S.T.A.L.K.E.R.

Αν έχεις πόσταρε και screenshot από τον Gordon. Κάνει μπαμ από μακριά!!!!!

Απορώ πώς δεν φάγανε μήνυση ακόμα...........
 
Η screenshot του Shadow κολλάει και με αυτό. :animrolleyes:

Υ.Γ. Pook, ο νέος avatar σου μου είναι πολύ οικείος, να 'σαι καλά man.
 
Thanks omenforever. Όπως έχεις καταλάβει και από αυτά που λέμε κατά καιρούς εδώ μου ταιριάζει και μάλιστα πολύ.

Εγώ έμαθα να τα λέω χύμα, να μη με νοιάζει και τόσο το αποτέλεσμα αν δεν θα είναι υπέρ μου.

Το είπα και σε άλλο ποστ και το επαναλαμβάνω. Από το να είμαι το πεκινουά - μπουλντόκ - παιχνιδάκι του κάθε μ@λ@κ@ καλύτερα ο αλήτης - κοπρόσκυλο και κύριος του εαυτού μου.

Έχω βαρεθεί να μου λένε βάλε το κεφάλι μέσα και μη μιλάς, έχω βαρεθεί να μου περνάνε την ιδέα - τρόπο σκέψης ότι η γνώμη των άλλων - άγνωστων είναι μεγαλύτερης βατύτητας από ότι η δική μου.

Μην αρχίσω πάλι και τελειωμό δεν έχουμε..............

Ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες που παραθέτεις. Για να δούμε πόσες αγωγές θα φάνε στο τέλος...........
 
Πολυσυλεκτικο το Stalker :D

Παντως η βουτα ειναι ευκολη υποθεση με τα νεα εργαλεια

Παντως αν οντως το Stalker ειναι καλο παιχνιδι,δεκαρα δεν δινω αν δανειστηκε πραγματα...
 
The same goes with me brother........

Όσον αφορά τα εργαλεία που παραθέτεις εσύ σαν προγραμματιστής ξέρεις καλύτερα, δεν μπορώ και δεν έχω δικαίωμα να εκφέρω γνώμη επί του θέματος........
 
Κι εκεί που ετοιμαζόμουνα να ανάψω το "κτήνος" για να μπω στη ζώνη, το forum came back from the dead!!!!!!!!
 
Αρχίσανε τα mods. Πάρτε αυτό

Υπόσχεται καλύτερα γραφικά χωρίς frame loss. Για να δούμε.
 
Tα mods εχουν αρχισει εδω και αρκετο καιρο.

Αν θελετε να τα δειτε ολα ...

http://stalker.filefront.com/

Ενημερωμενη database για ολα τα αρχεια του STALKER.
 
Ρε μάγκες, εγκαθιστω το Στολκερ τωρα!

Πως θα μου τρέξει με την Ραντεον 9600?

το πισι μου τα χει παιξει, παλια δεν μπορουσα να γραψω με ελληνικα τωρα δεν μπορω να γραψω με αγγλικα...

ΕΛΕΟΣ
 
Φίλε μου το stalker είναι βαρύ παιχνιδάκι και θέλει να έχεις παραπάνω από 1,5 GB μνήμης....Μήπως χρειάζεσαι καινούριο PC? :D
 
χμμμμμμμμμμμμ....

λες?

μαλλον πρεπει να γινει μια αναβαθμιση...
 
Joey,η 9600 δεν ειναι οτι καλυτερο.Παρα το γεγονος οτι οι developers ειχαν πει οτι θα ειναι low-end friendly,το STALKER ειναι ζορικο.Κανε μια αναβαθμιση
 
Δηλαδη akmakas,αν εχεις 4 GB RAM τα αξιοποιει το STALKER.....;;
 
Tα 4 GB θα σε βοηθησουν να μειωσεις αρκετα τα loading times,αναμεσα στις περιοχες.Επισης το gameplay θα ειναι συνεχες,χωρις lags.Παντως και με 2 GB που το τρεχω,εισαι μια χαρα
 
Πάνω από 3 απλά δεν τα βλέπουν τα Windows (32 bits). Και πάλι θα πρέπει να έχει γραφτεί έτσι η εφαρμογή που να τα αξιοποιεί (τα 3), και να έχουν ξεκινήσει τα windows με το switch, αλλά αυτά τα έχουμε ξαναπεί νομίζω κάπου στο forum.
 
Επειδη δεν ειμαι Ο ειδικος επι θεματων τεχνολογιας και αλληλεπιδρασης Hard και soft ware,καλυτερα να ακουσεις τον Shock
 
Antuan έχεις δίκιο. Αναφορικά με το STALKER δοκίμασα στο δικό μου μηχάνημα με 4 Giga (δανεικά τα δύο dimmάκια) και η απόδοσή του κυριολεκτικά απογοήτευσε.

Φαίνεται πώς το συγκεκριμένοι παιχνίδι έχει μεγάλο πρόβλημα όταν σε 32bit λειτουργικό δεί παραπάνω από 2 giga. Ακόμα και με 3 σε πολλά μηχανήματα μετατρέπεται σε slide show!!!!

Αν τα παραπάνω προβλήματα λυθούν με το επερχόμενο massive patch, αυτό είναι κάτι που δεντο ξέρουμε και μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε.
 
Θύμισε μου pookyman..To Stalker παίζει καλά με 1 GB ή θέλει υποχρεωτικά 1,5 και πάνω?μιλάω για όλα τα εφέ ανοιχτά!
 
Πίσω
Μπλουζα