Αλίκη: Εθνική σταρ ή όχι;

Η Γαληνέα ίσως να ήταν ξανθιά από φυσικού της, δεν ξέρω.
Ουτε κι εγω ξερω σιγουρα, αλλα μαλλον ειχε σκουρα μαλλια, εαν κρινω απο την πρωτη κινηματογραφικη της εμφανιση στη Λεωφορο του Μισους, το 1968.
 
Πολύ θα ήθελα να δω τη συνέχεια της φωτό, δηλαδή τη σούπα που φάγανε η Βουγιούκλω με τον Καρρά. Και κάτι μου λέει ότι έπεσε οδυνηρή γονατιά.
 
Πολύ προγούλι βλέπω ο Καρράς.
 
Γιατί όταν σηκώνεις έτσι έναν ενήλικα τα θες και τα παθαίνεις να φας σούπα.
Δες πόσο γέρνει πίσω ο Καρράς: ή θα αυτώσει τη μέση του ή θα βρεθεί τα νάσκελο.
 
Προχω μαγιό για την εποχή για κοίτα να δεις
Προβολή συνημμένου 243051
Εσάς τώρα σας άρεσε; Ερωτώ διότι σε αυτό το σχηματισμό είχαμε κάτι ντενεκέδες στο χωριό που βάζαμε τη φέτα.


Όσο για το κουιζ "Ποια Αλίκη είσαι" τι να σχολιάσω; Ερασιτεχνικό. Καμιά σχέση με τα κουιζ της Καραπιπεριμ που χαλούσαν κόσμο κι ήταν κι επιστημονικά τεκμηριωμένα. Μάθαμε τώρα, πιάνουμε από ένα μπλογκ και κάνουμε κουίζ... Τέλος πάντων ας είναι...
 
Εσάς τώρα σας άρεσε; Ερωτώ διότι σε αυτό το σχηματισμό είχαμε κάτι ντενεκέδες στο χωριό που βάζαμε τη φέτα
Ξήλωσε τον τενεκέ της φέτας και τον έκανε μαγιό.
 
 
Αφού παντρεύτηκαν "απΕκατέστησαν" τον γιο τους. Θα ήθελα να ήξερα γιατί τον περνούσαν τον συντάκτη του άρθρου στην επόμενη τάξη οι δάσκαλοί του στο δημοτικό αφού δεν είχε καταφέρει να μάθει στοιχειώδη ελληνικά. Μάλλον για να τον ξεφορτωθούν.

Απορία: Έχουν instagram και στο υπερπέραν? Πώς διαχειρίζεται την επίσημη σελίδα του ο Δημήτρης Παπ.?
 
Άρα έχει δίκιο το παιδί μου που λέει ότι μέχρι και οι ψόφιοι έχουν ίνσταγκραμ άρα πρέπει να χει και αυτός για να μην υστερεί των υπολοίπων.
 
Αφού παντρεύτηκαν "απΕκατέστησαν" τον γιο τους. Θα ήθελα να ήξερα γιατί τον περνούσαν τον συντάκτη του άρθρου στην επόμενη τάξη οι δάσκαλοί του στο δημοτικό αφού δεν είχε καταφέρει να μάθει στοιχειώδη ελληνικά. Μάλλον για να τον ξεφορτωθούν.

Απορία: Έχουν instagram και στο υπερπέραν? Πώς διαχειρίζεται την επίσημη σελίδα του ο Δημήτρης Παπ.?
:D :icon_lol: :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα