Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2015-2016)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
tsalk είπε:
Eπειδή ο καιρός περνάει τάχιστα, κατέληξα μετά ωρίμου σκέψεως να προσφέρω τις εξής Συλλογές Υπερ-ατού.
Ιδιαίτερα γενναιόδωρη ρετρο-προσφορά, μπράβο.
 
Tsalk πολυ καλο το δωρο σου πραγματικα. :thumbup:
 
Παίδες, έχετε ανεβάσει πολύ τον πήχη φέτος!!! WOW!!! :eek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
λοιπον λεω να μπω με horror διαθεση οποτε τα δικα μου δωρα ειναι:τομος ιστοριες απο την κρυπτη που ειχε κυκλοφορησει απο Modern times σε dvd τα the gate με stephen dorf και the manson family του Jim van bebber και σε βιντεοκασσετες τα from beyond the grave με peter cushing και the intruder του david f. eustache
attachment.php
 
Καλημέρα στην όμορφη παρέα!

Μαζί με την VHS, προσθέτω και έναν κατάλογο γραμματοσήμων του 1931. Είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

Φωτογραφίες:

DSCN1206.jpg

DSCN1208.jpg

DSCN1209.jpg

DSCN1210.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκπληκτικά πράγματα!!! :thumbup:

Βγήκα τσάρκα σήμερα και τσίμπησα μερικά ρετρό πραματάκια!

Θα δω μήπως βρω και κανα σπάνιο κόμικ να προσθέσω και θα έχετε φωτό από Δευτέρα...
 
DINO είπε:
Παίδες, έχετε ανεβάσει πολύ τον πήχη φέτος!!! WOW!!! :eek:
Τεινω να συμφωνησω με τον φιλτατο Atarian!!! :)

Τα δωρα φετος,οντως ειναι ενα κι ενα!!!! :eek:

Δεν εχω καταφερει να ψαχτω ακομα.... :(

Και πολυ φοβαμαι οτι δεν θα προλαβω,μιας και απο Δευτερα κανω εισαγωγη για εγχειρηση... :(
 
Καλή επιτυχία στην εγχείρηση Σταύρο. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό. Βασικά έχει μείνει μία εβδομάδα και μόνο 6 έχουμε δηλώσει το δώρο μας. Φοβάμαι για ναυάγιο της ιδέας για φέτος :( .
 
johnny19818 είπε:
Καλή επιτυχία στην εγχείρηση Σταύρο. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.
Σε ευχαριστω Γιαννη! :thumbup:

Επεμβαση ρουτινας ειναι (για τους γιατρους, γιατι για μενα..... :precry: ).
 
johnny19818 είπε:
...Βασικά έχει μείνει μία εβδομάδα και μόνο 6 έχουμε δηλώσει το δώρο μας. Φοβάμαι για ναυάγιο της ιδέας για φέτος :( .
Ξέρεις τί μεγάλο χρονικό περιθώριο είναι μια ολόκληρη εβδομάδα? Μια χαρά πάμε ;)
 
Η ιδέα είναι alive and kickin', πόσο μάλλον με τόσο εξαιρετικά δώρα που προσφέρετε φέτος!!!

Να λοιπόν και τα δικά μου δωράκια:

attachment.php


1. Επέκταση αυτοκινητοδρομου Safari, της Pyroplast Toys (Made in Greece)

2. Ένα σετάκι ρετρό Ινδιάνοι

3. Δύο συλλεκτικές κονκάρδες από την ταινία Batman, του 1989, στη συσκευασία τους

4. 3 ρετρό καδράκια με τα Στρουμφάκια

5. Θα προστεθούν και κάποια κόμικς τα οποία δε τα έχω πρόχειρα αυτή τη στιγμή (θα ενημερώσω σε επόμενο post)
 
Προλαβαίνω, προλαβαίνω;; :)

Λοιπόν εγώ θα βάλω κόμικς, θα κοιτάξω και θα γράψω αύριο τι συγκεκριμένα...
 
Εγώ θα το πάω μέχρι τελευταία στιγμή πάντως.
 
Αργησα αλλά το είδα μόλις απόψε,οπότε επιφυλάσσομαι για το δώρο.. Λογικά μέχρι Πεμπτη θα ανακοινωθεί!
 
DINO είπε:
Παίδες, έχετε ανεβάσει πολύ τον πήχη φέτος!!! WOW!!! :eek:
Μετά που είδα το δικό σου και του tsalk, το δικό μου μου φαίνεται φτωχό. Επιφυλλάσομαι για κάτι ακόμη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να και τα δικα μου (πολυ φτωχα σε σχεση με αλλα δωρα , αλλα δεν εχω πολλα ρετρο πραγματα πια :( )

Ενα τευχος Αλμανακο(Ιουλιος 1995) και την κασσετα gameboy Jurassic Park.

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ajax87 είπε:
Να και τα δικα μου (πολυ φτωχα σε σχεση με αλλα δωρα , αλλα δεν εχω πολλα ρετρο πραγματα πια :( )
Ενα τευχος Αλμανακο(Ιουλιος 1995) και την κασσετα gameboy Jurrasic Park.
Ωραίος Γιάννο. Και το κασσετάκι του Game Boy :thumbup:
 
Lord_Makro είπε:
Προλαβαίνω, προλαβαίνω;; :) Λοιπόν εγώ θα βάλω κόμικς, θα κοιτάξω και θα γράψω αύριο τι συγκεκριμένα...
Έναν Λόρδο, πάντα θα τον περιμένουμε! :D

Spybil είπε:
Αργησα αλλά το είδα μόλις απόψε,οπότε επιφυλάσσομαι για το δώρο.. Λογικά μέχρι Πεμπτη θα ανακοινωθεί!
Μια χαρά!

johnny19818 είπε:
Μετά που είδα το δικό σου και του tsalk, το δικό μου μου φαίνεται φτωχό. Επιφυλλάσομαι για κάτι ακόμη.
Και του makisimou είναι εξαιρετικά τα δώρα, αλλά και ο tsalk το τερμάτισε!!! :cool:

Όλα τα δώρα είναι εξαιρετικά, πάντως.... Αν μπορείς και προσθέσεις κάτι, καντο, αλλά χωρίς να στεναχωρηθείς που θα αποχωριστείς κάτι που το θέλεις...

Μια χαρά είναι κι έτσι... ;)

Ajax87 είπε:
Να και τα δικα μου (πολυ φτωχα σε σχεση με αλλα δωρα , αλλα δεν εχω πολλα ρετρο πραγματα πια :( )
Ενα τευχος Αλμανακο(Ιουλιος 1995) και την κασσετα gameboy Jurassic Park.
It's OK.... :thumbup:

Λοιπόν, προσθέτω στα προηγούμενα, ένα μικρό πόθο κάθε συλλέκτη, το πρώτο τεύχος του ΜΙΚΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟ του 1995, το οποίο κυκλοφόρησε και σε ανατύπωση το 2008, εγώ όμως σας δίνω το original!

attachment.php


Άντε και καλά να περάσουμε! :2beers:
 
Οχι βρε DINO δε θα στεναχωρηθω αν θα το αποχωριστω. Ισα ισα θα μεινει εκπληξη σε αυτον που θα το κερδισει. Δεν θα το αποκαλυψω. :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα