Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Από ανάρτηση της μάλιστα μάθαμε και το θάνατο του Μάνου Βενιερη το Σεπτέμβριο (νομίζω) του 2020.
Το ενδιαφέρον της υπόθεσης είναι ότι και ο υιός- και καθ' ομολογία πια δολοφόνος- Σπύρος Βενιερης φαίνεται να έχει κάνει μεταφράσεις κ μεταγλωττισεις σύμφωνα με την greekdubdb
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κριμα. Αγριο τελος.
Εκανε εξαιρετικες αναρτησεις στο FB
Σκληρό τέλος δεν λες τίποτα και όπως φαίνεται δεν θα κατηγορηθεί ο γιος της λόγω ακαταλογιστου, προς ψυχιατρείο τον βλεπω. Γολγοθά θα ανέβαινε η γυναίκα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
 
Η Εφη Τσαμποδημου εφυγε απο τη ζωη απο το 2015.
 
Δυστυχώς
 
Πολύ στεναχωρήθηκα , είδωλο πραγματικό ως Ντένη μαρκορα
 
Ωπα! Αλλαγμενο βλεπω το προσωπο της. Πολυ διαφορετικο απο ο,τι το εβλεπα εδω και πολλα χρονια. Και με εντονο μακιγιαζ στα ματια και ψευτικες βλεφαριδες. Την προτιμω οπως την ηξερα. Ειμαι υπερ των διαφορων αισθητικων επεμβασεων, αρκει να μη μας κανουν αλλους ανθρωπους.
Και με τιποτα δεν πιστευω πως στην καθημερινοτητα της η Ζωζω ειναι απλη και κυκλοφορει αβαφη. Δεν ειναι ο τυπος της γυναικας που θα το εκανε αυτο. Εδω την αλλη φορα σε συνεντευξη της ελεγε πως εφαγε ποσες ωρες μεχρι να βρει το βερνικι νυχιων που θα ταιριαζε με το φορεμα της. :)
 
Ωπα! Αλλαγμενο βλεπω το προσωπο της. Πολυ διαφορετικο απο ο,τι το εβλεπα εδω και πολλα χρονια. Και με εντονο μακιγιαζ στα ματια και ψευτικες βλεφαριδες. Την προτιμω οπως την ηξερα. Ειμαι υπερ των διαφορων αισθητικων επεμβασεων, αρκει να μη μας κανουν αλλους ανθρωπους.
Και με τιποτα δεν πιστευω πως στην καθημερινοτητα της η Ζωζω ειναι απλη και κυκλοφορει αβαφη. Δεν ειναι ο τυπος της γυναικας που θα το εκανε αυτο. Εδω την αλλη φορα σε συνεντευξη της ελεγε πως εφαγε ποσες ωρες μεχρι να βρει το βερνικι νυχιων που θα ταιριαζε με το φορεμα της. :)
Μπάμπι δεν ξέρω τι έκανε στο πρόσωπο αλλά ομόρφυνε πολύ. Είναι κοκεταρια απίστευτη. Τώρα όσο για το ένα μήλο την μέρα , δεν γίνονται αυτά.
 
Πώς δεν γίνεται? Δεν είπε "Τρώω μόνο ένα μήλο την ημέρα". Κάθε μέρα πλακώνεις τα κοντοσούβλια και τις πίτσες και τις καρμπονάρες και μετά τρως κι ένα μήλο,
 
Πώς δεν γίνεται? Δεν είπε "Τρώω μόνο ένα μήλο την ημέρα". Κάθε μέρα πλακώνεις τα κοντοσούβλια και τις πίτσες και τις καρμπονάρες και μετά τρως κι ένα μήλο,
Τρως ένα πιάτο παιδάκια το μεσημέρι και το βράδυ ένα μήλο, βεβαίως αυτό γίνεται , εξάλλου η Ζωζώ της είχε τις καμπύλες της.
 
Τα παιδάκια μηδενός εξαιρουμένου είναι τέρατα. Άνθρωποι γίνονται όταν μεγαλώσουν, κι όχι όλα.
 
Οχι, βρε Αριαδνη. Δεν την εχω και για ανθρωποφαγο! :D
Καλύτερα να μασαω :D εύχομαι σε όλους να φτάσουμε τα χρόνια της Ζωζως και να μάστε έτσι, αυτή είναι η αληθινή επιτυχία
 
Πίσω
Μπλουζα