Sensible Mundial Africa 2010.5

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Olorin είπε:
Γμτ, 4 μήνες ήμουν Ελλάδα, πάλι στo τσακ δεν το προλαβαίνω... Μεθαύριο ξανανεβαίνω Αγγλία... :(
Kαλά,ήσουν 4 ολόκληρους μήνες Ελλάδα και δεν οργάνωσες 1 meeting ή meating ;!;!!;; 8)

Απαράδεκτος μεσιέ Olorin !!!! :p :)
 
manos426f είπε:
Kαλά,ήσουν 4 ολόκληρους μήνες Ελλάδα και δεν οργάνωσες 1 meeting ή meating ;!;!!;; 8)
Απαράδεκτος μεσιέ Olorin !!!! :p :)
Ένα δίκιο το έχεις, ρε συ Μάνο...:sad:

Απλώς όταν είχα πει ότι θα κατέβω για όλο το καλοκαίρι είχαν πει πολλοί ότι όλο και κάτι θα κανονιστεί και είχα εφησυχαστεί... Κακώς, βέβαια, αφού κι εγώ το άφηνα, μέχρι που ήρθε ο καιρός να ξαναφύγω και πλέον ήταν αργά, γιατί κλασικά τις τελευταίες δυο βδομάδες προέκυψαν δουλειές... :(

Ε, Χριστούγεννα κάτι γίνεται που θα ξανακατέβω. Άλλο βέβαια 4 μήνες άλλο 15 μέρες, αλλά από το τίποτα... ;)
 
Άστα σάπια, πάς να κλειστείς σε ένα δωμάτιο με μιά αμίγκα για 4 μήνες για να μάθεις sensi....
 
Ο reigning champion έχει κάθε δικαίωμα να βγάζει γλώσσα,έτσι είναι!!! ;) ;)
 
LOL....ε εντάξει, θα ήταν απο τους υποψήφιους και ο Νότης οπότε το teasing είναι απαραίτητο !!! Τώρα εσένα πρέπει να βρώ κάτι να σου ρίξω την ψυχολογία !!! χαχαχα
 
Μου χα χα,αυτό δε γίνεται όμως...! :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Λοιπόν, πότε κανονίζουμε?

19/9

ή

26/9 (που θα είναι και ο Amigos)?
 
όποιος πει 19/9 θα τον φάω με πατάτες στον φούρνο.. λολ για πείτε τώρα μια ημερομηνία για πείτε ... :p
 
Τυχεράκηδες! 19/9 εχω γαμο, 26/9 εχω μοτοβολτα μακρινή. Αλλιώς θα σας κέρδιζα όλους.
 
Τοποθετούμαι υπέρ της 26/9.....
 
26/9 θα ερχόμουν (για να δω το χώρο, δεν παίζω ποδοσφαιρικά) αλλά θα είμαι εκτός.......!!!!!!!!!!!!!!
 
Other_Reality είπε:
Άστα σάπια, πάς να κλειστείς σε ένα δωμάτιο με μιά αμίγκα για 4 μήνες για να μάθεις sensi....
Καλά, καλά... Ας είχα έρθει στο 3ο Sensiblogathering και θα σου έλεγα αν θα είχες όρεξη να κράξεις... :cool: Αλλά τώρα τι να κάνω, απουσίαζα και δεν μπορώ να πω τίποτα... :xm:

Κανονικά δεν μέτραγε πάντως το τρίτο τουρνουά... Σαν το φετινό Μουντομπάσκετ ήταν... Όλα τα αστέρια έλειπαν... οι δυο former champions... εγώ κ.λπ... :p

Είπαμε, επιφυλάσσομαι πάντως για Χριστούγεννα... ;)
 
Δες το Sensiblesoccer.de, μπας και παίξουμε κανένα online!!!

Παρπεπιτόντως εδώ μπορείτε να βρείτε τα τελευταία roster updates, μπορούμε να βάλουμε αυτά και απο πάνω τα mundial teams για το tournament.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόν, οριστικοποιείται στις 26/9

Απο εξοπλισμό φέρνω:

Whiteboard

A600HD

1 tomahawk, 1 pacman

TV/Monitor LG

cf καρτα με αντάπτορα PCMCIA με τα rosters του mundial

Θα χρειαστώ αυτικίνητο να με μεταφέρει βέβαια...

τόπος συναντησης εδώ

πρωτείνω αυτοί που στήνουν να μαζευτούμε κατα τις 09:00 για να ξεκινήσουμε κατα τις 10:00 - 11:00 με σκοπό να έχουμε τελειώσει κατα τις 17:00.

Στο οργανωτικό μέρος, , θα προσπαθήσουμε να αναπαράγουμε το mundial οπότε ανάλογα με τις συμμετοχές θα ξεκινήσουμε στην ανάλογη φάση και με τις ομάδες μου συμμετείχαν σε αυτές.

Τουλάχιστον αυτή είναι η πρόταση μου, αν δέν γουστάρετε το αλλάζουμε!!
 
Θ' απαντήσει κανεις?

Ποιός θα φέρει φωτογραφικη?
 
Φωτογραφική θα φέρω εγώ don't worry. Επίσης θα περάσω να σε πάρω με το αμάξι για να πάρουμε και τα πράγματα. Δεν μένουμε και πολύ μακριά. Αν είναι να φέρω και καμιά amiga, joysticks και κανένα monitor κανένα πρόβλημα.
 
thats what I like about goblins!!

Λογικά θα φέρει ο Μάνος την #2 Amiga αλλα μια παραπάνω ποτέ δέν έβλαψε, απλα περιμένω ν'απαντήσει για να ξέρουμε τι πρέπει να φέρουμε.

Και περιμένω κανένα Admin να σηκώσει ανακοίνωση!!!
 
Μέσα και εγώ, και εκτός απο tomahawk ελπίζω να έχω και το υβριδικό cd32 ετοιμοπόλεμο. Περισσότερα αφού στηθεί και τεσταριστεί αξιοπρεπώς με sensi 96/97 (Ελπίζω να δελέψει)
 
έχουμε ανακοίνωση στα fora http://www.espairos.gr και http://www.rpgnet.gr

SENSI%20MUNDIAL1240x1748.jpg


Αν έρθει κανένας με vouvouzela...

montypythonhg0450.jpg
Έχει δει κανένας τα tags του thread?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα