Βαθμολογήστε τους ηθοποιούς

Ο Παει τον χαντακωσες; Μόνο εγώ μαζί με τον Φαίδωνα τους βρίσκω tres sexy ,να πάω σε ψυχίατρο αύριο πρωί πρωί.

Μια παρέμβαση εκτός θέματος όπως το συνηθίζω: Μην κοιτάτε ποιον/ποιαν παντρεύεται κανείς. Κι η Αφροδίτη ήταν κυρία Ηφαίστου, αλλά μη μου πείτε ότι τον έβρισκε γοητευτικό, αυτόν ούτε η μάνα του δεν άντεχε να τον βλέπει. (Και βέβαια η Αφρούλα τον κεράτωνε αναίσχυντα με θεούς και με θνητούς.) Μην πω Μελάνια - Ντόναλντ και ρίξω το επίπεδο της συζήτησης
Πείτε ότι θέλετε εσείς ο Κασελ την τσίμπησε την πιτσιρικά 22 ετών και κουκλιτσα και την Μονικα την είχε στα καλύτερα της και ξέρω αρκετές που θα δινανε πολλά για μία νύκτα μαζί του χα χα! Άλλο εγώ που θα δινα τα πάντα για μία νύκτα με τον Βουλγαριδη χα χα το κάναμε πολύ ροζ το θεμα
 
Πείτε ότι θέλετε εσείς ο Κασελ την τσίμπησε την πιτσιρικά 22 ετών και κουκλιτσα και την Μονικα την είχε στα καλύτερα της και ξέρω αρκετές που θα δινανε πολλά για μία νύκτα μαζί του χα χα! Άλλο εγώ που θα δινα τα πάντα για μία νύκτα με τον Βουλγαριδη χα χα το κάναμε πολύ ροζ το θεμα

Για να μη πούμε για τον Μπελμοντό που τα είχε 8 χρόνια με την Ούρσουλα Άντρες, η οποία τον ερωτεύτηκε τρελά και εκείνος χώρισε τη γυναίκα του για πάρτη της.... Ίσως τελικά, αλλιώς να βλέπουν τα πράγματα οι άντρες κι αλλιώς οι γυναίκες....
 
Άλλο εγώ που θα δινα τα πάντα για μία νύκτα με τον Βουλγαριδη χα χα το κάναμε πολύ ροζ το θεμα
Καλη η παρεα σας παιδια, αλλα εγω πρεπει να δω ποια φαρμακεια εφημερευουν. Δεν εχω και τιποτα στο σπιτι για τη ζαλαδα...
 
Bambi μέτρα πίεση, αλά της ο Μπελμοντο υπήρχε φρενίτιδα για την πάρτυ του καποτε
 
... Ίσως τελικά, αλλιώς να βλέπουν τα πράγματα οι άντρες κι αλλιώς
...η Άντρες. Αλλά έτσι είναι εμείς οι ωραίοι πλην σεμνοί και συμμαζεμένοι (και μετριόφρονες) δεν έχουμε καμιά ελπίδα μπροστά σε ασκημάντρες που το παίζουν σκληροί και είναι και διάσημοι ηθοποιοί (αν ήταν ο σουβλατζής της γειτονιάς του ο Μπελμοντό αμφιβάλλω αν θα του μίλαγε καμιά εκτός για να του πει "Άντε μικρέ, κόκκαλα έχουν τα σουβλάκια κι αργούν?")
 
(αν ήταν ο σουβλατζής της γειτονιάς του ο Μπελμοντό αμφιβάλλω αν θα του μίλαγε καμιά εκτός για να του πει "Άντε μικρέ, κόκκαλα έχουν τα σουβλάκια κι αργούν?")
Σωστοτατο. Και επισης γιατι τον αποκαλουσαν "ο ωραιος ασχημος" αφου το "ο ασχημος ασχημος" θα ηταν απολυτα ευστοχο;
 
...η Άντρες. Αλλά έτσι είναι εμείς οι ωραίοι πλην σεμνοί και συμμαζεμένοι (και μετριόφρονες) δεν έχουμε καμιά ελπίδα μπροστά σε ασκημάντρες που το παίζουν σκληροί και είναι και διάσημοι ηθοποιοί (αν ήταν ο σουβλατζής της γειτονιάς του ο Μπελμοντό αμφιβάλλω αν θα του μίλαγε καμιά εκτός για να του πει "Άντε μικρέ, κόκκαλα έχουν τα σουβλάκια κι αργούν?")
Και μια θεα Άβα Γκάρντεν τα έδωσε όλα για τον μισομεριδα Φρανκ Σινατρα οπότε τι τα θέλετε οι άσχημοι άνδρες έχουν τις καλύτερες ίσως φταίει και η διασημοτητα
 
Ναι ή Αβα είχε μία τάση στους κοντούς ένας Λανκαστερ θα της ταίριαζε τουλάχιστον αλλά αυτή εκεί. Άβυσσος ή ψυχή της γυναίκας αλλά μία Αβα δεν έβρισκε άνδρα ή τους ερωτεύτηκε όντως ισως τον Φρανκι . Γι αυτό λέμε πως για τον καθένα είναι άλλο πράγμα το σέξι και το βλεπουμε και στην καθημερινότητά αταίριαστο ζευγαρια.
 
...η Άντρες. Αλλά έτσι είναι εμείς οι ωραίοι πλην σεμνοί και συμμαζεμένοι (και μετριόφρονες) δεν έχουμε καμιά ελπίδα μπροστά σε ασκημάντρες που το παίζουν σκληροί και είναι και διάσημοι ηθοποιοί (αν ήταν ο σουβλατζής της γειτονιάς του ο Μπελμοντό αμφιβάλλω αν θα του μίλαγε καμιά εκτός για να του πει "Άντε μικρέ, κόκκαλα έχουν τα σουβλάκια κι αργούν?")

Δε συμφωνώ σε αυτό λες Ελέφαντα. Γνωρίζεις έναν άνθρωπο. Γοητεύεσαι από την εξωτερική εμφάνιση (αν υπάρχει). Μπορεί να συμβεί, αλλά για να κρατήσει η φλόγα, χρειάζονται κι άλλα πράγματα. Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ από τους σουβλατζήδες γιατί όχι τίποτε άλλο, εγώ τιμώ δεόντως τα σουβλάκια. Πιστεύω όμως, ότι ο κάθε άνθρωπος μπορεί να έχει προσωπική γοητεία ακόμα κι αν είναι άσχημος. Η μόρφωσή του, η καλλιέργειά του, το χιούμορ του, ο τρόπος που μιλάει, ο τρόπος που φέρεται, το ντύσιμό του, η ερωτική του αύρα (καταλαβαίνεις τι εννοώ) παίζουν πολύ μεγάλο ρόλο για μένα. Πιστεύω ότι έτσι είναι για τις περισσότερες γυναίκες. Δεν μπορώ να μπω στο μυαλό των αντρών, αλλά έχω δει τόσα αταίριαστα ζευγάρια εμφανισιακά και από τις δυο πλευρές, που πιστεύω ότι έτσι είναι και για κάποιους άντρες.

Και μια θεα Άβα Γκάρντεν τα έδωσε όλα για τον μισομεριδα Φρανκ Σινατρα οπότε τι τα θέλετε οι άσχημοι άνδρες έχουν τις καλύτερες ίσως φταίει και η διασημοτητα

Μα αν θυμάμαι καλά, είχε εξηγήσει η Άβα γιατί ερωτεύτηκε τον Σινάτρα, αλλά δεν είναι κόσμιο να το αναφέρω εδώ. Ξεφύγαμε τελείως, ή μου φαίνεται? :D
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μα αν θυμάμαι καλά, είχε εξηγήσει η Άβα γιατί ερωτεύτηκε τον Σινάτρα, αλλά δεν είναι κόσμιο να το αναφέρω εδώ. Ξεφύγαμε τελείως, ή μου φαίνεται?
Με αυτο το κριτηριο ερωτευοταν η Αβα; :D
 
Και μια εξάδα απο μένα με την άδεια της φίλης @bambinella 100 :

1. Άννα Συνοδινού

2. Ζωή Φυτούση

3. Έλσα Ρίζου

4. Μάνος Κατράκης

5. Γιώργος Οικονομίδης

6. Τίτος Βανδής
 
Σεξ απίλ βαθμολογούμε...τι να πω γι αυτήν την εξάδα , από 2 έκαστος...:rolleyes:
 
Μα αν θυμάμαι καλά, είχε εξηγήσει η Άβα γιατί ερωτεύτηκε τον Σινάτρα, αλλά δεν είναι κόσμιο να το αναφέρω εδώ. Ξεφύγαμε τελείως, ή μου φαίνεται? :D
Nαι ναι το χε πει όταν την ρώτησαν τι του βρήκε αυτή ή γυναικαρα χα χα χα έρωτας όμως γυαλικο για γυαλικο δεν είχε μείνει στο σπιτι.
Τώρα δύσκολη εξάδα ρε παιδιά
Ελσα ριζου: την βρίσκω σέξυ φυσικά όχι όσο η Λασκαρη αλλά ήταν τσακπινα τι να βάλω άντε ένα 5 επιεικως
Μάνος Κατρακης: εδώ πείτε μου τι να βάλω ή γυναικα, δύο δύσκολη εξάδα το ξαναλεω
Ζωή Φυτουση : ένα τέσσερα επιεικως
Συνoδινου: ένα έξι για τον άνθρωπο του τρενου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Συνοδινού : Για να είμαι ειλικρινείς,δεν την θυμάμαι από τις παλιές ταινίες της..Περισσότερο τη θυμάμαι σε μεγαλύτερη ηλικία.Αυτή την εικόνα έχω από την Άννα..Γι αυτό έψαξα να δω παλαιότερες φωτό της..Και βρήκα κάποιες .Υπάρχει μάλιστα και έγχρωμη,από τη συμμετοχή της σε ξένη ταινία "Η μάχη των Θερμοπυλών"..Νομίζω για τα γούστα μου,είναι στα ίδια επίπεδα που έχω την Γκέλυ Μαυροπούλου ή την Μέλπω.Ίσως ένα κλικ καλύτερη.. Βαθμός : 3,5
Φυτούση : 1 . Χωρίς σχόλιο.
Ρίζου: Εμένα η Ρίζου μου αρέσει.Θα την έβαζα στην ίδια κατηγορία εμφάνισης με Χέλμη και Μαρούδα..Αλλά η Έλσα, μου είναι πολύ πιο ελκυστική.
Βαθμός : 7
 
Τίτος Βανδης: 0 , μπορεί βέβαια αν τον γνώριζα προσωπικά να πεφτα και στα πατώματα, ποτέ δεν ξέρεις
Οικονομικής: τρία, με επιείκεια πάλι, αυτα
 
Νίκη Λινάρδου: 7.

Δάφνη Σκούρα: 7.

Ελένη Ερήμου: 8.5

Γ. Τζώρτζης 6

Άγγελος Αντωνόπουλος: 8

Σ'. Φωκάς: 6

Κατερίνα Χέλμη: 7

Μαρία Κωνσταντάρου: 7.

Δέσποινα Στυλιανοπούλου: 9.

Λάκης Κομνηνός: 7.

Άλκης Γιαννακάς: 9.

Βαγγέλης Σειληνός: 5.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα