Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Έτσι που το λες !

Καλά,δεν πέθανε κιόλας !
Την έχω δει πρόσφατα εκ του φυσικού, κι έχει πάντα αυτό το λαμπερό πρόσωπο, αν και λίγο πιο ογκώδης στο σώμα, με τα χρόνια...
 
ALFIE είπε:
Ξέρει κανείς τίποτα για την ηθοποιό Ακτή Δρινή που την είχαμε δει και σε κάποια επεισόδια του Ρετιρέ?
Η Ακτή Δρίνη - Δαυλού είναι σήμερα Πρόεδρος του Ομίλου Φίλων της Ακτής.
 
nick είπε:
Η Ακτή Δρίνη - Δαυλού είναι σήμερα Πρόεδρος του Ομίλου Φίλων της Ακτής.
Καλα, τη λενε Ακτη και ειναι προεδρος του Ομιλου Φιλων της Ακτης;
 
Σαν το Λευτέρη Παπαδόπουλο που είναι πρόεδρος των "Λευτεριστών" ! :biglaugh:
 
ΦΖΠ1 είπε:
Έτσι που το λες !
Καλά,δεν πέθανε κιόλας !
Την έχω δει πρόσφατα εκ του φυσικού, κι έχει πάντα αυτό το λαμπερό πρόσωπο, αν και λίγο πιο ογκώδης στο σώμα, με τα χρόνια...
Και έχει ακόμα και το φυσικό μπρίο που είχε ανέκαθεν!! Χρόνια πολλά, Μάρθα μας!
 
Χρόνια πολλά και από μένα στην αγαπημένη μας Μάρθα Καραγιάννη.
 
Τι απέγινε ο Κώστας Φυσσούν, ο αδερφός του Πέτρου Φυσσούν;;; Δεν θυμάμαι αν είχε ρωτήσει και κάποιος άλλος πριν από μένα. Ρωτώ για τον εξής λόγο: μετά το θάνατο του Μιχάλη Γιαννάτου, είδα στη βιογραφία του στη βικιπέδια ένα λινκ από το υπουργείο εσωτερικών και διαπίστωσα ότι στην ιστοσελίδα του υπουργείου εκτός από την αναζήτηση του τόπου που ψηφίζουμε, μπορούμε να βρούμε και σε ποιο δημοτολόγιο είμαστε εγγεγραμμένοι. Θυμόμουν ότι όταν είχε πρωτογραφτεί η βιογραφία του Πέτρου Φυσσούν στη βικιπέδια, είχαν γράψει και το όνομα του πατέρα του που είναι Δημήτρης. Στον Πέτρο Φυσσούν μου έβγαλε αποτέλεσμα η αναζήτηση, όχι όμως στον Κώστα. Συμπέρανα ότι για να μην βγαίνει κάποιο αποτέλεσμα από τη στιγμή η αναζήτηση γινόταν με σωστά στοιχεία, ενδεχομένως να έχει πεθάνει. Αν κάποιος έχει κάποια πληροφορία για τον Κώστα Φυσσούν, ας μας τη μεταφέρει. Θα ήταν καλό, μέσα από την αναζήτηση στο δημοτολόγιο να υπάρχουν και οι αποβιώσαντες, ώστε να μπορούμε να βρίσκουμε πληροφορίες ακόμα και για το γενεαλογικό μας δέντρο. Θα μου πείτε για προσωπικά δεδομένα. Τώρα όλα βγήκαν στη φόρα.
 
Είχε κάποιο μαγαζί στην Καλλιθέα, αλλά δεν αποκλείεται να έχει μεταναστεύσει προς Ασία, γιατί κάτι τέτοια πράγματα πούλαγε...
 
Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι υπήρξε παντρεμένος με μια πανεπιστημιακό (την οποία τυχαίνει να είχα καθηγήτρια -δε θα πω όνομα για ευνόητους λόγους), έχουν μια κόρη και το πιθανότερο είναι να έχουν χωρίσει πολλά χρόνια. Το μαγαζί στην Καλλιθέα το είχα ακουστά, όμως ΝΟΜΙΖΩ ότι πλέον έχει κλείσει.
 
sunset89 είπε:
Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι υπήρξε παντρεμένος με μια πανεπιστημιακό (την οποία τυχαίνει να είχα καθηγήτρια -δε θα πω όνομα για ευνόητους λόγους), έχουν μια κόρη και το πιθανότερο είναι να έχουν χωρίσει πολλά χρόνια. Το μαγαζί στην Καλλιθέα το είχα ακουστά, όμως ΝΟΜΙΖΩ ότι πλέον έχει κλείσει.
Αφού είχες καθηγήτρια τη γυναίκα του, μήπως μπορείς να μάθεις κάποια πληροφορία από αυτήν;;;
 
Δυσαρεστα νεα,πεθανε η Αντιγονη Βαλακου εδω http://www.lifo.gr/now/culture/37385

Κριμα πραγματικα εφυγε μια πολυ μεγαλη ηθοποιος και πολυ ομορφη γυναικα,καλο της ταξιδι θα την θυμομαστε παντα.
 
Ναι, το ίδιο έγραψα κι εγώ αλλά δεν ανέφερα το όνομα της Ζωής Φυτούση.
 
Τον ειχε δειξει πριν λιγα χρονια η Tv...στα κουτσομπολιστικα στο αλτερ νομιζω!!

Αργότερα....Δεν τον έχεις δει σε ταινίες...Η σε φώτο στο google?Κούκλος ήταν!!!και τώρα για την ηλικία του μια χαρά είναι!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Προλαβαίνετε την αποψινή εκπομπή του Σπύρου Παπαδόπουλου, που μόλις άρχισε... ΜΕ ΟΛΟΥΣ (και τη Μάρθα, θεά, και το Γαλανό, θεό,,,) ! Φυσικά και στο alphatv.gr, για τους μακρινούς...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα