Όταν οι ασπρόμαυρες ταινίες γίνονται έγχρωμες...

domniki είπε:
Δεν με παραξενεύει καθόλου. Άλλωστε ξέρω τον "επαγγελματισμό" των "δημοσιογράφων". Πρέπει οπωσδήποτε να βάζεις λογότυπο στις φωτογραφίες σου. Έτσι δεν θα μπορούν να τις οικειοποιούνται.,
Μην εισαι και τοσο σιγουρη...πχ παρακατω η φωτο που ανεβασε ο tony



H ιδια φωτο στην οποια εσβησα το λογοτυπο του tony και εβαλα δικο μου αλλου (το εκανα σε 5 λεπτα πολυ γρηγορα με δωρεαν προγραμμα της πλακας...)

Οποτε οπως καταλαβαινεις εαν θελει ο αλλος να την κανει την δουλεια, θα την κανει...

image_133880.jpg

neologo.jpg
 
Αν πυροβολήσει προς την κατεύθυνση που κρατάει το όπλο, θα γυρίσουν. Όχι ακριβώς στο ίδιο σημείο, σφαίρες είναι όχι μπούμερανγκ, αλλά κοντά.
 
Φαντάζομαι θα έχει ξαναρωτηθεί , αλλάς έψαξα το διαδίκτυο και το μόνο που βρήκα ήταν αυτή η ιστοσελίδα .
Ποιες ασπρόμαυρες ταινίες έχουν χρωματισθεί ; Εγώ έχω δει τις :
(1965) Η γυνή να φοβήται τον άνδρα
(1963) Της κακομοίρας
που και σε αυτές τυχαία έπεσα .
 
Φαντάζομαι θα έχει ξαναρωτηθεί , αλλάς έψαξα το διαδίκτυο και το μόνο που βρήκα ήταν αυτή η ιστοσελίδα .
Ποιες ασπρόμαυρες ταινίες έχουν χρωματισθεί ; Εγώ έχω δει τις :
(1965) Η γυνή να φοβήται τον άνδρα
(1963) Της κακομοίρας
που και σε αυτές τυχαία έπεσα .
Εδώ το λινκ με το σχετικό θέμα https://retromaniax.gr/threads/Επιχρωματισμένες-ελληνικές-ταινίες-σχόλια-παρατηρήσεις.27072/page-4

Ο Σπαγγοραμενος
Το κοροϊδάκι της δεσποινιδος
Ο άνθρωπος της καρπαζιας
Ραντεβού στην Κέρκυρα
Ο παρας και ο φουκαρας

Είναι οι άλλες ταινίες
 
Πιο ωραία θα ήταν έτσι η ταινία. Πιστεύω ότι το ασπρόμαυρο, μόνο σε τρόμο-μυστηρίου λειτουργεί υπέρ μιας ταινίας.
 
Πίσω
Μπλουζα