Έρχεται το Gran Tourismo 5!!!!

Εχει ψιλο ξεφυγει η Sony, παω να δω μερικα τρειλερ για το GT5 στο youtube και μερικες φορες μου βγαζει αυτο το μηνυμα "Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από τους χρήστες Sony Music Entertainment και SCEA, ένας ή περισσότεροι εκ των οποίων το έχουν αποκλείσει στη χώρα σας για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων." τι τρελα πραγματα ειναι αυτα, δικο τους προιον παρουσιαζουν. Παντως φαινεται πολυ καλο.

Aυτο το τραιλερ ειναι πολυ καλο, εχουν κανει φοβερη δουλεια στα weather effects.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα το αγοράσω αμέσως μόλις βγει ή μπορεί να κάνω προ παραγγελία από το ebw.gr
 
Μόλις μου ήρθε μήνυμα στο κινητό από το Πλαίσιο ότι η παραγγελία για το GT5 θα παραδοθεί 24 του μηνός!

Αυτό σημαίνει ότι τα παιχνίδια είναι στις αποθήκες τους και τέλειωσαν τα ψέματα!!!!!!

Χε χε χε χε χε!!!!!1!!!!!!
 
Θα υπάρχει μήπως η δυνατότητα να κατεβάσεις επιπλέον αυτοκίνητα ;
 
Σιγά και μη δεν το ξεζουμίσουν από παντού. Θα πήξουμε στο DLC.
 
Έλα τη Τετάρτη θα παίζουμε σαν παλαβοί.

Επιτέλους.

Όμως..... φαντάζεστε να βγει πατάτα; o_O8)
 
Εγώ τη δαγκωνω αλλά είμαι σε αναμμένα κάρβουνα!
 
Εγώ σκεφτομαι να πάω να αράξω έξω απο κανα games κατάστημα.. ετσι για να 'μαι σίγουρος....
 
Πάμε κατασκήνωση; :D :D
 
pooky(1) είπε:
Μόλις μου ήρθε μήνυμα στο κινητό από το Πλαίσιο ότι η παραγγελία για το GT5 θα παραδοθεί 24 του μηνός!
Μα καλά , τι γίνεται εδώ ; Όλοι σήμερα τα κανονίσανε ; Και η Ντόρα με το κόμα της , και το GT5 ; :D
 
Ντόρα; Den kserei gardia moy. Δεν ασχολούμαι.

Μόλις έγινε uploaded στο TL. Αυτό σημαίνει ότι είναι real και τα ψέματα τελείωσαν.
 
Κάτι μου λέει πως εσένα από αύριο θα σε χάσουμε για μερικές ημέρες :D !
 
iliekater είπε:
Κάτι μου λέει πως εσένα από αύριο θα σε χάσουμε για μερικές ημέρες :D !
Μπα, μη το λες. Έχω μέτρο. Μέχρι 10 ώρες gaming τη μέρα. Σήμερα, για παράδειγμα, έχω παίξει 2 τρίωρα Forza Motorsport (τα racing simulations είναι μεγάλη αγάπη μετά τα rpgs φυσικά και τα FPS) και το βραδάκι έχει ακόμα κανά δίωρο Baldur's gate.

Το πολύ - πολύ να αντικατασταθεί το Forza από το GT5, τίποτε άλλο. :)
 
Τι έγινε , τι έγινε ; ; ;

Ανυπομονώ να μάθω !
 
Μία και σήμερα.... :D

-Κυρία μου... Θα ανταλλάσατε το GT5 με 2 κουτιά απο αυτο το κοινό απορυπαντικο;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για μένα την επόμενη Τρίτη. Τότε το παραλαμβάνω, το σύνδεσα με νέα παραγγελία που δεν μπορώ να παραλάβω γρηγορότερα από τη Τρίτη.

Πάντως, όταν πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι η collector's edition δεν θα είναι διαθέσιμη αυτή τη βδομάδα, και φυσικά δεν θα πληρώσω κανένα παιχνίδι 2 φορές. (Εκτός του Oblivion και των Baldur's gate φυσικά!!!!!!! ) .
 
Απο αύριο θα είμαι... Γκράν Τουρίστας!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα