World Wrestling Federation [WWF] - Αναμνήσεις

Demolition (Smash-Ax)To αγαπημενο μου tag team ever!!!

Million Dollar Man (Ted Dibiase)

Jimmy Snuka

Ravishing Rick Rude

The Rockers

Brutus ''The Barber'' Beefcake (Ψαλιδας)

Tugboat

Jake ''The Snake'' Roberts

Earthquake

''Rowdy'' Roddy Piper

The Nasty Boys

Big Boss Man

Randy ''Macho Man'' Savage

Ultimate Warrior

Legion of Doom/Road Warriors

Mr.Perfect

British Bulldog

Honky Tonk Man

Hulk Hogan

St.Slaughter

Heart Foundation

Andre ''The Giant''

Koko B. Ware

Προσθεστε τους υπολοιπους :D .
 
Φυσικα κ ο UNDERTAKER Κ αυτος αγαπημενος μου μαζι με τον WARRIOR ΤΡΕΛΟ ΞΥΛΟ

δειτε

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
βγαινει ταινια pro wrestlers vs zombies και απο το trailer φαινεται πολυ επικη

 
Ποση διαφορα ειχε το physique του Andre πριν καταπεσει λογω υγειας και μεσης,τον Abdulah απο την αλλη τον ειχα δει σε ξενο wrestling περιοδικο σε φωτογραφια γεματον αιματα και ειχε εξαψει την φαντασια μου!




[video=youtube;xZd-vAVs39E]

 
Ωραιο αγωνα εβαλες πραγματικα... ;) ....

Δυο φοβερα promos απο το γιγαντα Rick Flair.

Eνα με το σημα κατατεθεν Woooooooooo!!!!!!!!!!!

Kαι το αλλο με ισως τον καλυτερο hardcore wrestler Mick Foley παρακαλω.


http://www.youtube.com/watch?v=jnRS2uNARME
 
Δυστυχώς ο Andre, στους τελευταίους αγώνες, απλά κρατιόταν από τα σκοινιά για να μην πέσει...

Πονούσε πολύ και όμως έκανε υπερπροσπάθεια...

Τώρα, το WWE ανέβασε στο ΥΤ, τα πιο γελοία του Intros, κατά τη γνώμη του πάντα.

Θα δείτε πολλά γελοία, αλλά μέσα σε αυτά έχουν βάλει το κλασικότατο Saturday Night's Main Event και το intro των Superstars, με τον Warrior.

Εγώ αυτά τα δύο απλά τα λατρεύω!!!


Την είδηση την αλίευσα από το εξαιρετικό Lord Of Rings.
 
Aλλη μια απωλεια χτυπησε το αθλημα....Paul Bearer....O θρυλικος μανατζερ οπου εκτοξευσε την περσονα του Undertaker καθως και των Κane,Rick Rude,Vader και Μankind βρεθηκε νεκρος υστερα απο πολλα προβληματα υγειας.Ηταν μονο 58 χρονων.Rest In Peace MR.Bearer...
 
Οι Θεοι καμμια φορα κανουνε comeback ,εστω και ψηφιακο.




 
Και απ'ότι φαίνεται, οι διαφορές που χωρίζουν τις δύο πλευρές αρχίζουν και εξανεμίζονται...

Φανταστείτε τι έχει να γίνει σε μελλοντικό induction του Ultimate Warrior, στο Hall Of Fame!!!! :headbangdude:
 
DINO είπε:
Και απ'ότι φαίνεται, οι διαφορές που χωρίζουν τις δύο πλευρές αρχίζουν και εξανεμίζονται...Φανταστείτε τι έχει να γίνει σε μελλοντικό induction του Ultimate Warrior, στο Hall Of Fame!!!! :headbangdude:
Λες να το δουμε κι αυτο;Σαν Hogan mark δεν με πολυνοιαζει αλλα καθε ρετρο επιστροφη ειναι παντα ευχαριστη.

Αν και ειναι λιγο παλια η ειδηση να αναφερθει οτι εφυγε απο τη ζωη μολις 55 χρονων ο Matt Osborne γνωστος απο το μαλλον χαζο gimmick του Doink the Clown.

Rest In Peace Mr. Osborne...
 
DINO είπε:
Και απ'ότι φαίνεται, οι διαφορές που χωρίζουν τις δύο πλευρές αρχίζουν και εξανεμίζονται...
Τα λεφτά...εξανεμίζουν τις διαφορές. Όσο για το ψηφιακό comeback, πολύς ντόρος για το (απολύτως) τίποτα, σχεδόν όλα τα wrestling games τον έχουν μέσα, είτε σαν unlockable character, είτε σαν DLC, είτε featured εξαρχής (legends of wrestlemania). Όλα με τη σφραγίδα WWE επάνω, εδώ και μπόλικα χρόνια. To θέατρο του WWE παίζεται κυρίως...έξω απο το ρίνγκ, εκεί όπου σκηνοθετούνται πολύ καλά (μιλάμε για την Αμερική άλλωστε) όλες οι "βεντέτες" !
 
Είναι γεγονός οτι σ'αυτή τη ζωή, όλα γίνονται για τα λεφτά και για τις γυναίκες...

Η κόντρα μεταξύ του McMahon και του Warrior, υπήρξε και ήταν πραγματική. Ο λόγος; Φυσικά τα χρήματα.

Δεν αμφιβάλλω πάντως στο οτι, ήρθε η ώρα, τα χρήματα να τους ξαναενώσουν.
 
Ανεκαθεν πιστευα πως τα οποιαδηποτε Hall of Fame δεν εχουν να προσφερουν τιποτα ουσιαστικο.Και εκει οι εκαστοτε αρμοδιοι βραβευουν αυτους που εχουν συμπαθεια και που παντα υπηρχε μια αβαντα εκατερωθεν (οχι παντα αλλα συνειθηζεται).Αυτοι που εκαναν σωστα τη δουλεια τους η μαλλον αυτο που πιστευαν σωστο χωρις να εχουν αναγκη απο σπρωξιμο ειναι και οι ''αδικημενοι''(και μαλλον δεν τους καιγεται καρφι αν θα βραβευτουν η οχι).Οσον αφορα την κοντρα Warrior και McMahon πολλα εχουν ειπωθει και προσωπικα πιστευω πως δεν θα μαθουμε ποτε την αληθεια.Και για να ειμαι απολυτα ειλικρινης σιγουρα θα με συγκινησει να δω σε τελετη wrestlers που θαυμαζω να μπουν στο Hall of Fame αλλα αν για τον α' η β' λογο δε γινει ποτε, δεν θα με νοιαξει πολυ.

Για ριχτε μια ματια σε αυτο το μπλογκ:http://www.wrestlaurant.com/

Ο τυπος εχει μεγαλη αισθηση του χιουμορ. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαιρο ειχαμε να δουμε ποστ εδω...Oσοι εκτελεσαν bodyslam στον αειμνηστο Αndre μαζεμενοι σε ενα βιντεο.Παντως ο Hulkster την ''ακουσε στερεοφωνικα'' σε κανα δυο.

 
Παντως απ' οτι ειδα στο βιντεακι, ο κακομοιρης ο Hogan τραβηξε μεγαλο ζορι για να τον σηκωσει...
smiley-sick003.gif
"]
smiley-sick003.gif
[/url]

Ενω αντιθετα ο Inoki - στο 2:35 - τον σηκωσε για την πλακα του!!! :eek:
 
DINO είπε:
Και απ'ότι φαίνεται, οι διαφορές που χωρίζουν τις δύο πλευρές αρχίζουν και εξανεμίζονται...Φανταστείτε τι έχει να γίνει σε μελλοντικό induction του Ultimate Warrior, στο Hall Of Fame!!!! :headbangdude:

DINO είπε:
Είναι γεγονός οτι σ'αυτή τη ζωή, όλα γίνονται για τα λεφτά και για τις γυναίκες...
Η κόντρα μεταξύ του McMahon και του Warrior, υπήρξε και ήταν πραγματική. Ο λόγος; Φυσικά τα χρήματα.

Δεν αμφιβάλλω πάντως στο οτι, ήρθε η ώρα, τα χρήματα να τους ξαναενώσουν.
Κυρίες και κύριοι... Ανατριχιάστε μαζί μου!!!!!!!!!!!!! :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

 
Αδιαφορος μου ηταν τοτε και ακομα ποιο αδιαφορος μου ειναι τωρα...
 
Θεος ο Ulti,αν καποιος πλησιασε σε δημοτικοτητα τον Hogan ηταν αυτος.


Απο οτι βλεπω ηρθε και η επισημη αναγνωριση,καιρος ηταν απο το κοινο την ειχε χρονια.
 
Ωραία νέα, αρκεί να φοράει περούκα γιατι με τα κοντα μαλλια είναι αίσχος !
 
Φαίνεται πως φέτος το Hall Of Fame, πιθανόν να έχει περισσότερο ενδιαφέρον από την ίδια τη Wrestlemania ΧΧΧ...


:headbangdude:
 
Πίσω
Μπλουζα