Retro game packages

Πες μου πού μένεις και τί ώρες λείπεις από το σπίτι.....

Πολύ ωραία συλλογή.
 
Πoλύ καλή pc-συλλογή !! :thumbup:

Bλπέπω σχεδόν απ' όλα έχει ο "μπαχτσές", αλλά κυρίως strategy, FPS, RPG, (τα βασικά κάθε pc gamer που σέβεται τον ευατό του δηλαδή :D ) ενώ προς το τέλος διακρίνω και αρκετά Star Wars games.

Σου εύχομαι η συλλογή να "αυγατίσει" ακόμα περισσότερο !!
 
παιδιά ευχαριστώ πολύ! Δυστυχώς δεν φαίνονται κάποια διαμάντια όπως το Pirates!gold και το Rebel Assault 2. Στην συλλογή προσθέθηκαν το starcraft battle chest(με φουλ manual κλπ όχι σαν την μούφα την battlenet edition)το diablo2 collectors edition! το pray και το age of sail. Η αλήθεια είναι πως στην Ελλάδα δύσκολα μπορείς να κάνεις καλή συλλογή.
 
Κάποια μέρα θα έρθω να μου τα δείξεις δεν παίζει :p

Έχεις το Syndicate Wars αυθεντικό btw;
 
όποτε θες πέρνα εννοείται, ναι αυθεντικό είναι .
 
Ευτηχώς δεν έχουν χαθεί και οι καλές συσκευασίες σήμερα...

παιχνιδάρα και πανέμορφο ξύλινο παρακαλώ κουτι για το rpg της χρονιάς dragon age origins collectors edition!!

:cool:

picture.php
 
παιχνιδάρα και πανέμορφο ξύλινο παρακαλώ κουτι για το rpg της χρονιάς dragon age origins collectors edition!!
Και εγώ το περιμένω να μου έρθει (Όπως και μερικά άλλα. Ένα σκασμό λεφτά χάλασα σήμερα :D . ) Όταν ανέβω Αθήνα θα δείξω τα δικά μου. (Ο billy τα έχει δει βέβαια. ;) )
 
μερικές φώτο random από τη συλλογή μου:

Cimg0493.jpg


Cimg0500.jpg


Cimg0497.jpg


Cimg0488.jpg


Cimg0474.jpg


Cimg0466.jpg


Cimg0463.jpg


Cimg0459.jpg


Cimg0457.jpg


Cimg0449.jpg


Cimg0443.jpg


Cimg0424.jpg


Cimg0423.jpg


Cimg0404.jpg


Cimg0405.jpg


Cimg0389.jpg


Cimg0387.jpg


Cimg0382.jpg


Cimg0396.jpg


Cimg0391.jpg
 
pitsunami να σε ρωτήσω? το ξύλινο κουτί που το βρήκες???? γιατί εχώ μια με πλαστικούρα είμαι στα χέρια !
 
Keropi, την πεντάλφα του Pagan δεν είδα πουθενά και θα σε μαλώσω :p
 
nkarytia: Μα εσύ έχεις το... Falcon 3.0!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Μάλλον αυτό το παιχνίδι θέλει review, θα έχουμε να πούμε πολλά.
 
:) Πλήρες review και με screenshots μάλιστα!
 
Captain Kal είπε:
Και εγώ το περιμένω να μου έρθει (Όπως και μερικά άλλα. Ένα σκασμό λεφτά χάλασα σήμερα :D . ) Όταν ανέβω Αθήνα θα δείξω τα δικά μου. (Ο billy τα έχει δει βέβαια. ;) )
Χεχεχε !! ;)

Oντως, το επιβεβαιώνω. Ο αγαπητός Kal έχει μία πολύ καλή συλλογή - ειδικά όσον αφορά διάφορα "διαστημοπαίχνιδα". :D

Φoβερό και το πακετάκι του pitsunami (σταθερή αξία αυτό το παιδί :D ), αλλά και τα αποκτήματα του keropi. :thumbup:

Eπίσης μου άρεσε που είδα και συλλεκτικά πακέτα και απο άλλα μέλη - ειδικά εκείνο του F-15 Strike Eagle (απο τα αγαπημένα μου - το έχω σε διάφορες εκδόσεις), ξυπνάει πολλές αναμνήσεις !!

Κρίμα μόνο που η έκδοση των Τζεντορνυάι & Κόβατς είχε bug που καθιστά κάποιες αποστολές ακατόρθωτες... :(
 
Να και μερικά δικά μου. Θα είχα και άλλα, αλλά δεν μου βγήκαν καλά οι φωτογραφίες:

picture.php


picture.php
 
Heart of the Tiger... Μυθική παιχνιδάρα. Ακόμα δε μπορώ να χωνέψω την προδοσία του Hobbes :xm:

(Για το Elite ας συγκινηθεί ο kuv :p )
 
ΠΟΛΥ δυνατή συλλογή Captain! :thumbup:
 
img0390y.jpg
,καινούργια αποκτήματα!το μεγάλο κουτί dragon age captain τι είναι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα