Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2014-2015)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μόλις επέστρεψα από την ταλαιπωρία για τα "προς το ζην"...

Πρώτα ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ από εμένα στην Kambia που μπήκε στη διαδικασία να κάνει την κλήρωση και έπειτα σε όλους εσάς που έστω και virtual ξαναζήσαμε (και ξαναζούμε) μαζί στιγμές από τα παιδικά μας χρόνια!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους, ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Να είμαστε πάντα γεροί να μαζεύουμε όμορφες αναμνήσεις!

:beer:

Όσοι δε χρησιμοποιήσετε το δωράκι σας, βάλτε το στην βιβλιοθήκη σας, για να θυμάστε οτι ήταν δώρο ενός ρετρομανιακού από το σωτήριον έτος 2014! :)

stayros είπε:
Σε AMIGA προς τιμην του Threandstarter.... :D
:shake:
 
Ηταν πολυ ωραια εμπειρια. Καλες γιορτες σε ολους.
 
Καλες γιορτες να εχουμε και παντα υγεια!!
 
Dino ευχαριστουμε για την ιδεα!!! :bow: :bow:Kαλες γιορτες σε ολους!!
 
Καλες Γιορτες να εχουμε ολοι!!! :)

Με Υγεια,Χαρα και ο καθενας οτι επιθυμει!!!! :flower:
 
angel_grig είπε:
Dino ευχαριστουμε για την ιδεα!!! :bow: :bow:Kαλες γιορτες σε ολους!!
Να'σαι καλά Γρηγόρη!!! :)

stayros είπε:
Ωχ...Ναι.....το ξεχασα.....:biglaugh:
Ας τα σάπια!!! :D

Να προσθέσω και κάτι άλλο:

Αν και τα δώρα ήταν όλα εξαιρετικά, κανένας δε σας απαγορεύει, αν επιθυμείτε πολύ κάτι που έτυχε σε άλλο μέλος, και αυτός-η επιθυμεί το δικό σας δώρο, να έρθετε σε επαφή, και να ανταλλάξετε τα δώρα εκ νέου, αφού τα παραλάβετε...

Φυσικά η επικοινωνία θα γίνεται με PMs και φυσικά το retromaniax ουδεμία ευθύνη φέρει για τυχόν ασυνενοησίες...

:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλές γιορτές κ καλά να περάσουμε!!! Πάντα τέτοια :D
 
Ειναι φανταζομαι επιθυμια πολλων συμμετεχοντων να γινει θεσμος η ανταλλαγη δωρων, οποτε ανανεωνουμε το ραντεβου για τον επομενο χρονο.

Καλες γιορτες σε ολους!
 
Καλα εννοειται οτι καθιερωθηκε. Πως θα γινοταν να καναμε κατι αντιστοιχο και το Πασχα καθως ποιος περιμενει ενα χρονο τωρα :)
 
Και του χρόνου παιδιά να στε καλά!!! Μπράβο πολύ όμορφο και ρετρό το event.

Υ.Γ: Είχα σκοπό να συμμετάσχω άλλα ξεχάστηκα τελείως με τις δουλειές :( χαχαχαχα next time!
 
Καλές γιορτές σε όλους! Του χρόνου να' μαστε καλά να το ξανακάνουμε!
 
Χρονια πολλα σε ολους!

Συγχαρητηρια στον εμπνευστη!

Μπραβο στους συμμετεχοντες! Νομιζω οτι θα νιωσουν λιγο παραπανω Χριστουγεννα φετος. ;)

Ελπιζω σε μεγαλυτερη συμμετοχη την επομενη φορα.

Ajax87 είπε:
χαχαχαχαχαχα!! :rofl: :rofl: Πω πω χαρα που θα κανει ο Wally μολις το δει!! :p :p :p
Wally επιτελους θα βαλεις τον Mario σπιτι σου!! χαχχαχαχαχαχ
Αυτο να μεινει μεταξυ μας χαχαχαχαχαχα
 
Χρονια πολλα σε ολους και καλες γιορτες.:sure:

ελπιζω να το επαναλαβουμε και του χρόνου !
 
5. alkis21 κερδίζει το δώρο της Κambia (10. Η Αργοναυτική εκστρατεία και μια τσίγκινη μαϊμού "βατραχάκι")
attachment.php


:d@redevil

Το πρώτο είναι ό,τι πρέπει για την κόρη μου, ενώ είναι γνωστή η προτίμησή μου στα μαϊμουδάκια! Και του χρόνου, παιδιά!
 
Και του χρόνου παιδιά, αν κι εγώ δεν συμμετείχα γιατί δεν τα πάω καλά με τα ταχυδρομεία και τις διαδικασίες, αλλά ακόμα και σαν παρατηρητής είχε την πλάκα του να βλέπω ποιο δώρο θα πάει σε ποιον.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα