Ένα ακόμα τεύχος

Πολλά πολλά συγχαρητήρια Bilako.....

Σύντομα θα ανεβάσω και εγώ το δικό μου scaning project... :thumbup:
 
Τεύχος 61

Και επειδή δεν χόρτασα με ένα PixelMania το scanning είπα να το πάω σερί κι'ένα κανονικό τεύχος... Ειδού λοιπόν το 61

pixelissue061page001xw9.jpg


Κουκίδες ανά ίντσα: 100

Συμπίεση: 85%

Βεβαια την ακουσα καλά τώρα. :nervous:

enjoy
 
Συγχαρητηρια!!!
 
Άριστα!

Ακόμα και αν το συγκεκριμένο τεύχος είναι (για την Ελλάδα, έξω είχαν ακουστεί και νωρίτερα!) από τις πρώτες "καμπάνες" για τον θάνατο των αγαπημένων μας home υπό το βάρος των κονσολών...
 
...πάω να πέσω με τα μούτρα στο διάβασμα. :D
 
Εγώ πάω να πέσω με τα μούτρα στο ανέβασμα ;)
 
:anim-cheers: THANKS BILL ... keep on scanning...
 
...επόμενα στην σειρά έχω βάλει και ετοιμάζω τα τεύχη 54 & 58. Υπομονή. :D .
 
Ανοιξε ξανα η γραμμη παραγωγης ... πολλα μπραβο σε ολους :worship:
 
Πολλά πολλά συγχαρητήρια αγαπητέ Billy..
 
Να βάλω και εγω ενα μικρό λιθαράκι με το τεύχος 109 Αύγουστος του 1994 που θα το τελειώσω σε λίγες ημέρες. :)

Πέραν του τεύχους 109 έχω και το Super PIXEL του 1988 σε άριστη κατάσταση. Νομίζω έχει όλα τα τεύχη απο το '88 μαζεμένα - δεν γράφει ποιά. Δεν ξέρω αν έχει νόημα να σκαναριστεί. Αν το θέλετε σκαναρισμένο πάντως ας προσφερθεί κάποιος να το κάνει γιατί εγω δεν έχω τον χρόνο. Του το δανίζω ευχαρίστως. Είναι περίπου 200 σελίδες.

743410SWScan00006.jpg
 
...μπράβο telonio, άξιος !! Επειδή σκανάρω ήδη αρκετά τεύχη, δεν έχω χρόνο και για το Super Pixel αυτή την περίοδο, αλλά πολύ πιθανόν να προσφερθεί κάποιος άλλος απο το scanning team για την δουλειά αυτή...
 
telonio είπε:
Να βάλω και εγω ενα μικρό λιθαράκι με το τεύχος 109 Αύγουστος του 1994 που θα το τελειώσω σε λίγες ημέρες. :)

Πέραν του τεύχους 109 έχω και το Super PIXEL του 1988 σε άριστη κατάσταση. Νομίζω έχει όλα τα τεύχη απο το '88 μαζεμένα - δεν γράφει ποιά. Δεν ξέρω αν έχει νόημα να σκαναριστεί. Αν το θέλετε σκαναρισμένο πάντως ας προσφερθεί κάποιος να το κάνει γιατί εγω δεν έχω τον χρόνο. Του το δανίζω ευχαρίστως. Είναι περίπου 200 σελίδες.

743410SWScan00006.jpg

Αγαπητε θα ειναι μεγαλη μου τιμη να πιασω στα χερια μου αυτο το θρυλικο τευχος(το ειχα αλλα καπου χαθηκε στο χρονο..)και να το σκαναρω.Στειλε μου pm να βρεθουμε καπου να το παρω! :thumbup:
 
Τευχάρα.......ένα περιοδικό για γερά ρετρο νεύρα.Ασφαλώς και πρέπει να σκαναριστεί.Και εγώ μπορώ να βοηθείσω και ας είμαι μακριά!
 
Το Super Pixel θέλει προσοχή γιατί διαλύεται εύκολα λόγο ράχης... :(
 
...ορίστε άλλο ένα τεύχος Pixel, το οποίο και θα αφιερώσω στον akmakas, την ψυχή του scanning team. :)

Φίλε akmakas μην χάνεις το κουράγιο σου. Μέχρι να "θεραπευτεί" ο scanner σου, το project θα παραμείνει ζωντανό !!
 
Πίσω
Μπλουζα