Αν είχαμε Εθνικό Σταρ ποιος θα ήταν αυτός;


Vasilia, έπρεπε να ντρέπεσαι για αυτό το σχόλιο προς την Αριάδνη. Αν θέλεις να "ξεκολλήσουν" οι άλλοι, κοίταξε πρώτα καλύτερα, τα δικά σου κολλήματα. Αν δε μπορείς μόνη σου, απευθύνσου σε έναν καλό ψυχολόγο. Ίσως να βοηθήσει.
 
Vasillia, ο καθένας έχει την δική του αισθητική είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι, σεβασου την δική μου άποψη όπως σέβομαι και εγώ αντίστοιχα την άποψη των παιδιών που θέλουν Κουρκουλο και δεν επιβαλλω την δική μου γνώμη.
 
Επειδή εγώ έβαλα θέμα Χορν θέλω να απολογηθώ.
Και τώρα που απολογήθηκα θέλω να καταγγείλω δημόσια από τούτο δω το φιλόξενο βήμα πως συμφορουμιτες και συμφορουμιτισσες δεν παθαίνουν κοκομπλοκο με το Νίκο τον Καζη. Το θεωρώ απαράδεκτο.
Σας περιφρονω να ξέρετε:)
ΖΗΤΩ Ο ΠΑΠΑΦΡΟΝΙΜΟΠΟΥΛΟΣ!!!!
( Τα είπα και ξαλαφρωσα. Θα σας ετοιμάσω και κουίζ να γουστάρετε:) )
 
Επειδή εγώ έβαλα θέμα Χορν θέλω να απολογηθώ.
Και τώρα που απολογήθηκα θέλω να καταγγείλω δημόσια από τούτο δω το φιλόξενο βήμα πως συμφορουμιτες και συμφορουμιτισσες δεν παθαίνουν κοκομπλοκο με το Νίκο τον Καζη. Το θεωρώ απαράδεκτο.
Σας περιφρονω να ξέρετε:)
ΖΗΤΩ Ο ΠΑΠΑΦΡΟΝΙΜΟΠΟΥΛΟΣ!!!!
( Τα είπα και ξαλαφρωσα. Θα σας ετοιμάσω και κουίζ να γουστάρετε:) )
Αμα σου βρισω τον Καζη, μετα θα μου ξαναμιλησεις; :D
 
Εθνικός Σταρ Τίτος Βανδής.
Ετοιμάζω τον πανηγυρικό
 
.. Λατρεμενε μας Τιτο,
Με συγκίνηση, χαρά και τιμή σε ανακηρυσσουμε Εθνικό μας Σταρ. Είναι μεγάλη η συγκίνηση. Δάκρυα πλημμυρίζουν τους οφθαλμούς μας, άνοιξη μπήκε στην καρδιά μας. Δε θα ξεχάσουμε ποτέ πως για χάρη μιας υπηρέτριας έδιωξες από το σπίτι την τίμια θυγατέρα σου. Γουι λοβ γιου φορ Έβερ. ( στα λέω έτσι γιατί έκανες και διεθνή καριέρα).

Οι πίστες σου κορασιδες
 
Και μην ξεχνας Τιτο μας, οτι μονο εσυ και κανενας αλλος δεν καταφερε να ενωσει το μεχρι τοτε αγεφυρωτο χασμα μεταξυ της Karapiperim και εμου. Κατι Καζηδες, Αλεξανδρακηδες, Ξανθοπουλοι και Τσαχιρηδηδες ειχαν παρεισφρυσει σε αυτο το αγνο φορουμ με σκοπο να υποθαλψουν τη φιλια μας.
Αλλα, ω του θαυματος! Μαζι σου ξεχασαμε αμεσως οσους μας χωριζαν και βαψαμε τα χερια μας με το τιμιο αιμα της σταυραδελφοσυνης.
Τιτο, μεχρι και Ξανθοπουλο κανω στην ακρη για παρτη σου!
 
Πίσω
Μπλουζα