Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

thanos75

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
410
Από ανάρτηση της μάλιστα μάθαμε και το θάνατο του Μάνου Βενιερη το Σεπτέμβριο (νομίζω) του 2020.
Το ενδιαφέρον της υπόθεσης είναι ότι και ο υιός- και καθ' ομολογία πια δολοφόνος- Σπύρος Βενιερης φαίνεται να έχει κάνει μεταφράσεις κ μεταγλωττισεις σύμφωνα με την greekdubdb

Τελευταία επεξεργασία:

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
19.506

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.868
Κριμα. Αγριο τελος.
Εκανε εξαιρετικες αναρτησεις στο FB
Σκληρό τέλος δεν λες τίποτα και όπως φαίνεται δεν θα κατηγορηθεί ο γιος της λόγω ακαταλογιστου, προς ψυχιατρείο τον βλεπω. Γολγοθά θα ανέβαινε η γυναίκα.

Τελευταία επεξεργασία:

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.868

bambinella 100

Αντιδράσεις
19.506
Η Εφη Τσαμποδημου εφυγε απο τη ζωη απο το 2015.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.868
Δυστυχώς

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.868
Πολύ στεναχωρήθηκα , είδωλο πραγματικό ως Ντένη μαρκορα

bambinella 100

Αντιδράσεις
19.506
Ωπα! Αλλαγμενο βλεπω το προσωπο της. Πολυ διαφορετικο απο ο,τι το εβλεπα εδω και πολλα χρονια. Και με εντονο μακιγιαζ στα ματια και ψευτικες βλεφαριδες. Την προτιμω οπως την ηξερα. Ειμαι υπερ των διαφορων αισθητικων επεμβασεων, αρκει να μη μας κανουν αλλους ανθρωπους.
Και με τιποτα δεν πιστευω πως στην καθημερινοτητα της η Ζωζω ειναι απλη και κυκλοφορει αβαφη. Δεν ειναι ο τυπος της γυναικας που θα το εκανε αυτο. Εδω την αλλη φορα σε συνεντευξη της ελεγε πως εφαγε ποσες ωρες μεχρι να βρει το βερνικι νυχιων που θα ταιριαζε με το φορεμα της. :)

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.868
Ωπα! Αλλαγμενο βλεπω το προσωπο της. Πολυ διαφορετικο απο ο,τι το εβλεπα εδω και πολλα χρονια. Και με εντονο μακιγιαζ στα ματια και ψευτικες βλεφαριδες. Την προτιμω οπως την ηξερα. Ειμαι υπερ των διαφορων αισθητικων επεμβασεων, αρκει να μη μας κανουν αλλους ανθρωπους.
Και με τιποτα δεν πιστευω πως στην καθημερινοτητα της η Ζωζω ειναι απλη και κυκλοφορει αβαφη. Δεν ειναι ο τυπος της γυναικας που θα το εκανε αυτο. Εδω την αλλη φορα σε συνεντευξη της ελεγε πως εφαγε ποσες ωρες μεχρι να βρει το βερνικι νυχιων που θα ταιριαζε με το φορεμα της. :)
Μπάμπι δεν ξέρω τι έκανε στο πρόσωπο αλλά ομόρφυνε πολύ. Είναι κοκεταρια απίστευτη. Τώρα όσο για το ένα μήλο την μέρα , δεν γίνονται αυτά.

elephadas

Αντιδράσεις
9.983
Πώς δεν γίνεται? Δεν είπε "Τρώω μόνο ένα μήλο την ημέρα". Κάθε μέρα πλακώνεις τα κοντοσούβλια και τις πίτσες και τις καρμπονάρες και μετά τρως κι ένα μήλο,

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.868
Πώς δεν γίνεται? Δεν είπε "Τρώω μόνο ένα μήλο την ημέρα". Κάθε μέρα πλακώνεις τα κοντοσούβλια και τις πίτσες και τις καρμπονάρες και μετά τρως κι ένα μήλο,
Τρως ένα πιάτο παιδάκια το μεσημέρι και το βράδυ ένα μήλο, βεβαίως αυτό γίνεται , εξάλλου η Ζωζώ της είχε τις καμπύλες της.

elephadas

Αντιδράσεις
9.983
Τα παιδάκια μηδενός εξαιρουμένου είναι τέρατα. Άνθρωποι γίνονται όταν μεγαλώσουν, κι όχι όλα.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.868
Οχι, βρε Αριαδνη. Δεν την εχω και για ανθρωποφαγο! :D
Καλύτερα να μασαω :D εύχομαι σε όλους να φτάσουμε τα χρόνια της Ζωζως και να μάστε έτσι, αυτή είναι η αληθινή επιτυχία

Μπλουζα