S.T.A.L.K.E.R.

akmakas είπε:
Pooky περίμενες να σου απαντήσω αμέσως? Δουλεύω ρε φίλε το ξέχασες? :D
Από σήμερις δηλώνω κι εγώ ότι κύλησα και κόλησα την αρρώστεια της εργασίας, είναι γεγονός πώς από τις 16 του μηνός ξεκινάω να εργάζομαι.

Οπότε έπονται: Οθόνη 22 ιντσών (LG), καινούργιο laptop με κάρτα γραφικών σειράς 8 (θα καίει περισσότερο και από X-BOX) το Χ-ΒΟΧ Elite, ένας γάμος που τόσο καιρό έχω αναβάλει, και ένα καινούργιο αμαξάκι για την πόλη (αν δεν μου τη δώσει εντελώς και κάνω ανακατασκευή στο Yoda) .

Ζητάω πολλά; Μπα!

Ναι ρε Akmakako πλάκα κάνουμε όσο θες κατηγόρα το μηχάνημα μποροστά στη φιλία που έχουμε το πετάω τώρα από το παράθυρο. Δεν σημαίνει τίποτε για μένα, με ξέρεις αρκετά καλά. Αλλά έχει φάση το αλληλοτσίγκλισμα......

Α, ρε καρντάση καμιά άλλη μ@λ@κί@ επεξεργαστή δεν μπορούσες να βάλεις στο pc σου;;;;;;;; :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Γιαυτό σου λέω ρε παπαρίδι..Κάνε μια κοντρούλα να δεις τι επεξεργαστή έχω!Sisoft Sandra βάλτο και δώσε μου νούμερα!!!!! :D ..Να σου πω και εγώ τα δικά μου και μετά που ξέρεις,όλο και κάπου θα τον βάλεις τον AMD σου..(πονηρούλη τι σκέφτηκες πάλι)χε χε :D
 
Για δώσε link να το κατεβάσω να σου κάνω τη χάρη. ΟΥ ΡΕ!!!!!!

Θα φας χώμα και θα το φχαριστηθεί η ψυχή σου, θα μετρήσω κι εγώ με overclocked επεξεργαστή. Α χα χα!!!!!!!!
 
Ρε που πήγε ο pooky...........εξαφανίστηκε!!

Λες να το πήρε πατριωτικά το θέμα και να κάνει τελικά το αναπόφευκτο και υποτυπώδες για τους AMD overclock?Ρε φίλε δεν ανεβαίνουν πολύ οι AMD μήν σκας ,ούτως συ αλλιώς ανεβασμένοι από την μάνα τους είναι..αλήθεια τον 4600 πήρες?Σιγά την πορδή!!! :D :tease:
 
ΣΕ ΠΑΩ ΚΟΝΤΡΑ με τον τσιπσιτό Pentium D. Καλά σε μάντρα με παλιατζούρες τον κονόμησες ρε καρντάση αυτός δεν είναι επεξεργαστής σόμπα πετρελαίου είναι ή θερμοσίφωνας με τόσο ρεύμα που τρώει!!!!!!! :D :D :diablotin: :diablotin:
 
Έχει χάρη που η ενότητα ανήκει στο STALKER γιαυτό σου την χαρίζω...πασχαλιάτικα!!! :D

Μπαίνω στην ζώνη τώρα να απολαύσω γραφικό!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
υπαρχει κανενα tip για να παρουμε και αλλα οπλα εκτος απο το δικανο και το machine gun?
 
Ναι, να κάνεις side quests, κάποια όπλα στα δίνουν σαν reward όταν τις ολοκληρώνεις.

Machine guns υπάρχουν διάφορα, τα βρίσκεις καθώς προχωράς.

But I love snippes and hand guns..... :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Eρωτηση:Ειχε κανεις προβλημα περνωντας το patch..;;

Διοτι εμενα με το που το περναω,το παιχνιδι σκαει στο ξεκινημα ενω αν δε το περασω παιζει κανονικα..!!

(Αυτο σε Win 2003 Server,δε ξερω αν παιζει ρολο.....)
 
2 Απιστευτα mods για το αγαπημενο μας game

http://stalker.filefront.com/file/Trader_Mod_v11;77325

This version includes all traders. Traders sell more items. Normal weapons are x3 (unique x1) ammo and other items x20. Includes Gauss Gun.

http://stalker.filefront.com/file/X46_Advanced_Battlearmor_v101;77563

This suit can be purchased at any trader for 25 rubles, a slight increase from the original version. The suit itself is very inexpensive so that it can be purchased easily. You'll only need one, it heals it's own damage before you even see it happen on the armor's health bar.

Suit Characteristics:

1. Heavy flame protection

2. Heavy bullet protection

3. Heavy chemical burn protection

4. Heavy anti-bleeding protection

5. Heavy anti-electrical shock protection

6. Complete mutant claw/fang attack protection

7. Complete radiation protection (can now escape from the radiation dirt devils if you move quickly enough)

8. approx. 200kg load weight and full sprint up to that weight (over weight stops you immediately)

9. Blue tinted night vision

Προσοχη ομως,γιατι ειναι κριμα να "περασετε" τα mods αν δεν το εχετε τελειωσει με το σπαθι σας(εστω Ακ47),χανει το ενδιαφερον της αναζητησης
 
manos426f είπε:
Eρωτηση:Ειχε κανεις προβλημα περνωντας το patch..;;
νέο patch σημαίνει και original exe που στη συνέχεια για να παίξει θέλει άλλο exe...

σε μπέρδεψα?
 
pooky είπε:
Ναι, να κάνεις side quests, κάποια όπλα στα δίνουν σαν reward όταν τις ολοκληρώνεις.
Machine guns υπάρχουν διάφορα, τα βρίσκεις καθώς προχωράς.

But I love snippes and hand guns..... :cool: :cool: :cool: :cool:
δηλαδη πρεπει να πηγαινω στον γερο, στις αρχικες πιστες?

εγω τωρα ειμαι στην πιστα οπου πρεπει σε ενα υποτυποδες εργοστασιο να απελευθερωσω εναν κρατουμενο......οποτε ποτε και που περνω αλλα οπλα εδω?
 
@Pepinos: Bro cannot assist you further. In the Zone you're on your own. Completely alone.........

Just do the sidequests man.
 
Εβαλα το patch...δεν μου τρέχουν τώρα τα save...λέει ότι τα αρχεία είναι corrupted...άντε πάλι από την αρχή..
 
MHN τα σβήσεις. Σε λίγο βγαίνει το νέο patch που θα τρέχει κανονικά με τα παλιά saves. :thumbup:

Καλά γιατί εκπλήσεσαι καρντάση; Το είχε ποστάρει πιό πάνω ο SD αυτό. :D

Παιδιά έχω την εντύπωση ότι τσάμπα ποστάρουμε τόσο καιρό, κανένας δεν μπαίνει στον ελάχιστο κόπο να διαβάσει έστω και δυό γραμμές.........

Επίσης αν κάτι δουλεύει δεν το πειράζουμε. :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Κάτι είχα διαβάσει ρε Pooky και μάλιστα εχθές έψαξα στα ποστ μπας και το βρω αλλά δε το βρήκα και το άφησα..Απλά ανέφερα το συμβάν δεν νομίζω πως το απαγορεύουν οι κανόνες του φόρουμ.Κράτησα ένα καλό μου Save γιατί ήξερα πως θα έδινες την λύση... :D
 
Καλά έκανες. Περίμενε σε λίγες μέρες το νέο patch για το παιχνίδι που θα είναι απόλυτα συμβατό με τα παλιά saves.

Επίσης οι νέοι drivers για τη σειρά 8 βγήκαν, αλλά θα περιμένω δυστυχώς, κανά 24άωρο ακόμα να τους δοκιμάσω. Το κτήνος δοκιμάζει τη μνήμη και αν δεν περάσουν 4 μέρες σερί δεν το κλείνω.

Οι αναφορές λένε ότι το παιχνίδι πάει καλύτερα, αλλά αυτό που περιμένω είναι το massive patch που ανακοίνωσαν ότι επίκειται λίαν συντόμως, μια και η λίστα με τα πράγματα που πρέπει να διορθωθούν είναι εξαιρετικά μεγάλη.
 
Πίσω
Μπλουζα