World Wrestling Federation [WWF] - Αναμνήσεις

Παραιτηθηκε ο Undertaker ,πανε πανω απο 25 χρονια.


Επικες στιγμες κατα την στιγμη που αφηνε τα πραματα του στο ριγκ και ξαφνιασε οπαδους του.



Τον θυμαμαι οταν πρωτοεμφανιστηκε.


Undertaker Retires

 
085710.jpg

Τρομερος ηταν ο Undertaker! Παει και αυτος... αλλα ηταν και μεγαλος σε ηλικια δεν τον επαιρνε να μεινει περισσοτερο.
 
Ναι πενηνταρισε,ηταν ο τελευταιος απο την παλια φουρνια.
 
Andre the Giant Trailer HBO 2018

Αχαστο!!

 
1@Wally[/USER]  Thanks!!  Για καποιο λογο δεν μπορω να κανω like/thanks  στο ποστ σου... (Δεν υπαρχει καν κουμπι)

 
Eχουν βγει αρκετα με τον Andre απο τοτε που πεθανε παντως..δεν ξερω αν εχει κατι καινουργιο να δειξει το παραπανω.
 
Πολυ καλο ηταν. Ειχε συνεντευξεις απο πολυ κοσμο του συναφιου.

Επικεντρωθηκε αρκετα στην τραγικη ζωη του Andre και στην αλλαγη σκυταλης που εγινε με αποκορυφωμα την επικη Wrestlemania III


Προτεινεται ανεπιφυλακτα

Με εντυπωσιασε η εξαιρετικη κατασταση που βρισκεται ο Hulk Hogan για την ηλικια του.

Δεν μπορω να πω το ιδιο για τον Arnie.

i8b27t2o45b01.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οπως ειπε και ενας γνωστος μου ,“Before there was CGI, there was Andre The Giant.”
 
Το 'δα και εγω αρκετα καλο ,σιγουρα το πιο επαγγελματικο απο οσα εχουν γυριστει,φαινοταν τα λεφτα του ΗΒΟ.

Πριν τον Hogan αυτος ηταν ο βασιλιας,μου αρεσε που του κανε καψονι μεχρι την τελευταια στιγμη του ματς στο Wrestlemania III.
 

Wrestlemania VI...ριγη συγκινησης..αφιερωμενο στον 1@DINO[/USER]



 
Ευχαριστώ Πάνο! :)

Τρομερό event τότε στο Skydome, στο Τορόντο...

Bonus, οι βιντεοκασσέτες που είχα γράψει τότε από το Eurosport, με τη Wrestlemania VI:

DSC00246.JPG
 
Nα βαλω και την δικια μου τοτε,οχι τοσο καλλιτεχνικη σαν του Dino αλλα εχει το ονομα μου πανω και αυτοκολλητο αυτοπροσδιορισμου sports. :fafoutis:

Capture.JPG
 
Eνα βιντεακι για την Wrestlemania VI που εχει τους περισσότερους μακαριτες σε οργανωση της WWF.
Oλοκληρα ματς 2x2 που δεν ζει κανενας απο τους παλαιστες!

 
Tωρα τελευταια με βγαζει το youtube κατι προτεινομενα βιντεακια κυριως με παλαιστες που ειναι εν ζωη και τους εχουν καθονται διπλα διπλα και βλεπουν τα μας τους συγκεκριμενα το τελευταιο που ειδα ηταν με τους Hulk Hogan και Sgt Slaughter να βλεπουνε μαζι ενα δεικο τους ματς.Οταν εισαι μικρος δεν καταλαβαινεις καποια πραηματα και νομιζεις πως οτι βλεπεις ειναι αληθινο αλλα ρε μαγκες τι μουφα ειναι αυτο το WWF μιλαμε εκατσα προσφατα να δω ολοκληρο αγωνα και το εκλεισα στο δεκαλεπτο.Δεν βλεπεται με τιποτα σημερα τουλαχιστων εγω δεν μπορω να το δω.
 
Πίσω
Μπλουζα