Resident evil 4 σε 26 λεπτά

Μπα φιλε Ρepinos ,

Θα μεινω στο Pc-ακι μου :)

Αλλωστε οπως εχω ξαναγραψει,ασχολουμαι κυριως με FPS,ενα πεδιο,που οι κονσολες "χανουν"(για την ωρα τουλαχιστον) :diablotin:

Ασε που δεν μπορω τα pads.Mouse και πληκτρο φιλτατοι:biglaugh:

Ωχ...με βλεπω για bann,ολοι σχεδον οι moderators ειναι κονσολαδες :help:
 
Μπα φιλε Ρepinos ,

Θα μεινω στο 360 μου :D

αλλωστε η μηχανη του RE5 θα ειναι η deadrising/lost odyssey 360 engine..
 
Shadowdancer2501 είπε:
Μπα φιλε Ρepinos ,Θα μεινω στο Pc-ακι μου :)

Αλλωστε οπως εχω ξαναγραψει,ασχολουμαι κυριως με FPS,ενα πεδιο,που οι κονσολες "χανουν"(για την ωρα τουλαχιστον) :diablotin:

Ασε που δεν μπορω τα pads.Mouse και πληκτρο φιλτατοι:biglaugh:

Ωχ...με βλεπω για bann,ολοι σχεδον οι moderators ειναι κονσολαδες :help:
Εγώ δεν είμαι...Άσε που όλοι έχουν pc!!!!:rolleyes:
 
Σιγα μην δώσω ενα τσουβάλι χρήματα για το ps3 ή το xbox360. Μια χαρά είναι το Bubble Bobble και το Arkanoid για μένα.
 
Shadowdancer2501 είπε:
Ωχ...με βλεπω για bann,ολοι σχεδον οι moderators ειναι κονσολαδες :help:
Ας τολμήσει κανείς να σε bannάρει και θα έχει να κάνει μαζί μου!!!!! :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Eνα ασιατακι τερματισε το R-TYPE χωρις να πυροβολησει ουτε μια φορα και χωρις να χασει ουτε μια ζωη.Εντυπωσιακο εστω και αν κατι υποχθονιο παιζεται.Αυτο το παιχνιδι με τιποτα δεν μπορουσα να σταθω πανω 2 λεπτα.(αυτο και στο ghost and goblins:biglaugh: )

 
Απλά απίστευτο.
 
Καλά εντάξει. Σε αρκετά σημεία η σφαίρες περνάνε μέσα απο το σκάφος και δεν παθαίνει τίποτα. Ασε που πέφτει πάνω σε τοίχους και εμπόδια και πάλι δεν γίνεται τίποτα. Με απενεργοποιημένο το collision detection όλα έυκολα είναι.
 
pepinos είπε:
δεκεβριο θα βγει και το metal gear solid 3 μαζι?
μονο το code veronica μενει να βγαλουν για pc
Αχχχχχ το Code Veronica.... από τα καλύτερα RE για να μην πω το καλύτερο.

Για αυτό το παιχνίδι πήρα Dreamcast, στην πορεία ανακάλυψα ότι η Dreamcast είναι φανταστική σε όλα...
 
Mετα το Resident 1 (σε Saturn) το Code Veronica ειναι το αγαπημενο μου...
 
Wally είπε:
Mετα το Resident 1 (σε Saturn) το Code Veronica ειναι το αγαπημενο μου...
Ωραίο ήταν στη Saturn το RE1?

Εγώ που το έβαλα σχετικά πρόσφατα επαθα πολιτισμικό σόκ.
 
Καλυτερο απο τo PS1 και σχεδον ισοτιμο με το αντιστοιχο του PC ;)

Ηταν η μαγεια της πρωτης φορας και οτι αποτελουσε το πιο φοβιστικο παιχνιδι που ειχα παιξει μεχρι τοτε
 
Εγώ είχα ξεκινήσει με το Alone in the dark στο PC επι εποχής 386sx33 που είναι και ο πρόγονος όλων αυτού του είδους παιχνιδιών.

Με κορυφαία στη σήμερον ημέρα τη σειρά Silent Hill, απλά ΑΠΑΙΧΤΗ!
 
Το Alone in the dark το πρωτοείδα σε ένα γνωστό με ένα πανάκριβο και πολύ δυνατό μηχάνημα τότε 386 DX στα 40 MHZ νομίζω..Έπαθα σοκ..Το πρώτο 3D τρόμου που είδα σε Pc...

Το silent hill πράγματι είναι κορυφαίο και σε γραφικά και σε δράση όμως πολύ σκοτεινό βρε παιδιά..Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε!
 
Απίστευτη ατμόσφαιρα το Alone in the Dark.

Ακόμα και σήμερα σε καθηλώνει ....
 
Κοίτα να δεις που το έχω στο Dreamcast και δεν το έχω βάλει να το δω ποτέ! Τώρα μου το θυμήσατε!
 
telonio είπε:
Κοίτα να δεις που το έχω στο Dreamcast και δεν το έχω βάλει να το δω ποτέ! Τώρα μου το θυμήσατε!
Ποιό Alone in the dark έχεις? Μάλλον το 4 (the new nightmare) ε?
 
Δυστηχώς δεν θυμάμαι ποιό ακριβώς είναι. Να φανταστείς μου το είχε δώσει κάποτε ένας φίλος σε δύο cd και ξεχάστηκα και δεν το έβαλα να το δω ποτέ. Απόψε πάντως δεν θα τη γλιτώσει.
 
Πίσω
Μπλουζα