Star wars arcade cabinet

που θα φτιαξεις τα αυτοκολλητα; Ποσο σου ειπαν;;
 
Θα μου τα φτιάξει φίλος που έχει διαφημιστική ,μόλις μάθω τιμή θα ποστάρω.

ελπίζω να μην φαίνεται τόσο άσχημα τώρα που βάφτηκε και με τα αυτοκόλλητα θα δείξει σίγουρα διαφορετική.
 
Έχω διαπιστώσει μια αργοπορία στην παραγγελία που έχω κάνει από το arcadeshop 28/6 έχει αγοράσει κανείς άλλος από εκεί ;
 
Τον απρίλιο είχα αγοράσει μερικά πράγματα από αυτούς. Καθυστέρησαν να έρθουν αλλά τελικά ήρθαν μια χαρά. Με την κατάσταση που επικρατεί, γενικά τα δέματα αργούν. Αν δεν με απατά η μνήμη μου, θα σου έρθουν με ελτα. Συνεπώς υπομονή.
 
Ετσι κι αλλιως τα καλοκαιρια υπαρχουν μεγαλες καθυστερησεις στις παραλαβες.
 
Όντως, οι μισοί φεύγουν με άδεις και τα τμήματα υπολειτουργούν. Κάτσε εσύ περίμενε. Δεν το συνεχίζω. Άντε να δούμε την συνέχεια της καμπίνας.
 
Ok θα περιμένω,άλλωστε πρέπει να ασχοληθώ με αυτοκόλλητα και να με βοηθήσει ένας ηλεκτρολόγος με τις συνδέσεις.
 
update** Δυστυχώς τα πράγματα που περίμενα δεν ήρθαν ποτέ.....

έκανα dispute στο paypal και πήρα τα λεφτά μου πίσω.

Μπορούμε πλέον να αγοράσουμε πράγματα μέσω internet με τα capital controls???
 
Μόνο αν έχεις ήδη χρήματα μέσα στο paypal που δεν έχεις καταναλώσει ακόμη (δηλαδή αν έχεις balance). Να τραβήξεις χρήματα από την κάρτα σου μέσω paypal, δυστηχώς όχι.
 
Να πληρώσω απευθείας με την κάρτα δεν γίνεται ,χωρίς paypal?
 
Μετά από ομολογουμένως πολύ καιρό το project προχωράει.


Αγόρασα υπολογιστή και μαζί με την arcade vga θα ειναι η καρδιά του συστήματος .



ποιά έκδοση Windows να βάλω; Θα δουλεύει με Windows 10?



Επίσης μπορώ να κάνω πλέον αγορές από εξωτερικό ;



Ευχαριστώ!
 
γιατι 10; Βαλε 7αρια που ειναι αρκετα δοκιμασμενα και καλα
 
Θα βάλω 7 τότε,κανένα νέο από αγορές εξωτερικό; Σκέφτομαι να ψωνίσω από το γνωστό Γερμανικό site ξέρει κανείς ;
 
ε ναι απο τα γνωστα. Ενα γερμανικο και 2 αγγλικα. Ολοι απο εκει κανουμε τα ψωνια μας. α και απο τον Ελληνα. Ειδικα τα κουμπια ειναι τιμη κιλου. Παιρνεις και απλα τα χτυπας μεχρι να σπασουν και δε σε νοιαζει...
 
Μπορούμε να αγοράσουμε όμως?Γιατί εγώ χθες προσπάθησα από το Γερμανικό και δεν.............
 
Με ποιό τρόπο προσπάθησες να πληρώσεις με paypal;
 
Update . Τελικά μετά από πολύ καιρό κατάφερα να αγοράσω πράγματα μέσω ίντερνετ,αγόρασα λοιπόν ότι μου έλειπε ,κουμπιά joysticks ,ipac2 usb.

Σκέφτομαι για frontend να βάλω το Hyperspin το έχει κανείς έτοιμο σεταρισμένο με παιχνίδια?

Επίσις αγόρασα ενα καλώδιο scart to vga χρειάζομαι κάτι άλλο για να συνδέσω το pc με την tv?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
απο που αγορασες τελικα; Πηρε την καρτα σου/paypal;

εγω στο δευτερο νανακι συνδεσα τηλεοραση με Η/Υ με το umsa. Το telonio εχει κανει ολοκληρο review. ειναι καλο gadgetακι...
 
Πίσω
Μπλουζα