Sensible Mundial Africa 2010.5

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μάριε και Γιώργο,αν μπορέσετε,μια και θα είστε με αμάξι,να καλύψετε εξ' ολοκλήρου το θέμα "Amigaκια-Monitors-χειριστήρια" θα με εξυπηρετήσετε πολύ,μια και θα έρθω με παπί για να μπορώ να επιστρέψω γρήγορα Φιλαδέλφεια,ελέω δουλειάς... :)
 
παιδιά 1000 συγνώμη μέσα απο την καρδία μου αλλά δυστυχώς λόγω σοβαρού προβλήματος στο σπίτι δεν θα μπορέσω να έρθω .. θα τα πούμε και από τηλέφωνο με κάποιους από εσάς .. λυπάμαι πάρα πολύ που δεν θα είμαι εκεί...
 
manos426f είπε:
Μάριε και Γιώργο,αν μπορέσετε,μια και θα είστε με αμάξι,να καλύψετε εξ' ολοκλήρου το θέμα "Amigaκια-Monitors-χειριστήρια" θα με εξυπηρετήσετε πολύ,μια και θα έρθω με παπί για να μπορώ να επιστρέψω γρήγορα Φιλαδέλφεια,ελέω δουλειάς... :)
Περιμένω να με πάρει ο Μαριος να συνενοηθούμε.

Περαστικά Amigo, την επόμενη φορα (2014 δεν είναι το επόμενο Mundial?)
 
'Αν υπάρχει τηλεόραση μπορώ να φέρω το cd32 με το φλόπυ + joysticks. Καλό θα ήταν να δούμε πόσοι θα είμαστε πάντως για να δούμε άν χρειαζόμαστε πάνω απο δύο amiges.
 
Υπάρχει τηλεόραση αλλα υπενθυμίζω οτι παίζουμε με πειραγμένα ροστερς που δυστυχως δεν χωράνε σε δισκέτα... μπορεις παντως να το φέρεις για αλλα παιχνίδια!!!!
 
Ρε παιδιά,ΠΟΣΟΙ θα είμαστε τελικά;;;;
 
Καλά να περάσετε παιδιά. Θα ήθελα να ήμουν κι εγώ εκεί, αλλά βλέπετε το Παγκόσμιο του Kick Off 2 είναι μόλις σε ένα μήνα και μέχρι τότε δεν παίζω άλλα παιχνίδια ποδοσφαίρου γιατί μου χαλάνε τον συγχρονισμό. Ξέρω, ακούγεται ελεεινό...

Αν θέλετε μπορείτε να κατεβάσετε το πρόγραμμα που είχαμε χρησιμοποιήσει στα πρώτα τουρνουά για να μην παιδεύεστε με υπολογισμό βαθμολογιών.
 
Thanx Αλκη!! Mano, ιδεα δεν εχω αλλα τουλάχιστον 8
 
Ωραία περάσαμε (ώς συνήθως), άν και έλειπε κόσμος. 6 άτομα τελικώς, με δυναμικες (στην κυριολεξία) παρουσίες της τελευταίας στιγμής, όπως του mike, που ξεκλείρησε όλες τις ομάδες αφήνωντας κουτσούς και κουλούς τους αντιπάλους. Σίγουρα θα έλεγε να ήμασταν περισσότεροι, τουλάχιστον στο επόμενο ελπίζω να είμαστε οι διπλάσιοι.

Περιμένω τις φωτό τελόνιε, θέλω να δώ τον φρανκεστάιν μου :)
 
Ο mike προσπαθώντας να σετάρει την 1200 μου. Τελικά κάτι δεν πήγαινε καλά και δεν ήταν δυνατό να αντιγραφούν τα αρχεία στη cf κάρτα και χρησιμοποιήσαμε το CD32 του other reality (να είσαι καλά ρε φίλε που το έφερες). Τώρα η 1200 μου έφταιγε; η cf κάρτα έφταιγε; Δεν κατάλαβα, θα σας γελάσω.

picture.php


picture.php


Πριν να αρχίσει το mundial ο month προσπαθεί να καρφώσει την 600αρα αλλά ο saulot αντιδρά άμεσα και αποτελεσματικά!

picture.php


To φρανκεστάιν CD32 του other reality..

picture.php


Η 600αρα του saulot.

picture.php


Στον αγώνα..

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Και τα αποτελέσματα με νικητή τον other reality (μας πήρε και τα σώβρακα). Προσέξτε στη πάνω αριστερή γωνιά της φωτογραφίας την ονομασία της ομάδας... :D

picture.php


Άντε και του χρόνου με περισσότερα άτομα!
 
Μετα την αθρώα προσελευση των 6 (δεν ήμασταν καν 7, ετσι για να λεμε οτι ειμαστε υπεροχοι...) το τουρνουα ελαβε μερος.

Οπως ήταν φυσικό δεν ακολουθήσαμε κανενα σχέδιο και παίξαμε χύμα και τσουβαλάτα μιας και δέν καταφέραμε να περάσουμε τα rosters στην 1200...

Τα αποτελεσματα

picture.php
 
Δεν μπορω να δω τις φωτογραφιες του teloniou. Συνηθως ειναι θεμα δικαιωματων, με public/private album και τα συναφη. telonio δες λιγο τις ρυθμισεις του photo album
 
Μπράβο στον Αλέξη για το νταμπλ. Σημασία έχει ότι το ευχαριστηθήκατε, λίγοι αλλά καλοί...

Θέλουμε και τα σκορ!
 
Mπράβο ρε μάγκες!

Δυστυχώς ο παράγοντας δουλειά (έως 6-7 το πρωί) με έκανε να μη μπορώ να πάρω τα πόδια μου με τίποτα και να κοιμάμαι μέχρι το μεσημέρι της Κυριακής!

Μου ήταν κυριολεκτικά αδύνατο να καταφέρω να είμαι εκεί! :( :(

Ελπίζω την επόμενη φορά να τα καταφέρω,πραγματικά μου φάνηκε περίεργο που δεν ήμουν εκεί!
 
@ Άλκη thanx άντε και να βρεθούμε ξανά, όπως και με τον Μάνο που μας την έκανε αλλα εντάξει δικαιολογείται, γιατί άμα ερχότανε κομμάτια να παίξει θα μας έλεγε άλλα μετά :p

Τις φωτό και εγώ δέν μπορώ να τις δώ, και ανυπομονώ [EDIT οκ τώρα ωραίοι βγηκαμε πάλι] ! Τα σκόρ λογικά τα κρατάει το πρόγραμμα, οπότε άμα μπορέσει ο saulot ας τα postάρει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είναι ιδέα μου ή ο Saulot αδυνάτισε αισθητά;
 
Η καλή ζωή Αλκη...

Δεν φενεται η φωτο πιο πάνω με τ'αποτελέσματα?
 
Η καλή ζωή αδυνατίζει; Εγώ νόμιζα το αντίθετο...

Η φωτογραφία δείχνει τη βαθμολογία, όχι τα αποτελέσματα. Από το πρόγραμμα μπορείς να κάνεις export σε BBCode...
 
Μπράβο στα παιδιά που πέρασαν καλά!!!!!

Ο Saulot όσο πάει και γίνεται πιο μινιόν. Καλό αυτό. Είναι και σε δύσκολη ηλικία!!!!!!!!

Ο χώρος σας είναι πολύ καλός και φωτεινότατος, από όσο λίγο φαίνεται στη φωτό.

(Saulot το site σας κάνει το peerblock να βαράει αβέρτα, πρέπει να το κλείσω για να μπω.... )
 
Πάλι καλά που διατηρείτε έστω και εσεις οι λίγοι το θεσμό ζωντανό. Εγώ, όπως έλεγα και στη συνάντηση στο Θησείο έχω παρατήσει τα ποδοσφαιρικά games απο την εποχή του Kick Off 2.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα