Έρχεται το Gran Tourismo 5!!!!

iliekater είπε:
Μπορείτε να μου πείτε ένα πράγμα ; : Πώς τα έχει καταφέρει η Sony και έχει διατηρήσει την αποκλειστικότητα γι'αυτόν τον τίτλο ; Και μάλιστα τόσα χρόνια !
γιατί η polyphony digital είναι εσωτερικό studio της sony.
 
iliekater είπε:
Μπορείτε να μου πείτε ένα πράγμα ; : Πώς τα έχει καταφέρει η Sony και έχει διατηρήσει την αποκλειστικότητα γι'αυτόν τον τίτλο ; Και μάλιστα τόσα χρόνια !
Όπως ακριβώς έχει καταφέρει και η Ms να διατηρήσει την αποκλειστικότητα για το Forza Motorsport. :) :)
 
Ενημέρωση: η Sony ανακοίνωσε μέσα από το Twitter του ευρωπαϊκού PlayStation blog αυτή τη φορά πως η καθυστέρηση επηρεάζει (όπως ήταν αναμενόμενο άλλωστε) την κυκλοφορία του τίτλου και στα μέρη μας. Το έξτρα που μάθαμε πάντως ήταν ότι εντός του μήνα θα ανακοινωθεί η νέα ημερομηνία κυκλοφορίας του Gran Turismo 5 -μέχρι την επόμενη αναβολή, έτσι δεν είναι Sony

byteme.gr
 
Βρε ας είναι να βγει τέλειο και χαλάλι η όποια καθυστέρηση!!!!!
 
Παντως υπαρχει κοσμος που εδω και κανα 2 χρονια εχει αγορασει G25 και την ξεσκονιζει...(μπουαχαχαχαχα - πρωινη χολη :) )

Στα Σαλωνα σφαζουν αρνια...

PASCHA1.jpg


Χριστος Ανεστη! :p
 
Άντε να δούμε που θα μας φάνε τα λεφτά! Στο GT5 ή στο need for speed hot pursuit...
 
Νομίζω ότι το Gran Turismo είναι μία κατηγορία πάνω. Θέλει και μία καλή τιμονιέρα για να το απολαύσεις!!
 
Εγώ γιατί νοιώθω ότι πρώτα μπορεί να βγει το Forza Motorsport 4;;;;;;;;;;;;;;;;

ΩΙΜΕ!!!!!!!!!!!!!
 
http://exophase.com/ps3/source-ps3-hack-prompted-gran-turismo-5-delay-18927.htm

Και ο λόγος της καθυστέρησης, η πειρατία!!!!

Αν και ποτέ δεν υποστήριξα ότι όλα τα παιχνίδια τα αποκτώ αυθεντικά, πρέπει να είσαι πολύ γκλαβοκάκγουρας να αντιγράψεις τέτοιο παιχνίδι.

Τα παιχνίδια που λιώνω και μου αρέσουν τα αποκτώ αυθεντικά χωρίς δεύτερη σκέψη. Είναι αδύνατον να μην έχω το GT5 αυθεντικό όπως αδύνατον να μην έχω πρωτότυπα τα Forza motorsport, Halo, Uncharted και λοιπά διαμαντάκια.

Βέβαια κάπου το παρακάνει και η SONY, εδώ που το λέμε...... αν και αυτό είναι άλλο κεφάλαιο που σηκώνει πολύ συζήτηση.
 
Eλπίζω να βγεί μέσα στο 2010. Είναι ένα απο τα 2 παίχνιδια που θέλω οπωςδήποτε να αγόρασω φέτος για το PS3 ( το άλλο είναι το the force unleashed 2 ).
 
Λένε για την περίοδο των Χριστουγέννων τελικά.

Το force unleashed θα το παίξω στο pc. Δεν υπάρχει λόγος να ανεχθώ χαμηλή ανάλυση και χαμηλό frame rate σε καμία περίπτωση. Ειδικά τώρα που μπορώ να χρησιμοποιήσω την 27άρα του imac σαν οθόνη στο Alienware.

Όσο για το GT5 αν καθυστερήσει πέραν των Χριστουγέννων, μάλλον θα χάσει γιατί μετά έρχεται forza motorsport 4 στο 360.
 
Εχω παραγγείλει και εγώ το Gran Turismo 5 (Special Edition). (79 ευρώ) και μόλις μάθω τη ημερομηνία που θα το έχω θα χτυπήσω και μια Logitech G27 (270 ευρώ) διοτί το αυτοκινητο μου στον αυτοκινητόδρομο μετά τα 280 χλμ/ωρα κανει ενα θόρυβο "τακ τακ" στο πίσω τζάμι.... :D
 
Την βλέπω πιο κοντά στα 300 ? την Logitech. Αντέχει αυτή; Μην παεί και δώσεις τόσα λεφτά και σου μείνει στο χερί;;;
 
Χμ. Ρε σεις μπας και με κανένα νέο firmware update από τη SONY ξαφνικά δούμε κανένα μήνυμα περί ασυμβατότητας υλικού;

Θα είναι να τραβάς τις τρίχες στις μασχάλες σου μετά......
 
hehe. Πράγματι έχω διαβάσει πολλά για ασυμβατότητες υλικού με το νέο firmware. Νομίζω όμως ότι πρόκειται για λιγότερο γνωστά προϊόντα.
 
Ναι κι εγώ έτσι νομίζω. Δεν συμφέρει τη SONY να αποκλείσει περιφερειακά της Logitech, αλλά από την άλλη καλά θα κάνει να αποκλείσει κινέζικες ψευτοκατασκευές που μόνο κακό όνομα βγάζουν.

Βέβαια άλλο τα επώνυμα Logitech και άλλο οι κινεζιές που γράφουν "CONY" ή "SONI" πάνω τους.
 
Δέν γίνεται ρε σεις να κόψουν την καλύτερη τιμονιέρα τη στιγμή που θα βγάλουν το Gran Turismo ! Εκτός και άν βγάλουν καμμία που να παίρνει ξεχωριστά firmware updates !!! Ικανούς τους έχω πλεόν....
 
Αν είναι να κυκλοφορήσει η SONY δικό της περιφερειακό, την έκοψαν τη Logitech μέχρι να πεις μπουκαλοφασκέλωμα.

Αλλά, δεν τους κόβω τόσο θερμούς.
 
Εντάξει περιμένω με τις μηχανές αναμμένες και την οθόνη του imac έτοιμη να βγάλει καπνούς!!!!!!!!!!

Δεν υπάρχει, το καλύτερο παιχνίδι των εποχών στη καλύτερη κονσόλα του σήμερα.
 
Πίσω
Μπλουζα