Έρχεται το Gran Tourismo 5!!!!

Στην καλύτερη κονσόλα του σήμερα που την έχουμε σαν καινούργια... εν αντιθέσει με το παλιό 360 που είναι συνέχεια ανοικτό... :p
 
(Σσσσσ. Κρύβε λόγια. Έχω παίξει μόνο 3 ώρες Forza σήμερα. Είχα πονοκέφαλο βλέπεις..... )
 
Με τιμάει το ότι έχασα το save του Forza, λόγω του ποταπού και σιχαμένου RROD και δεν τολμάω να ξαναρχίσω, αλλά περιμένω το GT5?
 
Και γιατί να μη το ξαναρχίσεις; Στο μετρητή του Forza 3 (γιατί στο 2 δεν έχει από ότι ξέρω) έχω γράψει 480 ώρες, τα διανυθέντα, δε, χιλιόμετρα κοντεύουν να φτάσουν Αυστραλία......... εις τετραπλούν!!! (14200 + είναι η απόσταση Αθήνα - Μελβούρνη....)

Για το GT5 φτάνω άνετα στο φεγγάρι (σε χιλιομετρική απόσταση) και γυρίζω πίσω.

Άντε να βγάλει τα λεφτά του το PS3...............
 
This isn't music... This is the scream of science!

Μαζεύτε τα σαγόνια από το πάτωμα τώρα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από ότι έχω δει η απλή έκδοση στο εξώφυλλό της γράφει "Διατίθεται στα Ελληνικά"

http://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Gran-Turismo-5-PS3.htm

άρα υποθέτω ότι θα έχει μενού στα Ελληνικά....

Γνωρίζει κανένας αν θα ισχύει το ίδιο για την έκδοση "Collector's Edition" ?
 
Λογικά θα είναι τα ίδια σε όλες τις εκδόσεις.

Το βασικό δισκάκι θα είναι το ίδιο.
 
το ελπίζω... και αυτο είναι και το πιο λογικό.

το Ευρωπαϊκό δισκάκι θα είναι ενιαίο για όλες τις εκδόσεις.

θα δείξει..
 
Τώρα να σου πω την αλήθεια, προσωπικά, δεν δίνω μία αν έχει υποστήριξη Ελληνικών.

Εις αναμονήν της κοσμογονίας, λοιπόν!!!!11!!!!!!!
 
6 ημέρες είναι πολές??????
 
Α, το netbook μου δείχνει 24:00!!!!!1!!!!!

Οπότε, είναι........ 5 και σήμερα!!!!!!!!!!!!

Αν και το έχω κάνει προπαραγγελία, αν δεν μου έρθει την ημέρα κυκλοφορίας το πρωί, βουτάω το μετρό, πάω κέντρο και αν το βρω το πήρα, άστους να το φέρουνε... (θα το πάρω και αυτό!!!!!111!!!!!!! )
 
Έχει επισημοποιηθεί καμία κατάσταση με τα περιλαμβανόμενα αυτοκίνητα ;
 
Τετοια ώρα σε 1 εβδομάδα θα τρέχω με 300 χλμ/ω. :D
 
Αυτά είναι πακέτα!!! :dribble:

 
Αν δεν το δω το παιχνίδι να πωλείται σε κατάστημα, με τα ίδια μου τα μάτια φυσικά, δεν πιστεύω τίποτε.
 
Οπότε δε θα υπάρχει η F50 και η Maranello :eek: o_O :eek: o_O ; Και η Plymouth μόνο δύο αυτοκίνητα ;
 
Μακάρι να κυκλοφορήσει έτσι όπως είπανε επειδή αρκετές αναβολές έχει πάρει.
 
iliekater είπε:
Οπότε δε θα υπάρχει η F50 και η Maranello :eek: o_O :eek: o_O ; Και η Plymouth μόνο δύο αυτοκίνητα ;
Δεν νομίζω να τους παίρνει να το αναβάλουν ξανά αυτή τη φορά. Έχει κυκλοφορήσει παντού η είδηση περι άμεσης κυκλοφορίας του. Εξάλλου, αν δεν κάνω λάθος έχει ήδη γίνει GOLD εδώ και βδομάδες!!
 
Δεν προκεται να το παρω ,δεν ημουν ποτε φαν των καθαρων racing games οπως αυτο και της φορμουλα.

Περισσοτερο φαν των arcade racings στυλ Μοtorstorm,outrun και daytona.

gt5boxes.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα