ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για...3o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Άρα έως τώρα έχουμε:

1.manos426f


2.Amigos



3.Other_Reality



4.f2bnp



5.Saulot



6.Uninvited



7.Rygar
(αν γίνει τελικά 07/02)

Guest referee

Pooky

Ψιλοφτωχή θα χαρακτήριζα τη συμμετοχή έως τώρα.Οι άλλοι όλοι πού χαθήκατε;Δεν "ψήνεστε";
 
Aντε βρειτε τελικη ημερομηνια να το κρεμασω στη "βιτρινα"
 
Βασικά αυτό προϋποθέτει περισσότερες συμμετοχές,αν δεν είμαστε 10+ άτομα,τι gathering θα γίνει άλλωστε ;;; :)
 
Γεια χαρά παιδιά,

αν το κανονίσετε μέχρι τις 3 του Φλεβάρη μπορείτε να υπολογίζετε μία ακόμη συμμετοχή. Τη δική μου! :p

Έχετε επαναλάβει τον Sensibloάθλο;
 
Nαι φίλε μου,δες εδώ κι εδώ

Αν και το 3ο δεν το βλέπω να είναι εφικτό να πραγματοποιηθεί,με τόσες λίγες συμμετοχές...
 
Οι περισσότεροι περιμένουν την ημερομηνία, μην απογοητευεσαι Μανο.
 
Όντως, γιατί έτσι ρε guys ? Νομίζω μιά κυριακή την στριμώχνουμε...Πού είναι οι τσάμπιονς, που είναι ο σπύρος να καταδικάσει την παράγκα κλπ κλπ... Τουλάχιστον μια πεντάδα ακόμα έχω την ελπίδα ότι θα μαζευτούμε !
 
αντεεεεεεεεε ρεεεεεε ξεκουβαλατε να μαζευτούμε.. :p
 
Saulot είπε:
Οι περισσότεροι περιμένουν την ημερομηνία, μην απογοητευεσαι Μανο.
Όχι,δεν απογοητεύομαι ρε George,απλά με 6 σίγουρες συμμετοχές έως τώρα (ο φίλος f2bnp δεν είναι βέβαιος ότι θα μπορέσει,ο Rygar μπορεί μόνο 07/02,ενώ ο tsioudiver αντίθετα μόνο 31/01) ρεαλιστικά να το δεις,ε,δεν στήνεται τουρνουά... :)
 
Κι εγώ μόνο για 7/2 είμαι. 31/1 θα λείπω.
 
Saulot είπε:
Οι περισσότεροι περιμένουν την ημερομηνία, μην απογοητευεσαι Μανο.

Και εγω ημερομηνια περιμενα, αλλα μαλλον δεν υπαρχει προβλημα οποιαδηποτε απο τις 2 και να ειναι, οποτε βαλτε με μεσα!
 
Μη ξεχάσετε όσοι τυχόν δεν το πήρατε χαμπάρι ότι στις 7 Φεβρουαρίου είναι το meating του mame.gr

Αν γίνει εκείνη τη μέρα, θα τιμήσω τα παιδιά στη Καλλιθέα. :) :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
pooky(1) είπε:
Μη ξεχάσετε όσοι τυχόν δεν το πήρατε χαμπάρι ότι στις 7 Φεβρουαρίου είναι το meating του mame.gr
Αν γίνει εκείνη τη μέρα, θα τιμήσω τα παιδιά στη Καλλιθέα. :) :)
Σωστά!

Άρα μιλάμε αποκλειστικά και μόνο για 31/01 παίδες........
 
Επίσης και η 14 του μηνός δεν παίζει για πολλούς γιατί θα πέσει παντόφλα από τις κυρίες.

Και καλά να είναι παντόφλα, μην είναι τσόκαρον;;;;; (Που είναι και ρετρό; )
 
Λοιπόν,τώρα που το ξανασκέφτομαι,μια και 30/01 είναι η κοπή πίτας στην Πάτρα και κάποιοι ( Rygar,pooky(1) ) έχουν ήδη δηλώσει ότι προτίθενται να παρευρεθούν εκεί κι εφόσον και οι φίλοι Uninvited και tsioudiver δε θα μπορούν στις 31/01 όπως είπαν,για να μη "σαμποτάρουμε" εκ των έσω τα events μας,να το πάμε προς τα τέλη Φλεβάρη (π.χ 21/02) το gathering;Μήπως και τότε έχουμε και περισσότερες συμμετοχές;

Τι λέτε; :)
 
Τέλη Φλεβάρη, 21 ή 28, μια χαρά. Πάντως θα ήθελα να μην πέφτει πολύ βάρος στη δική μου συμμετοχή μιας και δεν είμαι sensiblάς. Για τον χαβαλέ θα έρθω περισσότερο.
 
Ναι, μαλλον καλυτερα ετσι
 
Κι εγώ μέσα για 21 -28!
 
Uninvited είπε:
Τέλη Φλεβάρη, 21 ή 28, μια χαρά. Πάντως θα ήθελα να μην πέφτει πολύ βάρος στη δική μου συμμετοχή μιας και δεν είμαι sensiblάς. Για τον χαβαλέ θα έρθω περισσότερο.
Μην ανυσηχείς, οι περισσότεροι που παίζουν δέν είναι, γιατι το κάνουμε για χαβαλέ και όχι σαν ημιεπαγγελματισμο!!!
 
Uninvited σου προτείνω να σκεφτείς σοβαρά την ενασχόληση με το Sensible γιατί στο Kick Off δεν φτουράς! :tongue:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα