Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2014-2015)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Imgema είπε:
Δεν κέρδισες απλά ένα δώρο. Κέρδισες μία ευθύνη. Και πρέπει να ανταπεξέλθεις. Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά όλο το forum βασίζεται σε σένα τώρα. Δεν υπάρχει πολύς χρόνος. Και μόνο εσύ μπορείς να κλείσεις το κεφάλαιο "ανταλλαγή δώρων μελών Retromaniax" ολοκληρώνοντας αυτό το έργο. Είσαι ο εκλεκτός και είναι το πεπρωμένο σου. Αν δεν το κάνεις δεν θα σωθούν τα Χριστούγεννα, ο Αγιος Βασίλης δεν θα μπορέσει να κατασκευάσει όλα τα δώρα και τα παιδάκια στον κόσμο δεν θα πάρουν τα δώρα τους.
Αλλά δεν θέλω να σε αγχώσω.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :rofl: :rofl: :rofl: κλαιω....

Αμα ειναι να χαλασουν τα Χριστουγεννα επειδη δεν εφτιαξα το puzzle κατι θα κανω :wait2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Imgema είπε:
Δεν κέρδισες απλά ένα δώρο. Κέρδισες μία ευθύνη. Και πρέπει να ανταπεξέλθεις. Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά όλο το forum βασίζεται σε σένα τώρα. Δεν υπάρχει πολύς χρόνος. Και μόνο εσύ μπορείς να κλείσεις το κεφάλαιο "ανταλλαγή δώρων μελών Retromaniax" ολοκληρώνοντας αυτό το έργο. Είσαι ο εκλεκτός και είναι το πεπρωμένο σου. Αν δεν το κάνεις δεν θα σωθούν τα Χριστούγεννα, ο Αγιος Βασίλης δεν θα μπορέσει να κατασκευάσει όλα τα δώρα και τα παιδάκια στον κόσμο δεν θα πάρουν τα δώρα τους.
Αλλά δεν θέλω να σε αγχώσω.

Ajax87 saves the Christmas!!! :p

T-rex.jpg

Ευτηχως ηταν ευκολο , ουτε ξερω ποσα χρονια ειχα να φτιαξω κατι παζλοειδες :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ajax87 είπε:
Ajax87 saves the Christmas!!! :p
Προβολή συνημμένου 121616

Ευτηχως ηταν ευκολο , ουτε ξερω ποσα χρονια ειχα να φτιαξω κατι παζλοειδες :D
Nooooooooooooo! :tsktsk:

Το σχέδιό μου να σε αγχώσω και να αποτύχεις να σπάσεις την κατάρα δεν έπιασε! Για ακόμη μια φορά τα χριστούγεννα σώθηκαν :( ΑΑΑααααργκ! Μισώ τα Χριστούγεννα και τα χαρούμενα παιδικά προσωπάκια! ΑΑΑΑΑρρρρρκγλλλ! Δεν πειράζει όμως, Θα επιστρέψω. Μέχρι τότε γιορτάστε όσο μπορείτε γιατί είναι η τελευταία φορά, μουαχαχαχαχα (και μετά εξαφανίζομαι μέσα σε έναν πυκνό καπνό)
 
Imgema είπε:
Nooooooooooooo! :tsktsk:
Το σχέδιό μου να σε αγχώσω και να αποτύχεις να σπάσεις την κατάρα δεν έπιασε! Για ακόμη μια φορά τα χριστούγεννα σώθηκαν :( ΑΑΑααααργκ! Μισώ τα Χριστούγεννα και τα χαρούμενα παιδικά προσωπάκια! ΑΑΑΑΑρρρρρκγλλλ! Δεν πειράζει όμως, Θα επιστρέψω. Μέχρι τότε γιορτάστε όσο μπορείτε γιατί είναι η τελευταία φορά, μουαχαχαχαχα (και μετά εξαφανίζομαι μέσα σε έναν πυκνό καπνό)

Κριμα :p

the-grinch-crying-o.gif
 
stayros είπε:
Να φτιαχτει απο τα χερακια σου και να ποσταριστει εντος 2 ημερων!!!!
attachment.php
Και ο Aγι(ος)αξ.....φοβερα θελει!!!!! :p

Ωραιος!!!! :thumbup:

Και μαλιστα ο σκελετος ειναι ιδιος και απαραλλαχτος με αυτον εδω. ;)
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Είστε θεόμουρλοι!!!

Να πω κι εγώ οτι παρέλαβα σήμερα το βιβλίο από την Μαριάννα, με σπέσιαλ αφιέρωση!!! :d@redevil

Μαριάννα thanx! :)

Επίσης βρίσκω και την ευκαιρία να απολογηθώ δημόσια, γιατί δεν έχω στείλει ακόμα το δώρο στον tonytony, αφού δουλεύω με διαβολεμένους ρυθμούς λόγω των ημερών... :(

Η αποστολή θα γίνει όσο το δυνατό γρηγορότερα...
 
Χαρά μου, Ντινάκο! :) Να το διαβάσεις και να το δώσεις και στο παιδάκι σου, για να το χαρεί κι αυτό! :flower:

Επιφυλάσσομαι για τις φωτό που χρωστάω από το δώρο του Αντρίκου! 3 νέα playmobil κάνουν παρέα στα υπόλοιπα και γνωρίζονται! :flower:
 
Πήρα το δωράκι του μακίσσιμου και ήταν πολύτιμο, το βιβλίο του παραμυθά, δωρο ανεκτίμητο και θα το φύλάξω σαν μικρό θησαυρό καθως και τα αλλα! κοιτα να δεις, δεν ήξερα καθόλου την υπαρξη του

μακισσιμε :thanx2:
 
Παρελαβα το δωρο του Ajax σε αλεξισφαιρη συσκευασια! Ευχαριστω!

Χρονια πολλαααααααααααααααααααααααααααα
 
Να σαι καλα Πανο! Χρονια πολλα!
 
Πηρα το δωρο του johnny που μου ειχε βαλει και μια εκπληξη μεσα που πολυ την χαρηκα και ηταν αυτη:

Sega-Catalogue-04-SegaGamesCatalog-Front.jpg

Χρονια πολλα johnny!! :thanx2: :bow:
 
Αυτα ειναι!!!! :D

3ptkto.jpg
 
angel_grig είπε:
Πηρα το δωρο του johnny που μου ειχε βαλει και μια εκπληξη μεσα που πολυ την χαρηκα και ηταν αυτη:

Προβολή συνημμένου 121784

Χρονια πολλα johnny!! :thanx2: :bow:
Χρονια πολλα Γρηγορη. Χαρηκα πολυ που σου αρεσε η εκπληξη αν και περιμενα οτι με σενα θα επιανε τοπο. Ευχομαι να χαρεις τα δωρακια σου και να ειμαστε καλα να το κανουμε και του χρονου. Καλα Χριστουγεννα σε ολους.
 
Σήμερα έλαβα το ειδοποιητήριο για το δικό μου δωράκι :) Thanks Mike :flower:
 
Απο οτι φαινεται σχεδον ολοι παραλαβαμε τα δωρα μας στην ωρα τους. Και σε εμενα εφτασε σημερα το βιβλιο του Karavasilator τον οποιο και ευχαριστω πολυ.

Καλες Γιορτες σε ολους!
 
πήρα κι εγώ το δώρο του Σταύρου, το άνοιξα χτες το βράδυ! Ευχαριστώ!
 
Uskoke είπε:
πήρα κι εγώ το δώρο του Σταύρου, το άνοιξα χτες το βράδυ! Ευχαριστώ!
Χαιρομαι που εφτασε!!! :)

Να 'σαι καλα Δημητρη!!! :thumbup:

Καλες Γιορτες και Χρονια Πολλα!!! :flower:
 
Σήμερα παρέλαβα κι εγώ το δώρο του Jackie Dragon που είναι μια ωραία κατασκευή Καραγκιόζη.

IMG_20141229_085055.jpg

Σκέφτομαι τώρα να του περάσω και μερικά καλαμάκια και να τον "ζωντανέψω".

Ε,ρε γλέντια!!! Μπαμπάκο μπαμπάκο μπαμπάκο!!



Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα Jackie. Και του χρόνου ελπίζω να μου τύχει ο Χατζηαβάτης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μονος φαουλ ειμαι εγω διοτι ελειπα εκτος Αθηνων για τις γιορτες και δεν προλαβα να συνενοηθω με τον Mike. Θα επανορθωσω αμεσα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα