
 
Ρε σεις! Με το σκεπτικό σας, εκτρώματα ήταν και όλα τα home των 80'ς στα οποία η κάθε εταιρία έδινε προσωπικότητα, αφου όλα ήταν διαφορετικά, δεν υπήρχε κοινή γραμμή, και όλα συνήλθαν από τότε που τη δεκαετία του 90 άρχισα να τετραγωνίζονται τα κουτιά. Μια χαρά είναι το PS5. Εχει προσωπικότητα. Αν έλεγες σε έναν άνθρωπο ποιό από τα δύο θεωρεί ξεχωριστό, θα επέλεγε το PS5 και όχι το subwoofer.

Αλλωστε μην ξεχνάμε, όσο όμορφη ή άσχημη κι αν είναι μια Φεράρι, όταν την οδηγείς, δεν τη βλέπεις απόξω. Το γκάζι και η ευχαρίστηση μετράει.

υγ. Ακόμα κι ο 520ST ήταν όμορφος! (αλλά μόνο απ'έξω, γιατί μέσα ήταν....:fafoutis:)
 
Τεράστιο είναι. Δεν έχω χώρο για τέτοια μάναμ!
 
Τεράστιο είναι. Δεν έχω χώρο για τέτοια μάναμ!
Αυτο ειναι και το μεγαλυτερο προβλημα των gamers...Πολλοι δεν εχουν χωρο ουτε για καρφιτσα.

Φαινεται οντως μεγαλο το ps5..θα χρειαζεται και παραπανω χωρος οταν συνδεσεις και τα καλωδια...Και εγω τωρα δεν εχω αλλο χωρο για αλλες κονσολες...Ολο τον διαθεσιμο χωρο τον επιασαν οι retro κονσολες..Ουτε για το xbox 360 δεν υπαρχει χωρος που ειναι στην ακρη...Και ps5 να ειχα τωρα σιγα μην εβγαζα το nes για να συνδεσω το ps5.
 
Αυτο ειναι και το μεγαλυτερο προβλημα των gamers...Πολλοι δεν εχουν χωρο ουτε για καρφιτσα.

Φαινεται οντως μεγαλο το ps5..θα χρειαζεται και παραπανω χωρος οταν συνδεσεις και τα καλωδια...Και εγω τωρα δεν εχω αλλο χωρο για αλλες κονσολες...Ολο τον διαθεσιμο χωρο τον επιασαν οι retro κονσολες..Ουτε για το xbox 360 δεν υπαρχει χωρος που ειναι στην ακρη...Και ps5 να ειχα τωρα σιγα μην εβγαζα το nes για να συνδεσω το ps5.
Έχω ένα χώρο που έχω μόνιμα το ΧΒΟΧ Οne σε οριζόντια διάταξη αναγκαστικά εφόσον δεν στέκει όρθιο και μετά εναλλάσω. Πριν μία εβδομάδα έιχα το PS3 όρθιο, τώρα έχω το Wii. Γενικά το μάξιμουμ που χωράει είναι το XBOX One και 2 ακόμη κονσόλες οριακά. Αυτό εδώ το τέρας ούτε για αστείο. Θα ήθελε όλο το χώρο δικό του. Ε όχι, ευχαριστώ δεν θα πάρω.
 
Έχω ένα χώρο που έχω μόνιμα το ΧΒΟΧ Οne σε οριζόντια διάταξη αναγκαστικά εφόσον δεν στέκει όρθιο και μετά εναλλάσω. Πριν μία εβδομάδα έιχα το PS3 όρθιο, τώρα έχω το Wii. Γενικά το μάξιμουμ που χωράει είναι το XBOX One και 2 ακόμη κονσόλες οριακά. Αυτό εδώ το τέρας ούτε για αστείο. Θα ήθελε όλο το χώρο δικό του. Ε όχι, ευχαριστώ δεν θα πάρω.
Εγω εχω nes και snes μαζι και θα πρεπει να τα βγαλω και τα 2 για να χωρεσει το ps5...οποτε και εγω ευχαριστω δεν θα παρω.:fafoutis:
 
Μπορεις να το βαλεις στην ντουλαπα και να παιζεις με remote play.
Δεν το διακινδυνεύω να παρει φωτιά η ντουλάπα :fafoutis:. Εν πάσει περιπτώσει δεν επρόκειτο ούτως ή άλλως να αγοράσω PS5. Πέρυσι αγόρασα XBOX One και Switch Lite. Ε φτάνει για την ώρα. Προτιμώ να κρατήσω τα λεφτά μου για να εμπλουτίσω τις ρετρό συλλογές μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αν και είναι γκουμούτσα, ελπίζω ότι με αυτή τη ψύκτρα δεν θα ανεβάζει τις θερμοκρασίες του pro.
Βέβαια, είδα και το S που δεν ανέβαζε θερμοκρασία...

Μου αρέσει πάντως.

@DINO νομίζω ότι θα το βγάλουν και σε μαύρο (θα φαίνεται και πιο μικρό), εκτός και αν το έχεις προπαραγγείλει... :)
 
Χώρος πάντα θα υπάρχει. Για αρχή μπορείτε να πετάξετε το XBOX σας.
 
Αυτό είναι σχεδόν σαν PC tower.
 
Το θρεντ του νέου XBOX είναι αλλού φίλτατε. :)

Εμένα πάντως μου θυμίζει κάτι περίεργες κατασκευές στο Start wars: Fallen Order, δηλαδή κάτι φουτουριστικό. ;)
 
Πίσω
Μπλουζα