Theseis

theseis-20070221095909962.jpg


theseis-20070221095918243.jpg


Περισσοτερες εικονες εδω

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1486114&postcount=8133
 
:eek: τα ρεστα μου....

nice find storm..
 
Σακούλες νάυλον Ανδρέας Φούρναρης και Ελληνικές εφημερίδες! Όπως και να το κάνουμε δίνουν μια άλλη αίσθηση σε παιχνίδι και ειδικά σε ένα τέτοιο παιχνίδι! Δείτε οποσδήποτε και τις άλλες φωτογραφίες στο λίνκ που μας έδωσε ο Stormwatch. Καταπληκτικό! Stormwatch συγχαρητήρια!
 
Θα το πάρω Original όσο και αν έχει..το αξίζουν τα τσακάλια!
 
Κι εγώ μαζί σου. Καιρός να πάρουμε και κανα original :thumbup:

Όπως και να'χει το αξίζουν τα παιδιά ..
 
Εγώ πάλι έχω άλλη απορία.

Βιογραφικά που στέλνουμε;
 
Keeper μαζί σου. Αλλά μας λείπουν κάποια πράγματα

Μερικοί content designers

Μερικοί character artists

Μερικοί level designers

Μερικοί texture artists

Μερικοί προγραμματιστές με @@ (γνώσεις εννοώ)

Μια καλή ιδέα (αυτονόητο)

και μερικά μύρια € για τα πρώτα έξοδα, ξέρεις τώρα φως νερό τηλ. καφετιέρα, καθαρίστρια, γραφεία, εξοπλοισμός, νοίκι, μισθοί, license 3d engine, studios.

Για τα υπόλοιπα έχει ο Θεός, τα παιδιά μας δε θα έχουν βέβαια, γιατί θα έχουμε παρατήσει τις δουλειές μας και θα ψωμολυσάνε αλλά δε μπορούμε να τα έχουμε και όλα δικά μας.

Αν σου 'ρθει καμιά ιδέα πάντως ρίξτη στο τραπέζι! :thumbup:
 
Αστο, πάω να στείλω βιογραφικό στην Blizzard ... :p
 
Άντε τώρα να συγκεντρωθείς και να γράψεις κώδικα. Δε μας δίνουν καμιά outsourcing δουλειά για το επόμενο τους παιχνίδι να την κάνουμε parttime?

Τα κάνω όλα και δε συχαίνομαι:mad:

ε εντάξει όχι και όλα:biglaugh:

Τίποτα... η καλύτερη δουλειά είναι να στείψεις το μυαλό σου να βγάλει μια ιδέα που δεν έχει σκεφτεί κάποιος άλλος πριν από σένα.

Η άλλη λύση είναι να κάνεις κάτι που έκανε ο άλλος αλλά καλύτερα.

Το δεύτερο χλωμό το κόβω αλλά για το πρώτο.... the sky is the limit.

Αν μιλάμε για adventure πρέπει να δημιουργήσεις νέους γρίφους που δεν έχει ξαναδεί ο παίχτης αλλού και να τους πλαισιώσεις με ένα ενδιαφέρον σενάριο που θα τον κρατήσει μέσα στο παιχνίδι και δε θα το παρατήσει. Από κει και πέρα δώστο στους ειδικούς και πάτα F5 στη σελίδα με το υπόλοιπο του λογαριασμού σου στη τράπεζα.

Τώρα που το ξανασκέφτομαι στο Theseis κάνανε κάτι ακόμα που δεν το είχα σκεφτεί. Φτιάξανε πολύ ωραία κάποια χμμ... σημεία του κυρίως χαρακτήρα και σίγουρα θα κρατήσουν τον αντρικό πληθυσμό περισσότερη ώρα μπροστά στο monitor.

Μπορώ να δώσω τα συγχαρητήρια μου στους character designers. ΕΥΓΕ :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελληνική μυθολογία, "τζούφια γη", Άδης , μινόταυροι, προοπτική και ντύσιμο αλ'α

splinter shell...

Σίγουρη αγορά , όταν βγει φυσικά σε pc!
 
"Be thankfull for greeks bearing gifts"! :thumbup:
 
Έτσι, έτσι!!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα