The Last Of Us: Reinventing cinematic gaming (PS3 Exclusive)!

Παντως η απορια του fred παραπανω για το ποιος επαιξε το παιχνιδι να πει καποια πραγματα να παρει μπροστα το thread ειναι συχνο φαινομενο εδω μεσα.Ολο συζηταμαι για παιχνιδια κλπ και δεν μιλαω για παλια αλλα για καινουργια ανοιγονται και θεματα με παχιες συζητησεις αλλα απο ουσια τιποτα και μονο λογια γιατι κανεις δεν εχει παρει τα εκαστοτε παιχνιδια παρα μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου που και απο αυτους πολλοι δεν μπαινουν καν στο forum.Φυσικα και εχουμε κριση και καθενας μπορει να βαζει αλλες αναγκες πρωτα και τελευταια να αφηνει τα games αλλα εγω ειμαι της αποψης οτι οταν περιμενεις καποιο παιχνιδι μηνες ολο και κατι βαζεις στην ακρη ωστε να μαζεψεις τα ευρα και το παρεις.Το συγκεκριμενο παιχνιδι πχ για μενα ειναι αδιαφορο και δεν με προκαλει ουτε στο ελαχιστο να το παιξω αλλα ολοι εδω μεσα που το εκθειαζουν εκτος απο κανα δυο,τρεις το πολυ αμφιβαλω αν το εχει αγορασει και παιξει καποιος αλλος.
 
Kambia είπε:
Είναι από τις φορές που λέω "Θέλω να πάρω PS3"....
Να σου πω κάτι που μπορεί να ακουστεί υπερβολικό.

Αξίζει να πάρει PS3 έστω για να παίξεις ΑΥΤΟ το παιχνίδι...

Από κει και πέρα έχει και άλλα πολλά που είναι καταπληκτικά παιχνίδια αλλά πίστεψέ με το TLOU είναι απλά κορυφή.

Έχει πάει τα παιχνίδια πολλά σκαλιά παραπάνω...
 
Φωτιές μου βάζεις αλλά no money δυστυχώς.

Thanks Fred.
 
metalcandyman είπε:
Παντως η απορια του fred παραπανω για το ποιος επαιξε το παιχνιδι να πει καποια πραγματα να παρει μπροστα το thread ειναι συχνο φαινομενο εδω μεσα.Ολο συζηταμαι για παιχνιδια κλπ και δεν μιλαω για παλια αλλα για καινουργια ανοιγονται και θεματα με παχιες συζητησεις αλλα απο ουσια τιποτα και μονο λογια γιατι κανεις δεν εχει παρει τα εκαστοτε παιχνιδια παρα μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου που και απο αυτους πολλοι δεν μπαινουν καν στο forum.Φυσικα και εχουμε κριση και καθενας μπορει να βαζει αλλες αναγκες πρωτα και τελευταια να αφηνει τα games αλλα εγω ειμαι της αποψης οτι οταν περιμενεις καποιο παιχνιδι μηνες ολο και κατι βαζεις στην ακρη ωστε να μαζεψεις τα ευρα και το παρεις.Το συγκεκριμενο παιχνιδι πχ για μενα ειναι αδιαφορο και δεν με προκαλει ουτε στο ελαχιστο να το παιξω αλλα ολοι εδω μεσα που το εκθειαζουν εκτος απο κανα δυο,τρεις το πολυ αμφιβαλω αν το εχει αγορασει και παιξει καποιος αλλος.
billare καλά τα λες...

*Όμως*

Όταν κάποιος είναι "καμμένος" με πολλές συλλογές (κόμικς, ρετρό stuff, νομίσματα, Playmobil κ.α.), είναι αρκετά δύσκολο να μπαίνουν λεφτά στην άκρη για να πάρει καινούργιο παιχνίδι στα 70 Ευρώ και ειδικά την εποχή που διανύουμε.

Η δική μου προσέγγιση είναι, υπομονή λίγους μήνες για να γίνει Platinum και το "χτυπάω" στα 25-30 Euros.

Και μη ξεχνάς, το thread αυτό έχει ανοιχτεί από το Δεκέμβρη του 2011 και το παιχνίδι κυκλοφόρησε "προχτές"... ;)
 
Kambia είπε:
Φωτιές μου βάζεις αλλά no money δυστυχώς. Thanks Fred.
Ναι μωρέ το ξέρω και καταλαβαίνω... Και γω από αλλού κόβω για να τα δίνω εκεί... Όλοι στο ίδιο καζάνι είμαστε...

metalcandyman είπε:
Παντως η απορια του fred παραπανω για το ποιος επαιξε το παιχνιδι να πει καποια πραγματα να παρει μπροστα το thread ειναι συχνο φαινομενο εδω μεσα.Ολο συζηταμαι για παιχνιδια κλπ και δεν μιλαω για παλια αλλα για καινουργια ανοιγονται και θεματα με παχιες συζητησεις αλλα απο ουσια τιποτα και μονο λογια γιατι κανεις δεν εχει παρει τα εκαστοτε παιχνιδια παρα μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου που και απο αυτους πολλοι δεν μπαινουν καν στο forum.Φυσικα και εχουμε κριση και καθενας μπορει να βαζει αλλες αναγκες πρωτα και τελευταια να αφηνει τα games αλλα εγω ειμαι της αποψης οτι οταν περιμενεις καποιο παιχνιδι μηνες ολο και κατι βαζεις στην ακρη ωστε να μαζεψεις τα ευρα και το παρεις.Το συγκεκριμενο παιχνιδι πχ για μενα ειναι αδιαφορο και δεν με προκαλει ουτε στο ελαχιστο να το παιξω αλλα ολοι εδω μεσα που το εκθειαζουν εκτος απο κανα δυο,τρεις το πολυ αμφιβαλω αν το εχει αγορασει και παιξει καποιος αλλος.
Ναι ρε συ metal, αλλά και τι να κάνουμε; Να μην ανοίγουμε θέμα καν ή να μη λέμε την άποψή μας και έτσι το νήμα να ξεχαστεί κάποια στιγμή;

Ξέρω πως δεν αναφέρεσαι επί προσωπικού αλλά εγω πχ το τελείωσα και ένιωσα πως θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας ή με κάποιους από εσάς ή και στην τελική και μόνο με έναν αν τον αφορά το παιχνίδι αυτό.

Δε βλέπω κάποιον άλλον τρόπο...

Τώρα πόσοι το εκθειάζουν και πόσο το έχουν παίξει, ούτε μπορώ να το ξέρω ούτε και με ενδιαφέρει.

Η ουσία είναι πως είναι "παιχνιδάρα" και βάζω τη λέξη σε "" γιατί είναι κάτι παραπάνω από ένα απλό παιχνίδι...

Όπως κάποιες ταινίες, μουσικές συνθέσεις κλπ ξεφεύγουν από την κατηγορία τους και με κάποιον "μαγικό" τρόπο γίνονται κάτι άλλο ανώτερο έτσι συμβαίνει και με τον συγκεκριμένο τίτλο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DINO είπε:
billare καλά τα λες...
*Όμως*

Όταν κάποιος είναι "καμμένος" με πολλές συλλογές (κόμικς, ρετρό stuff, νομίσματα, Playmobil κ.α.), είναι αρκετά δύσκολο να μπαίνουν λεφτά στην άκρη για να πάρει καινούργιο παιχνίδι στα 70 Ευρώ και ειδικά την εποχή που διανύουμε.

Η δική μου προσέγγιση είναι, υπομονή λίγους μήνες για να γίνει Platinum και το "χτυπάω" στα 25-30 Euros.

Και μη ξεχνάς, το thread αυτό έχει ανοιχτεί από το Δεκέμβρη του 2011 και το παιχνίδι κυκλοφόρησε "προχτές"... ;)
Αtariman στα λογια μου ερχεσαι.Συμφωνω σαυτα που λες αλλα οπως ειπες και συ το 2011 ανοιχτηκε το thread.Ε απο τοτε μεχρι σημερα δεν νομιζω οτι αυτος που θα ηθελε σαν τρελος το παιχνιδι να μην μπορουσε να μαζεψει 70 ευρω.Και το Wii U απο το 2010 με 11 ξεραμε οτι θα κυκλοφορησει καποια στιγμη και αποτοτε εβαζα λιγα λιγα στην ακρη για να το αγορασω και τα μαζεψα ασχετα αν τελικα δεν χρειαστηκε να το αγορασω γιατι με ηρθε σαν ουρανοκατεβατο δωρο.Αυτο εννοω και την κριση την καταλαβαινω πολυ καλα γιατι αν πω ποσα ειναι τα εξοδα μου για λογαριασμους το δυμηνο θα αρχισουν τα εγκεφαλικα εδω μεσα.

Fred Madison είπε:
Ναι ρε συ metal, αλλά και τι να κάνουμε; Να μην ανοίγουμε θέμα καν ή να μη λέμε την άποψή μας και έτσι το νήμα να ξεχαστεί κάποια στιγμή;Ξέρω πως δεν αναφέρεσαι επί προσωπικού αλλά εγω πχ το τελείωσα και ένιωσα πως θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας ή με κάποιους από εσάς ή και στην τελική και μόνο με έναν αν τον αφορά το παιχνίδι αυτό.

Δε βλέπω κάποιον άλλον τρόπο...

Τώρα πόσοι το εκθειάζουν και πόσο το έχουν παίξει, ούτε μπορώ να το ξέρω ούτε και με ενδιαφέρει.

Η ουσία είναι πως είναι "παιχνιδάρα" και βάζω τη λέξη σε "" γιατί είναι κάτι παραπάνω από ένα απλό παιχνίδι...

Όπως κάποιες ταινίες, μουσικές συνθέσεις κλπ ξεφεύγουν από την κατηγορία τους και με κάποιον "μαγικό" τρόπο γίνονται κάτι άλλο ανώτερο έτσι συμβαίνει και με τον συγκεκριμένο τίτλο...
Φιλαρακι μαλον δεν επιασες τι εννοω γιατι δεν βγαζω ακρη απο αυτα που λες.Δεν αφησα καποια αιχμη προς εσενα αλλα αντιθετα αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι εχεις δικειο και η απορια σου ειναι και απορια δικεια μου για το οτι συζηταμαι για καινιουργια παιχνιδια σε ενα σωρο θεματα με χιλιες δυο παχιες συζητησεις αλλα οταν ερχεται η ωρα που κυκλοφορη το παιχνιδι απο ολους αυτους που μεχρι και εκθειαζαν το παιχνιδι ελαχιστοι το αγοραζαν οποτε δεν μπορουσε να πει ο καθενας την εμπειρια του με το παιχνιδι και ετσι να παρει μπρος για τα καλα το εκαστοτε θεμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@M.C.M:

Σαφώς και όλοι νιώθουμε την κρίση στο πετσί μας, αλλά εμένα μου είναι πολύ δύσκολο να μαζέψω λεφτά σιγά σιγά για κάποιο σκοπό, καθώς προκύπτουν συνεχώς μη προγραμματισμένα έξοδα (λάστιχα για το αυτοκίνητο, μίζα για τη μηχανή, οδοντίατρος).

Σου μιλάω για πράγματα που μου έτυχαν τον προηγούμενο μήνα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DINO είπε:
@M.C.M:
Σαφώς και όλοι νιώθουμε την κρίση στο πετσί μας, αλλά εμένα μου είναι πολύ δύσκολο να μαζέψω λεφτά σιγά σιγά για κάποιο σκοπό, καθώς προκύπτουν συνεχώς μη προγραμματισμένα έξοδα (λάστιχα για το αυτοκίνητο, μίζα για τη μηχανή, οδοντίατρος).

Σου μιλάω για πράγματα που μου έτυχαν τον προηγούμενο μήνα...

Το αυτό ακριβώς.

Δεν καταλαβαίνω, γιατί είναι κακό να περιμένω να πέσει η τιμή από κάτι που μ' ενδιαφέρει και θέλω να παίξω και λέω και παχιά λόγια (αν θες).... Εν έτει 2013 που τα πάντα ακριβαίνουν και πέφτει ο ένας φόρος πίσω από τον άλλο, δεν καταλαβαίνω πού είναι το παράλογο!

Και ναι, έχω μαζέψει 35 ευρώ - όταν θα φτάσει εκεί το παιχνίδι, θα το πάρω. Παραπάνω, δε μπορώ (και όχι δε θέλω) να δώσω, οπότε δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, Βασίλη.
 
Δεν νομιζω να εγραψα πουθενα οτι ειναι κακο να περιμενει καποιος να πεσει η τιμη απο ενα παιχνιδι ωστε να το αγορασει τοτε και ειπα και παραπανω οτι ειναι λογικα ολα αυτα λογο της κρισης που εχει χτυπησει ολονων της τσεπες.Οταν ομως εχεις καψουρα και τρελα για Καποιο παιχνιδι ε τοτε θα τα μαζεψεις τα ρημαδολεφτα και θα το παρεις.Και μιλαω για παιχνιδια και οχι για καποια κονσολα που θελει και παραπανω λεφτα και υπαρχουν παρα πολλοι που περιμενουν κανα χρονο να δουν τι παιχνιδια θ κυκλοφορησουν πρωτα οπως και διαφορα αλλα για να την αγορασουν.Τελος παντων επειδη δεν εχω ορεξη να το αναλυσω παραπανω γιατι το συγκεκριμενο θεμα ειναι για το παιχνιδι το αφηνω εδω.Εξαλου με τον γραπτο λογο δεν βγαζεις ακρη πολλες φορεςκαι αν καναμε κουβεντα προφορικα και ειχαμε και μερικες μπυρες παρεα μια χαρα θα σας εξηγουσα και θα καταλαβαινατε τι εννοω.
 
Ναι βρε Βασίλη, κατάλαβα πολύ καλά τι θες να πεις.

Εσύ ίσως δε με κατάλαβες οταν έλεγα οτι, όταν συλλέγεις διάφορα, δε σου μένει φράγκο.

Π.χ.

Αν έχω μαζέψει για το Last Of Us κανα εικοσάρικο και δω σε κανα παλαιοβιβλιοπωλείο ένα κόμικ που το θέλω και κοστίζει 5 Ευρώ, θα τα δώσω, αλλά μάλλον δε θα πάρω μόνο ένα, άλλά κι άλλα λέγοντας στον εαυτό μου οτι θα ξαναμαζέψω τα λεφτά για το παιχνίδι...
 
Όντως, με τις μπύρες θα ήταν πιο διαφορετικά!

Οκ, κατάλαβα κι εγώ πού το πας, απλά φαίνεται απόλυτη η άποψή σου και μπορεί να προκαλέσει παρεξηγήσεις στο τίποτα.

Δεν είναι λογικά αυτά που γράφεις, όταν εδώ υπάρχουν άτομα που είναι μήνες χωρίς δουλειά και που έχουν άλλες πολύ πιο βασικές ανάγκες να καλύψουν... Δηλαδή, αυτοί, δε μπορούν να πουν τη γνώμη τους? Επειδή π.χ. όταν βγήκε η ανακοίνωση του παιχνιδιού είχαν τη δουλειά τους και τώρα δεν ξέρουν τι τους ξημερώνει?

Είναι ένα απλό παράδειγμα μόνο (από τα 3-4 που έχω στο μυαλό μου), για το πόσο εύκολα μπορεί να παρερμηνευθεί αυτό που έγραψες....

Γενικά, πιστεύω ότι όλοι έχουμε άποψη και κυρίως δικαίωμα στην άποψη - αυτός ήταν ο προβληματισμός μου... Από μεριάς μου, τέλος των offtopics.
 
Γιαυτο σε λεω και γω οτι απο τον [edit] γραπτο λογο γεινονται παρεξηγησεις.Απολυτα καταλαβαινω αυτους που δεν εχουν δουλεια γιατι και μεις που εχουμε μαγαζια μας εχουν ξεσκισει και δεν μενει τιποτα.Τελως παντων οποιος καταλαβε καταλαβε τι θελω να πω ας μιλησει τωρα οποιος θελει για το The last of us γιατι αυτη ειναι η ουσια του θεματος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ειχα παει για ψωνια σημερα και πετυχα το LOU σε ενα booth του Public. Ξαφνιαστηκα ευχαριστα βλεποντας Ελληνικους υποτιτλους!! Ευγε!

Να σημειωσω (με την ευκαιρια) οτι ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να κυκλοφορουν στην Ελληνικη αγορα παιχνιδια που στοχευουν σε κοινο παιδιων 5-7 ετων και να μην ειναι στα Ελληνικα...

Απαραδεκτο να μην υπαρχει κανενα Kinect παιχνιδι με Ελληνικη εκδοση!

Εγω οσα παιχνιδια PSP ειναι στα Ελληνικα και ειναι για παιδια, τα εχω original.

Θα το ξαναπω, αν οι Ελληνικες αντιπροσωπιες δεν πιεσουν σε τετοια θεματα, δεν βλεπω να μειωνεται το θεμα της πειρατειας.
 
Wally είπε:
Απαραδεκτο να μην υπαρχει κανενα Kinect παιχνιδι με Ελληνικη εκδοση!
Εδώ τους πήρε κάτι χρόνια να σας βάλουν στο Live, σιγά μη σας κάνανε και localization στα παιχνίδια. :p

Face it, η $ony σε αυτό τον τομέα ασχολείται. Η M$ σας (μας...) έχει γραμμένους κανονικότατα.
 
Wally είπε:
Ειχα παει για ψωνια σημερα και πετυχα το LOU σε ενα booth του Public. Ξαφνιαστηκα ευχαριστα βλεποντας Ελληνικους υποτιτλους!! Ευγε!
Να σημειωσω (με την ευκαιρια) οτι ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να κυκλοφορουν στην Ελληνικη αγορα παιχνιδια που στοχευουν σε κοινο παιδιων 5-7 ετων και να μην ειναι στα Ελληνικα...

Απαραδεκτο να μην υπαρχει κανενα Kinect παιχνιδι με Ελληνικη εκδοση!

Εγω οσα παιχνιδια PSP ειναι στα Ελληνικα και ειναι για παιδια, τα εχω original.

Θα το ξαναπω, αν οι Ελληνικες αντιπροσωπιες δεν πιεσουν σε τετοια θεματα, δεν βλεπω να μειωνεται το θεμα της πειρατειας.
:bow: :bow:Πολύ σωστός!
 
Μόλις το τερμάτισα και έχω να πω τα εξής:

Αξίζει κάποιος ν' αγοράσει ps3 μόνο και μόνο γι' αυτό το παιχνίδι.... Αριστούργημα. Οι ταινίες του Χόλλυγουντ θα ήθελαν πολύ να του μοιάσουν έστω και στο ελάχιστο.

Σενάριο, ατμόσφαιρα, χαρακτήρες, μουσική, είναι απλά απο άλλο σύμπαν. Στον τεχνικό τομέα δεν έχω δει κάτι καλύτερο σε οποιαδήποτε πλατφόρμα, ακόμα και στο ίδιο το ps3. To animation των χαρακτήρων και το πως αλληλεπιδρούν με το περιβάλον δε νομίζω να υπάρχει πουθενά αλλού.

Μαζί με το mass effect, ότι καλύτερο έχω παίξει στη ζωή μου.
 
ASiC είπε:
Οι ταινίες του Χόλλυγουντ θα ήθελαν πολύ να του μοιάσουν έστω και στο ελάχιστο.
Θα προτιμούσα να έλεγες κάτι σαν "τα υπόλοιπα παιχνίδια θα ήθελαν πολύ να του μοιάσουν έστω και στο ελάχιστο". Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Γιατί ούτε μία κουβέντα για το gameplay? Γιατί πάντα πρέπει να θέλουμε να φτάσουν τα παιχνίδια τις ταινίες? Ακόμα χειρότερα, γιατί θέλουμε τόσο πολύ τα παιχνίδια να γίνουν σαν τις ταινίες? Υπάρχει ήδη μια τεράστια βιομηχανία cinema εδώ και έναν αιώνα, γιατί να θέλουμε και δεύτερη?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Imgema είπε:
Θα προτιμούσα να έλεγες κάτι σαν "τα υπόλοιπα παιχνίδια θα ήθελαν πολύ να του μοιάσουν έστω και στο ελάχιστο". Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Γιατί ούτε μία κουβέντα για το gameplay? Γιατί πάντα πρέπει να θέλουμε να φτάσουν τα παιχνίδια τις ταινίες? Ακόμα χειρότερα, γιατί θέλουμε τόσο πολύ τα παιχνίδια να γίνουν σαν τις ταινίες? Υπάρχει ήδη μια τεράστια βιομηχανία cinema εδώ και έναν αιώνα, γιατί να θέλουμε και δεύτερη?
Το ζητούμενο καλύπτεται και με το παραπάνω. Το οτι δε σου αρέσουν τα cinematic games δεν έχει να κάνει με το παιχνίδι αλλά με 'σένα... Το τι του αρέσει του καθενός είναι δικό του θέμα. Τι θες να μάθεις για το game play που δεν το ξέρεις ήδη; Survival/adventure horror είναι. Το gameplay είναι πάνω-κάτω γνωστό. Όπως και στα fps. Όπως και στα mario... Παιχνίδια υπάρχουν για όλους. Αν δε σ' αρέσει το συγκεκριμένο, μπορείς κάλλιστα να το προσπεράσεις και να πας να παίξεις κάτι που νομίζεις καλύτερο...
 
ASiC είπε:
Παιχνίδια υπάρχουν για όλους. Αν δε σ' αρέσει το συγκεκριμένο, μπορείς κάλλιστα να το προσπεράσεις και να πας να παίξεις κάτι που νομίζεις καλύτερο...
Συμφωνώ απόλυτα. Για όλα τα είδη υπάρχει χώρος. Ακόμα και για τα FMV games του Mega CD που λέει ο λόγος. Η ποικιλία είναι πάντα καλό πράγμα. Αρκεί να υπάρχει ισορροπία. Ναι δεν μου αρέσει το cinematic gaming και έχεις δίκιο όταν λες ότι αν δεν μου αρέσει να ασχοληθώ με ένα άλλο game. Δυστυχώς όμως είναι λίγο δύσκολο τώρα τελευταία γιατί δεν βρίσκω αρκετά... Γι αυτό και είμαι "εναντίον" των cinematic games είναι γιατί παρατηρώ ότι προς τα εκεί πάει όλη η βιομηχανία του gaming και στο τέλος δεν θα βγάζουν ούτε ένα Tetris χωρίς να ρίχνουν πιο πολύ βάρος στο στόρι. Και κάποια franchises που μου άρεσαν πήγαν προς τα εκεί πλέον :(
 
Imgema είπε:
Θα προτιμούσα να έλεγες κάτι σαν "τα υπόλοιπα παιχνίδια θα ήθελαν πολύ να του μοιάσουν έστω και στο ελάχιστο". Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Γιατί ούτε μία κουβέντα για το gameplay? Γιατί πάντα πρέπει να θέλουμε να φτάσουν τα παιχνίδια τις ταινίες? Ακόμα χειρότερα, γιατί θέλουμε τόσο πολύ τα παιχνίδια να γίνουν σαν τις ταινίες? Υπάρχει ήδη μια τεράστια βιομηχανία cinema εδώ και έναν αιώνα, γιατί να θέλουμε και δεύτερη?
Θα προσπαθήσω να απαντήσω στις ερωτήσεις σου, με απλές κουβέντες, τις οποίες γνωρίζεις κι εσύ ο ίδιος:

Μου αρέσουν τα Cinematic games, γιατί πάντα (μα πάντα), ήθελα μια εμπειρία αλληλεπίδρασης και όχι να κοιτάω παθητικά μια ταινία.

Αυτό, μου το έδωσε για πρώτη φορά (και στον υπέρτατο βαθμό) το Resident Evil...

Έκτοτε κυνηγούσα τα cinematic games και πραγματικά στο Metal Gear Solid, βρήκα αυτό που έψαχνα...

Πολλά FMVs... Πράγματι... Τρελλαίνομαι όμως για δαυτα....

Φυσικά και τιμώ δεόντως τα Bombjack, Tetris, και τα λοιπά της κατηγορίας, αλλά αυτό γίνεται στα διαλείμματα των Adventures και των Cinematic games.

Πάντως το cinematic feel, δε σημαίνει απαραίτητα οτι ακυρώνει κάθε μορφής gameplay.

Να υποθέσω τελικά οτι δεν παρακολουθείς ούτε τις εισαγωγές στα παιχνίδια ε; :)
 
Πίσω
Μπλουζα