ROCKY is back

το 5 δεν ήταν με εκείνο το μικρό που εκπαιδεύει ο rocky?? και στο τέλος τον σαπίζει στο ξύλο??
 
LoL bro...εκεινο το μικρο ηταν ο tommy gun, με τα διπλα κιλα του rocky :D και πραγματι τις τρωει στο τελος - ενα μαθημα απο τον παλιο :)
 
εντάξει μικρό μπροστά στον rocky!!
 
Μολις τωρα τελειωσε η ταινια και θα πω οτι απλα νιωθω συγκινημενος,αυτο τα λεει ολα νομιζω......

ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ καλυτερο του 5,το ιδανικο τελειωμα για τον αγαπημενο ηρωα του Sly...!!!
 
Ειδικα αφιερωμενο στον Telamona...

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μολις χτες ειδα την ταινια παιδια

σιγουρα δεν ειναι μια ταινια που θα μεινει στην ιστορια του παγκοσμιου κινηματογραφου κ ισως ακομη να ειναι η χειροτερη απο ολη την σειρα ταινιων του Ροκυ (αν κ γω θεωρω χειροτερη το Ροκυ 5).

παρολα αυτα ομως ειδα ολη την ταινια γεματος συγκίνηση κ στο φιναλε ενιωθα πραγματικα σαν να αποχαιρετω εναν παλιο καλο φιλο

μπορει ολοι να κατακρινουν (ακομη κ γω) τον Σταλονε για το ταλεντο του ομως ο Ροκυ ειναι ενας απο τους πιο αγαπητους ηρωες του κινηματογραφου σε ολο τον κοσμο.πραγματικα εχει τοση ανταποκριση που αν ρωτησεις ποιος ειναι ο μεγαλυτερος πυγμαχος πολλοι θα σου απαντησουν ο Ροκυ!!!λιγοι εχουν καταφερει κατι τετοιο...

εγω παντως χαρηκα που ξαναειδα τον Ροκυ οχι τοσο γιατι ειδα κατι που με εξεπληξε αλλα γιατι με γυρισε ξανα στα παιδικα μου χρονια...
 
Εμένα δεν μου άρεσε και πολύ η ταινία , αλλά συννεχίζω να θεωρώ το Σταλλόνε πολύ καλό ηθοποιό .

Telamonas :

Κοουτς του rock στην τελευταια ταινια παντως θα ειναι ο Duke (πρωην του Apollo)
Ωρέ ! Και έλεγα κάπου τον έχω ξαναδεί τον τύπο !

Κάτι λίγο άσχετο : Μόλις είδα μια καταπληκτική τανία ιαπωνέζικης παραγωγής 2005 . Πώς είπα ; : καταπληκτική ; Διόρθωση : εννοούσα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ . Επρόκειται για τη τανία Shinobi : Heart under blade . Παρ'όλο που δεν μ'αρέσουν ταινίες του τύπου "Τίγρης και δράκος"" ('η "Τίγρης και γάτος" , όπως λέω εγώ) , το σενάριο , τα τοπία , οι ερμηνείες και η μουσική ήταν παραπάνω από αρκετά για να με "κολλήσουν" σε αυτήν την καταπληκτική δίωρη περιπέτεια !

Πρέπει να την δείτε οπωσδή .
 
Η ταινια προσωπικα με αρεσε πολυ ως επιστεγασμα της ιστοριας του Rocky.Και το τελος της ηταν αυτο που επρεπε τελικα!Μπραβο στον Sly!Παρα τα 60 του χρονια ειναι φετες ακομα παρεπιπτοντως...
 
Η μουρη του εχει παραμορφωθει μονο....Στον χειρουργο του Φλωρινιωτη πηγε;
 
ρε Strorm που τον βρηκες τον Πιτσιλο κολυμβητη? :D
 
ΠΡΙΝ

3a699ae8bb075cc1.jpg


ΜΕΤΑ

sylvesterscharb11859125fp9.jpg


Σαν να μην περασε μια μερα. :thumbup:
 
Πω πω....Δεν πιστευα ποτε οτι θα γινοταν ετσι ο Ντολφ Λουγκτρεν...
 
Δηλαδή , πώς ; Εννοείς να του πέσουν τα μαλλιά ;
 
Ahh Antonis !!! ti gnwmh exeis gia ton Bucks Βany ???? :diablotin:
 
Πίσω
Μπλουζα