Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Δε βλέπω να γράφει περί θανάτου της στους δύο αυτούς συνδέσμους...
 
Serafeim είπε:
Δε βλέπω να γράφει περί θανάτου της στους δύο αυτούς συνδέσμους...
Η λέξη "κατέληξε" τι σημαίνει;;; Δε ξέρω παιδιά , αλήθεια ή ψέμματα , απλά εγώ τα βρήκα και τα παραθέτω... :xm:
 
tonytony είπε:
Η λέξη "κατέληξε" τι σημαίνει;;; Δε ξέρω παιδιά , αλήθεια ή ψέμματα , απλά εγώ τα βρήκα και τα παραθέτω... :xm:
Συγγνώμη, διάβασες καθόλου τα κείμενα; Γράφει ότι "κατέληξε σε ίδρυμα" και δεν αναφέρεται κάπου ότι πέθανε. Μακάρι να είναι καλά η γυναίκα.

Υγ. Δεν αποκλείεται να έχει παρεξηγηθεί η λέξη "κατέληξε" από κάποιες ιστοσελίδες. Γιατί εδώ γράφει ότι ζει.
 
Η αλήθεια είναι ότι δεν κάθησα να διαβάσω όλα τα κείμενα αλλά μόνο τους τίτλους. Ευτυχώς να είναι καλά η γυναίκα!
 
Οπότε καλό είναι όταν βγαίνει μια είδηση και κυρίως θανάτου να το διπλο - τριπλό - τσεκάρουμε :)
 
Κάπου είχα διαβάσει ότι η Μαριάννα Κουράκου, διατηρεί μεγάλο κατάστημα τουριστικών ειδών στο Σύνταγμα και ότι δεν θέλει να γυρίσει με τίποτα πισω
 
Γεια σας και πάλι. Με λίγη βοήθεια που είχα ευγενώς από το Δήμο Μαραθώνα, έμαθα πότε ακριβώς έφυγαν από κοντά μας ο Θόδωρος Μορίδης και η Τζόλυ Γαρμπή. Η Τζόλυ (Ιουλία) Γαρμπή γεννήθηκε το 1912 και πέθανε στις 30/11/2002, ενώ ο Μορίδης (που όπως μου είπαν, τον έχουν καταχωρημένο ως Θεοδόσιο Μορίδη) γεννήθηκε το 1903 και πέθανε στις 22/12/2003.
 
Στις 5 του μηνός μας άφησε η Τζένη Βάνου, η σπουδαία λαϊκή μας τραγουδίστρια. http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=26513&subid=2&pubid=113214740. Να παρακαλέσω να διορθωθούν στη retrodb οι χρονολογίες γεννήσεως και θανάτου των Μορίδη-Γαρμπή, που αναφέρω στο προηγούμενο ποστ μου.
 
Γνωρίζεται ότι ο Ανδρέας Μαζαράκης hqdefault.jpg είναι ο νεαρός ηθοποιός στην ταινία "Τι 30,τι 40,τι 50"
sltf9l.png
?

Η Πάρη Λέβέντη σε πρόσφατη φωτογραφία: Pari+website+pics+11333.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tassoulis είπε:
Γεια σας και πάλι. Με λίγη βοήθεια που είχα ευγενώς από το Δήμο Μαραθώνα, έμαθα πότε ακριβώς έφυγαν από κοντά μας ο Θόδωρος Μορίδης και η Τζόλυ Γαρμπή. Η Τζόλυ (Ιουλία) Γαρμπή γεννήθηκε το 1912 και πέθανε στις 30/11/2002, ενώ ο Μορίδης (που όπως μου είπαν, τον έχουν καταχωρημένο ως Θεοδόσιο Μορίδη) γεννήθηκε το 1903 και πέθανε στις 22/12/2003.
Πολύ καλά. Προσπάθησε αν γίνεται να μάθεις και πού είχε δηλωθεί ο θάνατος (αν συνέβη) της κας Υβόννης Βλαδιμήρου. Καθώς γεννήθηκε το 1903, θεωρώ εξαιρετικά απίθανο να ζει ακόμη (θα ήταν ρεκόρ αν συνέβαινε κάτι τέτοιο). Κάποια ανεπιβεβαίωτα στοιχεία που είχαν γραφτεί και μετά σβηστεί από το Διαδίκτυο, έκαναν λόγο για θάνατο το 1992. Ίσως και ο κ. Ολύμπιος ή το ΣΕΗ θα ξέρουν για το αν όντως ζει σήμερα (111 ετών).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η Καίτη Ιμπροχώρη πρωταγωνιστεί στο καινούργιο βιντεοκλίπ της Ελένης Φουρέϊρα!!! [video=youtube;wPvlK0q-mt8]

 
Πίσω
Μπλουζα