RetroDB: Διορθώσεις και Προσθήκες σε λήμματα

Κι εγώ θα ήθελα να αναφέρω όπως έχω κάνει και αλλού, ότι ο ηθοποιός Τάσος Ράμσης που αναφέρεται εδώ τονίζει το όνομά του στην παραλήγουσα, και είναι 100% σίγουρο, επειδή τον ξέρω.

Μάλιστα είχε πάντα πρόβλημα στο παρελθόν με το ότι τον τόνιζαν λάθος και άλλες φορές κάναν και τυπογραφικά λάθη γράφοντάς τον "Ραμψή". Αν κάποιος αρμόδιος μπορεί, ας το διορθώσει.

Ο Τάσος Ράμσης είναι υπεύθυνος εδώ και πάνω από 10 χρόνια, της θεατρικής ομάδας του Δήμου Χαλανδρίου.
 
panp ευχαριστώ για την πληροφορία - διορθώθηκε
 
Η Lass καθάρισε :D

Ευχαριστούμε ;)
 
Βλέπω οτι δεν υπαρχει το εορταστικό πρόγραμμα ΚΑΖΑΜΙΑΣ 91 που προβληθηκε την 1/1/91 στον ΑΝΤ1 με παρουσιαστες τη Νόρα Βαλσάμη και τον Κώστα Καρρά με συμμετοχές από Μάρθα Καραγιάννη,Σωτήρη Μουστάκα,Άννα Βαγενά,Ελένη Δήμου, Πασχάλη κ.α.
 
Το έφτιαξα κι αν έχεις κάποια προσθήκη στους καλεσμένους μου λες.
 
Ευγε! Έβαλα κι εγω κανα 2 ακομα που θυμομουν
 
Ας τσεκάρει κάποιος αν εμφανίζεται.
 
Yeap, μια χαρά! :)

Η Lass έκανε πάλι το θαύμα της! :flower:
 
ευχαριστω πολυ D@redevil !! πριν λιγο ανακαλυψα και κατι αλλο : για τη Μιρκα Καλατζοπουλου δεν αναφερεται οτι ειχε μια γκεστ εμφανιση στην ταινια "το κοριτσι με τα παραμυθια" , ουτε στους τιτλους εναρξης υπαρχει το ονομα της ομως το παρακατω screenshot μας δειχνει τη συμμετοχη της.Μαλλον επειδη επαιζε ο αδερφος της στην ταινια θα θελησε να παιξει κι αυτη εστω και για λιγο

mirka.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θόδωρος Σαραντόπουλος

Ο συγγραφέας κσι σκηνοθέτης Θόδωρος Σαραντόπουλος είχε σκηνοθετήσει την δεκαετία του ᾽80 την σειρά ᾽Πίσω απο τις μάσκες᾽ στην οποια έκανε μια απο τις πρώτες της εμφάνισεις η Ειρήνη Σκλήβα και μια σειρά ντοκιμαντέρ με θέμα τα ελληνικά μοναστήρια. Βαζω απλως τις πληροφοριες εδώ διότι δεν κατάφερα να τις προσθέσω στην RetroDB και ειδα πως το ονομα του απουσιαζει. Παλαιότερα, είχα δει αργά το βράδυ πως παιζοταν συχνά τα ντοκιμαντερ.
 
Πίσω
Μπλουζα