RetroDB: Διορθώσεις και Προσθήκες σε λήμματα

Να διαγραφούν παρακαλώ αυτό, αυτό και ότι άλλο έχει στο περιεχόμενό του μονάχα την ένδειξη: "Προς διαγραφή.".
 
Όλα τα προς διαγραφή λήμματα τακτοποιήθηκαν ;)

Η λίστα είναι κενή.
 
Σ' ευχαριστώ πολύ Ναταλί!
 
Στη σειρά "Συνταγματάρχης Λιάπκιν" μήπως πρέπει να προστεθεί και το όνομα του ηθοποιού Αλέξη Γκόλφη που δεν υπάρχει; Σύμφωνα με αυτό το δημοσίευμα και τη φωτογραφία πάντα

http://www.retromaniax.gr/vb/forum/%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%8C%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82/%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BF%CF%80%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AD%CF%82/%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-aa/20497-%CF%83%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B3%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%81%CF%87%CE%B7%CF%82-%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CF%80%CE%BA%CE%B9%CE%BD-1979/page3
 
Θα παρακαλούσα θερμά στο λήμμα της τηλεοπτικής σειράς "Βραδυνές καμπάνες" στη retrodb να προστεθούν οι ηθοποιοί: Άννα Συνοδινού, Νέλλη Αγγελίδου, Νίκος Τζόγιας, Μαρίνα Χαρίτου, Δημήτρης Μαύρος.
 
atanasio είπε:
Θα παρακαλούσα θερμά στο λήμμα της τηλεοπτικής σειράς "Βραδυνές καμπάνες" στη retrodb να προστεθούν οι ηθοποιοί: Άννα Συνοδινού, Νέλλη Αγγελίδου, Νίκος Τζόγιας, Μαρίνα Χαρίτου, Δημήτρης Μαύρος.
Έτοιμα φίλε μου!

tonytony είπε:
Περάστηκε και ο Αλέξης Γκόλφης. Σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να διαγραφεί παρακαλώ πολύ αυτή εδώ η φωτογραφία. Μήπως μπορεί κάποιος να μας πει γιατί η ειδοποίηση στο e-mail ενός topic μου ήρθε στα Εβραϊκά; "A new post in your Forum Post subscription: Max by Bara (היבצחל‗ףויע MEGA)"; :)
 
Να διαγραφεί παρακαλώ πολύ αυτή εδώ η φωτογραφία. Μήπως μπορεί κάποιος να μας πει γιατί η ειδοποίηση στο e-mail ενός topic μου ήρθε στα Εβραϊκά; "A new post in your Forum Post subscription: Max by Bara (היבצחל‗ףויע MEGA)"; :)
 
Οκ, η φωτό....

Εμ, για το mail φταίω εγώ! Κάνω κάτι δοκιμές με τον mail server! #)
 
Σ' ευχαριστώ πολύ! Προχωράνε τα μερεμέτια με το φόρουμ; :)
 
Κάποια ναι και δυστυχώς, κάποια αρκετά σοβαρά, όχι όπως θα θέλαμε!... :(

Προσπαθώ να χωρέσω κάπου και τα θέματα της RetroDB - δε σας ξέχασα! (που ξέρω ότι δε σε παρηγορεί, αλλά τουλάχιστον, μη νομίζεις ότι σε αγνοώ! :flower: )
 
Το κυριότερο που ήθελα, πάντως, είναι να γίνει ξανά η σελίδα μας όπως αυτήν εδώ. Όπως είναι τώρα, με δυσκολεύει πάρα πολύ στο να την παρακολουθώ... Και το να μη σώζεται το edit όπου δεν έχει γίνει καμία απολύτως αλλαγή, ώστε να μη φαίνεται στο "Ιστορικό". Να μην καταγράφεται καθόλου μια τέτοια ενέργεια, δηλαδή. Όποτε βολέψει παιδιά, εάν είναι πια τόσο χρονοβόρο και δύσκολο να αλλάξει...
 
Χρονοβόρο και δύσκολο δεν είναι να αλλάξει... Είναι να ψάξεις να βρεις πώς αλλάζει.... Η "μάστιγα" των open source υλοποιήσεων είναι το πολύ κακό documentation & support. Βέβαια, τώρα τελευταία δεν έχω την καλύτερη γνώμη και για τις paid solutions...
 
Daredevil: Με συγχωρείς, ένα λεπτό... Για χρόνια ολόκληρα ήταν έτσι, μέχρι πριν μερικούς μήνες που το αλλάξατε! Εννοείς πως δε ξέρεις με ποιον τρόπο το αλλάξατε για να το επαναφέρετε;

Tonytony: Έχεις προσέξει ότι η υπογραφή σου δείχνει αυτό: "ΣΓ΅Γ*Γ΄ΓʽãìΓʽΓ΄Γñ÷çò ΓΓ©ΓΓ°Γ?Γ©Γ* (1979) - Retromaniax" με ένα hyperlink, μάλιστα, που δεν οδηγεί πουθενά; :burn: Μήπως είναι κάποιου είδους "κώδικας" για τους μύστες του φόρουμ; :what:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα