Susana... she's crazy in love with him...

Turrican είπε:
Άνοιξε την πόρτα και έτρεξε στο θέατρο να μάθει πότε είναι η ακρόαση!!!!Βρε λες τελικά η μοναδική αγάπη αυτού του ανθρώπου να ήταν μόνο η τέχνη;;; :eek:

Είπαμε... και εμείς τη λατρεύουμε αλλά...

όταν κάτι μας προσφέρεται στο πιάτο...

(αισχρή κατάντησα, ε;;;; ;) :sealed:
 
Αμ τα ίδια δεν έκανε όταν ήρθε η Candy στο διαμέρισμα του ; ;)

Όταν ήρθε η Σουζάνα έφταιγε η Candy και όταν ήρθε η Candy έφταιγε η Σουζάνα !!!

Βγάζεις συμπέρασμα με αυτόν τον άνθρωπο; :eek:
 
Turrican είπε:
Αμ τα ίδια δεν έκανε όταν ήρθε η Candy στο διαμέρισμα του ; ;)
Όταν ήρθε η Σουζάνα έφταιγε η Candy και όταν ήρθε η Candy έφταιγε η Σουζάνα !!!

Βγάζεις συμπέρασμα με αυτόν τον άνθρωπο; :eek:
Αλλόκοτα... έχεις δίκιο...

Γι αυτό Άλμπερτ και πάλι Άλμπερτ...

Ξέρει τι θέλει ο τύπος... :cool:
 
Βρε μανία με τον Άλμπερτ!!!!!!

Βέβαια οφείλω να παραδεχτώ ότι το είχε οργανώσει καλά το πράγμα!!

Σήκωσε την αγνή και στοργική ψυχοσύνθεση του Anthony και μερικά ποζεράδικα κόλπα του Τερρυ!!!!

terryrd7.jpg
terryrd7.jpg

Εδώ βλέπουμε τον Τερρυ να τραβάει τις πράσινες σαν τσόχα κουρτίνες......

albertoh9.jpg
albertoh9.jpg

Αμέσως μετά το ίδιο κάνει και ο Άλμπερτ .....το χρώμα παραμένει το ίδιο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα ήταν της μόδας...

ή θα τις είχε φέρει η Κάντυ από το Νοσοκομείο... :wave:
 
Juanita είπε:
Αν είχε (εκ)τιμήσει τότε τα κουλουράκια τα λουλούδια και την ξαφνική της επίσκεψη στο δωμάτιο ενός εργένη (αφήστε τη φαντασία σας να... οργιάσει... :p )
Toτε αγαπητη μου θα τον ειχα ριξει στο "πυρ το εξωτερον" και δεν θα υπηρχε θεμα "μεγαλης αγαπης" και αλλα λοιπα συννεφακια. Αλλα ο Τερρυ, Βρετανος ευγενης του 20ου αιωνα γαρ, ηταν τζεντλεμαν και δεν υπηρχε τετοια περιπτωση!

Αλλα... πώς θα σου φαινοταν αν ο Αλμπερτ ειχε "εκτιμησει" δεοντως την προταση της Καντυ για συγκατοικηση, ενω εκεινη ηταν ερωτευμενη με τον Τερρυ και του προτεινε να μεινουν μαζι μεσα στην αθωοτητα της και την εμφυτη ταση της να φροντιζει τους αλλους?

Ωφειλω να ομολογησω οτι ολοι οι αντρες της σειρας (εκτος του Νηλ!!!) ειναι απιστευτα ευγενικοι και τρομερα "ιπποτες" με τις γυναικες της σειρας (αν εξαιρεσουμε το φτυσιμο που εφαγε η Ελιζα απο τον Τερρυ και ηταν ολο δικο της). Μα πώς να προσγειωθουμε κ'εμεις μετα, οταν εχουμε μεγαλωσει με τετοιες αποπροσανατολιστικες σειρες...μαλλον απο τα 12 επρεπε να παρακολουθουμε Sex&theCity (κι'αυτο συννεφακι καταληγει στο τελος φυσικα) ;)
 
Μα γιατί Domniki μου...

Επειδή η Μιζούκι τα παρουσιάζει όλα αγνά;;;;

Εγώ αν ήμουν ο Άλμπερτ ή ο Τέρρυ και έπρεπε να περάσω

ένα βράδυ μαζί με την Κάντυ θα φαντασιονόμουν το "Μέγα Ανατολικό"...

Μόνο με την Ελίζα θα ήμουν τζέντλεμαν...

Και επειδή δεν πιστεύω πως μεταξύ ενός άντρα και μιάς γυναίκας

μπορεί να υπάρξει αγνή και μόνο αγνή φιλία... τον καημένο τον Άλμπερτ

τον λυπάμαι...

Είναι αδύνατο να μην ερωτεύτηκε την Κάντυ κατά τη διάρκεια της συγκατοίκησής τους.

Άσε που στο manga τα κρεβάτια τους ήταν πάνω κάτω...

(Εκτός και αν μόνο οι Μεσογειακοί λαοί είναι ερωτύλοι...)
 
Στάνταρ θα κρυφοκοίταζε και λίγο!!!! ;)
 
Αν σκεφτείς κιόλας πως ενώ έχει βρει τη μνήμη του δε θέλει

να ξεκολλήσει από την Κάντυ και να ασχοληθεί με τις Τράπεζές του...

... τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια... :wave:

Και μεταξύ μας, για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα, δηλαδή πιστεύετε

πως η Σουζάνα γύρναγε σαν το γατί γύρω από τον Τέρρυ επειδή

απλά και μόνο σκεφτόταν πόσο θα της πήγαινε το νυφικό;;;; :flower:

Εγώ πάντως στην εφηβεία μου έπλεκα τρελά σενάρια με όσους ερωτευόμουν

έστω και πλατωνικά... :p

Χώρια που είχα διαβάσει και τη μισή παραγωγή της εποχής σε Άρλεκιν

και μου άρεσαν οι πλούσιοι με θεληματικό πηγούνι... (Ο Άλμπερτ δηλαδή...) :boss:
 
Juanita είπε:
Και μεταξύ μας, για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα, δηλαδή πιστεύετε

πως η Σουζάνα γύρναγε σαν το γατί γύρω από τον Τέρρυ επειδή

απλά και μόνο σκεφτόταν πόσο θα της πήγαινε το νυφικό;;;; :flower:

:boss:
Σίγουρα τον εκτιμούσε και ως καλλιτέχνη! :precry:
 
Έπαιζε και ωραία φυσαρμόνικα! :precry:
 
Juanita είπε:
Και μεταξύ μας, για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα, δηλαδή πιστεύετε

πως η Σουζάνα γύρναγε σαν το γατί γύρω από τον Τέρρυ επειδή

απλά και μόνο σκεφτόταν πόσο θα της πήγαινε το νυφικό;;;; :flower:
Σιγουρα οχι. Απλα εβλεπε οτι ο Τερρυ ειχε καποια αλλη στο μυαλο του και το πρωτο της μελημα ηταν πως θα μπει η ιδια στη θεση της Καντυ. Παντως ηταν σιγουρα ερωτευμενη-κολλημενη με τον Τερρυ απο την πρωτη στιγμη που τον ειδε. Ηταν βλεπεις και κουκλος το χρυσουλι μου, ε πώς να μην την δαγκωσει τη λαμαρινα η μικρη πρωταγωνιστρια!
 
domniki είπε:
Σιγουρα οχι. Απλα εβλεπε οτι ο Τερρυ ειχε καποια αλλη στο μυαλο του και το πρωτο της μελημα ηταν πως θα μπει η ιδια στη θεση της Καντυ. Παντως ηταν σιγουρα ερωτευμενη-κολλημενη με τον Τερρυ απο την πρωτη στιγμη που τον ειδα. Ηταν βλεπεις και κουκλος το χρυσουλι μου, ε πώς να μην την δαγκωσει τη λαμαρινα η μικρη πρωταγωνιστρια!
Άλλη μιά χαζοβιόλα που επιλέγει το περιτύλιγμα αντί για το περιεχόμενο...

Εδώ που τα λέμε με τέτοιο χαρακτήρα αν δεν ήταν και ωραίος ...

@Domniki μου... γλώσσα λανθάνουσα... :) (... απο την πρώτη στιγμή που

τον ειδα;;;;; ;) :eek:
 
Juanita είπε:
Άλλη μιά χαζοβιόλα που επιλέγει το περιτύλιγμα αντί για το περιεχόμενο...Εδώ που τα λέμε με τέτοιο χαρακτήρα αν δεν ήταν ωραίος θα ήταν για σφαλιάρες...

@Domniki μου... γλώσσα λανθάνουσα... :) (... απο την πρώτη στιγμή που

τον ειδα;;;;; ;) :eek:

Ωχ, λαθος εκανα...ηταν απο την πρωτη στιγμη που τον ακουσα :D κατσε να το διορθωσω..και μη βριζεις τον Τερρυ (ή αλλους), γιατι το post σου θα εξαφανιστει ως δια μαγειας..................... :p απαγορευεται η χρηση ασχημων εκφρασεων στο φορουμ (αυτο λεγεται trolling), φαντασου να ερθουν ολοι οι users και να αρχισουν να ποσταρουν παρομοιως. Μονο εποικοδομητικη κριτικη ειναι ευπροσδεκτη εδω.

Να πω την αληθεια ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω γιατι πρεπει να μιλησουμε αρνητικα για καποιον, για να ανυψωσουμε καποιον αλλο.
 
domniki είπε:
Ωχ, λαθος εκανα...ηταν απο την πρωτη στιγμη που τον ακουσα :D κατσε να το διορθωσω..και μη βριζεις τον Τερρυ (ή αλλους), γιατι το post σου θα εξαφανιστει ως δια μαγειας..................... :p απαγορευεται η χρηση ασχημων εκφρασεων στο φορουμ (αυτο λεγεται trolling), φαντασου να ερθουν ολοι οι users και να αρχισουν να ποσταρουν παρομοιως. Μονο εποικοδομητικη κριτικη ειναι ευπροσδεκτη εδω.
Να πω την αληθεια ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω γιατι πρεπει να μιλησουμε αρνητικα για καποιον, για να ανυψωσουμε καποιον αλλο.
@Domniki μου αν θεωρείς κάτι προσβλητικό, διέγραψέ το χωρίς δεύτερη κουβέντα.

Δεν κατάλαβα ότι το παρατράβηξα... σόρρυ.
 
Μεταξυ μας (εσυ, ο Turrican, κ'εγω γραφουμε μονο) δεν υπαρχει θεμα. Αν πλακωσουν ομως και αλλοι αγνωστοι, δεν ξερω. Μπορω να πω οτι ο Turrican μαλλον το ευχαριστιεται...δεν τον χωνευει καθολου τον Τερρυ, ε, Turrican???? χεχεχεχεχε, μαλλον τριβει τα χερια του και λεει "πες τα juanita".... ;)
 
Εγώ δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με τον Terry! Αρκει να μου υπογράψει μια υπεύθυνη δήλωση ότι αναγνωρίζει τα πρωτεία του Anthony!!! :p

Μήπως τελικά η Σουζάνα τον ερωτεύθηκε επειδή ήταν και λίγο απρόσιτος ; (Φτύσιμο; ) :xm:
 
Turrican είπε:
Εγώ δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με τον Terry! Αρκει να μου υπογράψει μια υπεύθυνη δήλωση ότι αναγνωρίζει τα πρωτεία του Anthony!!! :p
Λυπαμαι Turrican, αλλα τα πρωτεια τα εχει ο Αλμπερτ-πριγκιπας του λοφου :cool:

Turrican είπε:
Μήπως τελικά η Σουζάνα τον ερωτεύθηκε επειδή ήταν και λίγο απρόσιτος ; (Φτύσιμο; ) :xm:
Το φτυσιμο παντα πετυχαινει, αλλα μαλλον την θαμπωσε η ομορφαδα του ;)

Μπορω να σε βεβαιωσω ομως γιατι τον ερωτευτηκε η Καντυ: ειδε την ευαισθητη και πληγωμενη πλευρα του, τον ειδε να κλαιει μεσα στην ομιχλη της νυχτας....ναι το ομολογω, ο Τερρυ που κλαιει ειναι ακαταμαχητος (κ'εγω γι'αυτο την πατησα μαζι του :p ) και οπως λεει και η Queen: "ελα εδω μικρο αγορι που κλαις να σε παρηγορησω" :cry: χαχαχαχαχα :sweet_kiss:
 
Πίσω
Μπλουζα