Resident evil 4 σε 26 λεπτά

Απίστευτο!
 
μου πήρε 26 ώρες...
 
δεν ειναι ολο το παιχνιδι ρε παιδια... στα 26 λεπτα...
 
μέχρι τότε θα το έχω τελειώσει σε super/hyper hard mode :p

μόνο με 120ε στο mediamrkt παίρνεις ένα cube resident evil 4 edition :p
 
Εκπληκτικό παιχνίδι, φοβερό σενάριο, απίστευτη δράση.

Η PS2 έκδωση κάνει μόλις 20 euro.Αν και είναι σχεδόν ίδιες η PS2 έχει πολύ ωραία μπονουσάκια.
 
Παιδες ειμαι τρελαμενος με τη σειρα.Οταν βγηκε το Νεμεσις(3),αγορασα ΡS1,γιατι δεν μπορουσα να περιμενω την pc εκδοση.

Δε λεει να το ξανακανω.Υπομονη Ακμακα...
 
Kαι εμενα απο τις λιγες σειρες που δεν χανω επεισοδιο :D .Ο λογος που πηρα το Νιντυ 64 ηταν το RESI 2 (πηρα το 64 μεταχειρισμενο και εσκασα 20.000δρχ για την κασετα καινουργια)οχι δεν ηθελα το PLAYSTATION:D
 
δεκεβριο θα βγει και το metal gear solid 3 μαζι?

μονο το code veronica μενει να βγαλουν για pc
 
@Pepinos

Να πω την αληθεια τα metal gear solid ,παραειναι "κονσολαδικα".ΟΚ το 1 ηταν καλο για την εποχη του.Το 2 ομως ηταν πολυ προχειρο στο pc.

Δεν ειναι μονο το code veronica ...ειναι και το resident evil 0(μονο σε gamecube) :icon_cry: .

Οσο για το 5,πολυ φοβαμαι οτι θα βγει μονο σε Χ360 και ΡS3...

Εκβιασμος για να αγορασουμε κονσολες:mad:
 
Shadowdancer2501 το resident evil το πρώτο βγήκε για PC Το έχω!
 
το residen evil 1 ξαναβγήκε για cube και είναι 70% μεγαλύτερο!
 
To RE Zero είναι μάλλον το χειρότερο της σειράς (βγάζοντας έξω τα spin-offs τύπου outbeak)

Όσο για το RE 1 οι διάφορες επανεκδώσεις που βγήκαν για PSone (dual shock version) DS κτλ αλλά και το remake του Κύβου είναι τουλάχιστον 1000 φορές κατώτερα από το ατμοσφαιρικότατο παιχνίδι που βγηκε το 1996 στο Playstation. Όσοι δεν το έχετε χάνετε!
 
Για μενα τα καλυτερα RE ηταν

το RE1 στο PC

και το RE Code Veronica στο DC
 
Shadowdancer2501 είπε:
@PepinosΝα πω την αληθεια τα metal gear solid ,παραειναι "κονσολαδικα".ΟΚ το 1 ηταν καλο για την εποχη του.Το 2 ομως ηταν πολυ προχειρο στο pc.

Δεν ειναι μονο το code veronica ...ειναι και το resident evil 0(μονο σε gamecube) :icon_cry: .

Οσο για το 5,πολυ φοβαμαι οτι θα βγει μονο σε Χ360 και ΡS3...

Εκβιασμος για να αγορασουμε κονσολες:mad:
σωστος

δυστυχως παμε για ps 3 για αυτα τα παιχνιδια
 
Πίσω
Μπλουζα