Βαθμολογήστε τους ηθοποιούς

Η Χάρις Καμιλη και η Βούλα Χαριλαου είχαν για μένα ένα κοινό χαρακτηριστικό: ωραία μάτια και ιδιαίτερο, ευαίσθητο, βλέμμα. Προσωπικά, τρομερό σεξαπίλ δεν μου βγάζει καμία από τις δύο αν και τις θεωρώ όμορφες γυναίκες: λίγο ίσως παραπάνω η Βούλα Χαριλαου η οποία θα πάρει ένα 6 ενώ η Χάρις Καμιλη 5.
Και προχωράω στους 2 κυρίους. Κανέναν από τους δύο δεν τον έχουμε δει νέο και προσωπικα τις οποιες φώτο μπορει να υπάρχουν δεν τις θεωρώ πάντα επαρκή στοιχεία για να κρίνω σεξαπίλ.
Ο Άγγελος Μαυροπουλος φαινόταν πολύ αρχοντικος άνδρας με ωραίο παραστημα. Φυσικά νεαρό δεν τον έχω δει κάπου. Στο βιβλίο της "Αυτά που δεν είπαμε τότε" η Γκελυ Μαυροπουλου μεταφέρει αφηγήσεις της μητέρας της (Μαρίκα Κρεβαττα), η οποία άφηνε να εννοηθεί πως ο Μαυροπουλος (ο πρώτος της άνδρας δηλαδή και πατέρας της Γκελυς) την κερατωνε (δεν κράτησε εξαλλου πολύ ο γάμος τους). Υποψιάζομαι πως θα μπορούσα να δώσω στον Άγγελο Μαυροπουλο ένα 7. Όσο για τον Χριστοφοριδη ωραίος δε νομίζω πως ήταν ποτέ, ούτε ως νεαρός (από τις λίγες φωτογραφίες που κατάφερα να βρω). Στην ωριμότητα του κάπως καλύτερος και μονο στην "Καφετζού" κατάφερε και μου έβγαλε κάτι αρρενωπο σεξυ "παλαιάς κοπής". Θα του βάλω 4. Btw, ο Χριστοφοριδης είχε όμορφο γιο (δεν του έμοιαζε ιδιαίτερα): το Γιώργο Χριστοφοριδη
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η Χάρις Καμιλη και η Βούλα Χαριλαου είχαν για μένα ένα κοινό χαρακτηριστικό: ωραία μάτια και ιδιαίτερο, ευαίσθητο, βλέμμα. Προσωπικά, τρομερό σεξαπίλ δεν μου βγάζει καμία από τις δύο αν και τις θεωρώ όμορφες γυναίκες: λίγο ίσως παραπάνω η Βούλα Χαριλαου η οποία θα πάρει ένα 6 ενώ η Χάρις Καμιλη 5.
Και προχωράω στους 2 κυρίους. Κανέναν από τους δύο δεν τον έχουμε δει νέο και προσωπικα τις οποιες φώτο μπορει να υπάρχουν δεν τις θεωρώ πάντα επαρκή στοιχεία για να κρίνω σεξαπίλ.
Ο Άγγελος Μαυροπουλος φαινόταν πολύ αρχοντικος άνδρας με ωραίο παραστημα. Φυσικά νεαρό δεν τον έχω δει κάπου. Στο βιβλίο της "Αυτά που δεν είπαμε τότε" η Γκελυ Μαυροπουλου μεταφέρει αφηγήσεις της μητέρας της (Μαρίκα Κρεβαττα), η οποία άφηνε να εννοηθεί πως ο Μαυροπουλος (ο πρώτος της άνδρας δηλαδή και πατέρας της Γκελυς) την κερατωνε (δεν κράτησε εξαλλου πολύ ο γάμος τους). Υποψιάζομαι πως θα μπορούσα να δώσω στον Άγγελο Μαυροπουλο ένα 7. Όσο για τον Χριστοφοριδη ωραίος δε νομίζω πως ήταν ποτέ, ούτε ως νεαρός (από τις λίγες φωτογραφίες που κατάφερα να βρω). Στην ωριμότητα του κάπως καλύτερος και μονο στην "Καφετζού" κατάφερε και μου έβγαλε κάτι αρρενωπο σεξυ "παλαιάς κοπής". Θα του βάλω 4. Btw, ο Χριστοφοριδης είχε όμορφο γιο (δεν του έμοιαζε ιδιαίτερα): το Γιώργο Χριστοφοριδη
μονο στον αγγελο μαυροπουλο συμφωνουμε καργα και των γονεων
ειχε φοβερο χιουμορ και ως γνωστον το χιουμορ στον αντρα ειναι το ντεκολτε του
 
ερωτισμος
χαριλαου 2
καμιλη 9,5
μαυροπουλος 8
χριστοφοριδης 3
Έχω μια απορία: Το μισό βαθμό γιατί τον αφαιρείται από την Καμιλη και δεν της βάζετε 10? Εξάλλου στο γυμνάσιο δεν λέγαμε ότι ο μισός βαθμός είναι υπέρ του μαθητή ;) :) ?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σε σχεση με τις αλλες φορες σημερα θα βαθμολογησυμε το σεξ απηλ μεταγενεστερων ηθοποιων:

Βινα Ασικη

Ελενη Φιλινη

Βανα Μπαρμπα

Παυλος Ευαγγελοπουλος

Σταματης Γαρδελης

Πανος Μιχαλοπουλος
Βίνα Ασίκη : 9/10
Ελένη Φιλίνη : 8/10 (πιο γλυκιά παρά σέξι)
Βάνα Μπάρμπα : 10/10
Παύλος Ευαγγελόπουλος : 10/10
Σταμάτης Γαρδέλης : 6/10 (Μου βγάζει κάτι κωμικό παρά σέξι)
Πάνος Μιχαλόπουλος : 8/10
 
Ετοιμαστε φτυαρακια για την καινουργια εξαδα:

Βερα Κρουσκα

Μαρια Ιωαννιδου

Χαριτινη Καρολου

Τολης Βοσκοπουλος

Χρηστος Παρλας

Νικος Ξανθοπουλος
Βέρα Κρούσκα : Πάντα μου έβγαζε μια κρυάδα αυτή η γυναίκα 7/10 και παραήμουν επιεικής στη βαθμολογία
Μαρία Ιωαννίδου : 7/10
Χαριτίνη Καρόλου : 8/10
Τόλης Βοσκόπουλος : 5/10
Χρήστος Πάρλας : 6/10
Νίκος Ξανθόπουλος : 9/10
 
Δειτε τι σας εχω σημερα.... :)

Λιλη Παπαγιαννη

Ρια Δελουτση

Αλικη Βουγιουκλακη

Γιαννης Φερτης

Δημητρης Μπισλανης

Νικος Τσαχιριδης
Λίλη Παπαγιάννη : 9/10
Ρία Δελούτση : 8/10
Αλίκη Βουγιουκλάκη : 10/10
Γιάννης Φέρτης : Τι άνδρας ήταν αυτός 10/10 , γοητευτικός , ταλαντούχος με σεξ απίλ
Δημήτρης Μπισλάνης : 3/10
Νίκος Τσαχιρίδης : 1/10
 
Πάντα σε συνεννόηση με τη φίλτατη Μπαμπινέλλα, σας αφήνω την τελευταία από μένα φουρνιά θυμάτων για το θυσιαστήριο:

Κατερίνα Χέλμη
Μαρία Κωνσταντάρου
Δέσποινα Στυλιανοπούλου
Λάκης Κομνηνός
Άλκης Γιαννακάς

Βαγγέλης Σειληνός
Κατερίνα Χέλμη : 5/10
Μαρία Κωνσταντάρου : 7/10
Δέσποινα Στυλιανοπούλου : 8/10
Λάκης Κομνηνός : Ε ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ 10/10
Άλκης Γιαννακάς : Υπερβολικά όμορφος για τα γούστα μου στυλ Τζον Τζον 4/10
Βαγγέλης Σειληνός : 8/10
 
Έχω μια απορία: Το μισό βαθμό γιατί τον αφαιρείται από την Καμιλη και δεν της βάζετε 10? Εξάλλου στο γυμνάσιο δεν λέγαμε ότι ο μισός βαθμός είναι υπέρ του μαθητή?
εχετε δικιο απολυτο
 
Βουλα Χαριλαου
Χαρις Καμιλη
Αγγελος Μαυροπουλος
Περικλης Χριστοφοριδης
Αυτοί μου αρέσουν όλοι οπότε θα παίξουμε με λεπτομέρειες.
Βούλα: Ωραία η Βούλα!! Είμαι σίγουρη πως θα είχε άπειρες κατακτήσεις (ανήκει κι αυτήν στο κλαμπ των Ελληνίδων ηθοποιών που ακούστηκε πως τα είχαν με το Μπράντο και μάλιστα λέει τη χώρισε όταν του έκανε ένα αρνητικό σχόλιο για τα "προσόντα του". Αλήθεια, ψέματα, που να ξέρω φίλοι μου;) Η Βούλα λοιπόν, το κατείχε απολύτως το θέμα "άντρες", νομίζω είχε φάει μύγδαλα με τα τσουβάλια. Πολύ σέξι για μένα, να το πάρει το δεκάρι, να το πάρει, τι το παιδεύει;
Χάρις: Σέξι κι η Χάρις, αν και λίγο στεγνή. Εκεί στα τέλη του '50 που τη γνωρίσαμε, θα ήταν απ τις πολύ καλές περιπτώσεις. Ωραία μάτια, παιχνιδιάρικα΄. Θα πάρει ένα 8.
Άγγελος: Καλά αυτός δε θα είχε αφήσει θηλυκιά γάτα. Αν και τον είδαμε μεσόκοπο, δε φάνηκε να περνάει πολύ από πάνω του η βάσανος της ζωής. Αυτοπεποίθηση που σπάει κόκκαλα. Ένα 8 Άγγελε, άξιος!
Περικλής: Εννοείται οτι προτιμούμε τον γιο (γεια σου Γιώργο κούκλε ατελείωτε!), αλλά μιας που τώρα μιλάμε για τον πατέρα ας προσπαθήσουμε να μείνουμε στο θέμα. Ο Περικλής λοιπόν, δεν ήταν όμορφος αλλά ήταν τσαχπίνης. Τον λέω γοητευτικό άνθρωπο, αν και πιστεύω ήταν πιο συγκρατημένος απ τον Άγγελο. Πάντως δε δείχνει για άντρας που άκουσε πολλά "όχι" στη ζωή του. Οπότε θα πάρει 7αρι, γιατί το 8 το πήρε ο Άγγελος. Βέβαια ως γονιός που έβγαλε τέτοιο γιο, θα μπορούσε και 10αρι, αλλά δεν θα ήμουν αντικειμενική θαρρώ :cool::cool::cool:
 
Βουλα Χαριλαου. Εμενα η Βουλα μου θυμιζει εντονα την Βιβιαν Λη. Βεβαια η Βιβιαν ηταν κουκλα, ενω η Βουλα απλως νοστιμη, αλλα ειχαν πολλα κοινα σε προσωπο και σωμα. Λεπτεπιλεπτες και μικροκαμωμενες, Και η φωνη της Βουλας ηταν πολυ ιδιαιτερη περιπτωση. Δεν ακους πολυ συχνα φωνες τοσο αναγνωρισιμες. Αρκετα ταλαντουχα ηθοποιος και λυπαμαι που δεν την ειδαμε σε περισσοτερες ταινιες. Ερωτικη δεν θα την ελεγα ομως. Απο μενα 2.
Χαρις Καμιλη. Και της Χαριτος η φωνη ηταν ιδιαιτερη επισης. Οχι ομως με τον ιδιο τροπο οπως της Βουλας. Της Χαριτος η φωνη ηταν αυταρχικη και γεματη αυτοπεποιθηση. Οπως δηλαδη ηταν της Σμαρως Στεφανιδου. Σου ελεγε κατι και φοβοσουν μη σε δειρει. :D Πολυ ομορφη δεν μου φανηκε ποτε, ουτε πολυ ερωτικη, ωσπου την ειδα στην ταινια Το παραστρατημα μιας αθωας, πλαϊ στην Γκελη Μαυροπουλου στον ρολο της κακιας φιλης. Εκει λοιπον η Χαρις, ως ξανθια πλεον, ηταν αλλο πραγμα. Πολυ ωραιο προσωπο, υπεροχο κορμι, παραστημα, τροποι, αερας, φινετσα, ντυσιμο. Εξαιρετικη! Με αφησε με το στομα ανοιχτο. Χωρια βεβαια που η ερμηνεια που εδωσε ηταν αξιοζηλευτη. Σε ενα ρολο πολυ απαιτητικο η Χαρις καταφερε να διατηρησει απολυτα τις ισορροπιες. Ηταν σιγουρα γυναικα εξυπνη και παιχνιδιαρα και με μεγαλη επιτυχια στο αντιθετο φυλο. 8.
Αγγελος Μαυροπουλος. Εδω ειναι που ταιριαζει απολυτα το ρητο πως η ομορφια δεν εχει ηλικια. Ο μπαμπας της Γκελης λοιπον, ηταν κουκλος. Δεν ξερω πως ηταν στα νιατα του, μπορει και να μην μου αρεσε, αλλα ως μεσοκοπος εβαζε κατω 25αρηδες. Πανεμορφος, γοητευτικος και αρρενωπος μεχρι εκει που δεν παιρνει αλλο. Ηταν συναρπαστικος αυτος ο αντρας με ολη την σημασια της λεξεως. Και θαυμασιος ηθοποιος επισης γιατι οπου κι αν τον ειδα επαιζε παντα πολυ φυσικα. Στο θεμα του σεξ απηλ δεν θα παρει απο μενα τιποτα λιγοτερο απο αυτο που του αξζει: 10 με τονο!
Περικλης Χριστοφοριδης. Ωραιος δεν ηταν. Ηταν ομως γλυκυτατος και χαριτωμενος. Ειχε και αυτο το πονηρουτσικο βλεμμα που σου εδινε να καταλαβεις πως ειχε μεγαλη αδυναμια στις γυναικες και μαλλον δυσκολα θα εμενε πιστος σε μια. Επαιζε πολυ το ματι του, που να τον εμπιστευτεις τετοιον αντρα; :D Υπεροχος καλλιτεχνης, αγαπημενος ηθοποιος και του δινω ανετα ενα 8.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βούλα χαριλαου: ήταν μια απλά νόστιμη κοπέλα δεν ήταν η κουκλα που θα παθαινες και ταρακουλο , ηταν ομορφουλα. Θα βάλω ένα τεσσάρα για το ταμπεραμέντο της και την φωνή της .
Περικλής χριστοφοριδης: ε τι να βάλω εδώ είναι τόσο γνωστή η φυσιογνωμία του, τόσο αγαπητή , τοσο οικεια που δεν ξέρω τι να βάλω, εννοείται όμως πως δεν ήταν ο Μπραντ πιτ, ένα τρία σαν εμφάνιση ένα 9 για όλα τα άλλα. Παιδιά ο άνθρωπος δεν είναι μόνο εμφάνιση είναι πολλά που τον κάνουν " κούκλο " και ας μην είναι.
Χάρις καμιλη: εδω μου θυμιζει την νικολ κιτμαν τι λετε;47693-a71790cb029ff2820b113282d48c6056.jpg
 
Άγγελος μαυροπουλος : πολύ αρχοντικος, αριστοκρατικος , με ωραιο αερα ωραίος δεν ξέρω αν μπορώ να τον ονομάσουμε και στα νιάτα του δεν τον έχω δει ποτέ. Υπάρχει κάποια φωτο του από τα νιάτα του να δούμε να είμαστε αντικειμενικοι ! Ναι θα ήθελα να τον δω νέο ειδάλλως θα δώσω ένα τεσσάρα
 
Βάζω και γω πεντε : πιο νέους όμως, γνωστοί μας πολύ.
1.Ελενα Ραντου
2.Σμαραγδα Καρυδη
3.Χριστόφορος Παπακαλιατης
4.Μαρία λεκάκη
5.Παναγιώτα βλαντη
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βάζω και γω πεντε : πιο νέους όμως, γνωστοί μας πολύ.
1.Ελενα Ραντου
2.Σμαραγδα Καρυδη
3.Χριστόφορος Παπακαλιατης
4.Μαρία λεκάκη
5.Παναγιώτα βλαντη
Να αρχισω:
Ελενα ραντου: στο αχ Ελένη ήταν μια γλυκα αληθινή και σαν βλάχακη εγραψε ιστορια. Την θεωρώ σεξι αλλά ως κορίτσι της διπλανής πόρτας, δεν ξέρω τι να βάλω ειλικρινά
Σμαραγδα καρυδη: την έχω δει από κοντά, πολύ ωραία γυναίκα με πρόσωπο που δεν βλέπεις συχνά, ωραία μάτια έντονα ζυγωματικα και σεξι αλλά και λίγο κρύα, δηλ.οποτε θέλει είναι σεξι οπότε θέλει απόμακρη εννοώ δεν ξέρω και δω τι να βάλω μάλλον ένα 8/10
Παναγιώτα βλαντη: την έχω δει από κοντά και βάζω 9/10 σαν πορσελάνη ειναι
Μαρία λεκακη: πολύ ωραίο σώμα, γλυκό χαμογελο, ιδιαίτερο πρόσωπο που δεν το ξεχνας έχει και σεξ απηλ ένα 7/10
Παπακαλιατης: ούτε κρύο, ούτε ζεστή δεν ξέρω ειλικρινά τι να βαλω
 
1.Ελενα Ραντου: Μια χαρά, αλλά σέξι; Δε θα το έλεγα. Δε συνηθίζει να παίζει και σέξι ρόλους εδώ που τα λέμε για να τη δούμε αλλιώς. Αλλά ίσως υπάρχει και λόγος που δεν παίζει τη σέξι.
2.Σμαραγδα Καρυδη: Πολύ όμορφη αλλά ούτε και εμένα μου βγάζει το sexiness. Όπως είπες φαίνεται λίγο κρύα, δε βγάζει καν συμπάθεια.
3.Χριστόφορος Παπακαλιατης No, no y no. Παρόλο που αυτός είχε ρόλους γκόμενου, και πάλι όχι. Ότι δεν παίζει χειροτερεύει τα πράγματα. Με επιείκια 2 γιατί κάτι θα είδε και η κουκλάρα η Κλέλια για να τον ερωτευθεί.
4.Μαρία λεκάκη: Συμπαθέστατη, με αξιοσημείωτη παρουσία και αξιοσημείωτες ερμηνείες. Ένα 7 θα της το έβαζα.
5.Παναγιώτα βλαντη: και πολύ όμορφη και σέξι, και τη θυμάμαι σαν νοσοκόμα στον βίο ανθόσπαρτο (όσο να ναι, αυτό το επάγγελμα δημιουργεί συνειρμούς), 9.
 
1.Ελενα Ραντου: Μια χαρά, αλλά σέξι; Δε θα το έλεγα. Δε συνηθίζει να παίζει και σέξι ρόλους εδώ που τα λέμε για να τη δούμε αλλιώς. Αλλά ίσως υπάρχει και λόγος που δεν παίζει τη σέξι.
2.Σμαραγδα Καρυδη: Πολύ όμορφη αλλά ούτε και εμένα μου βγάζει το sexiness. Όπως είπες φαίνεται λίγο κρύα, δε βγάζει καν συμπάθεια.
3.Χριστόφορος Παπακαλιατης No, no y no. Παρόλο που αυτός είχε ρόλους γκόμενου, και πάλι όχι. Ότι δεν παίζει χειροτερεύει τα πράγματα. Με επιείκια 2 γιατί κάτι θα είδε και η κουκλάρα η Κλέλια για να τον ερωτευθεί.
4.Μαρία λεκάκη: Συμπαθέστατη, με αξιοσημείωτη παρουσία και αξιοσημείωτες ερμηνείες. Ένα 7 θα της το έβαζα.
5.Παναγιώτα βλαντη: και πολύ όμορφη και σέξι, και τη θυμάμαι σαν νοσοκόμα στον βίο ανθόσπαρτο (όσο να ναι, αυτό το επάγγελμα δημιουργεί συνειρμούς), 9.
Λένε ότι ο Παπακαλιατης είναι ο εθνικός μας ωραίος η μάλλον ο' εθνικός μας γκομενος ' ετσι λενε αλλά εγώ θα έβαζα σε αυτήν την θέση η τον Τάσο Νούσια η τον Αποστόλη τοτσικα. Τους βάζω και στους δυο 10/10
 
τώρα το είδα να βαθμολογήσω και εγώ λοιπόν...

Μαίρη Βιδάλη - Ωραία γυναίκα , συμφωνώ ότι βγάζει κάτι το ξινό και στρυφνό , μόνο στο "17 σφαίρες..." μου άρεσε , ας της δώσω ένα 6
Όλγα Πολίτου - όντως αριστοκρατικότατη , φινετσάτη και πιστεύω είναι Κυρία με Κ κεφαλαίο , αυτό μου βγάζει , 8
Νίκος Βερλέκης - συμφωνώ με τις κυρίες για τα νιάτα του , τώρα πια χάθηκαν όλα αυτά νομίζω , 8 και αυτός
Θάνος Παπαδόπουλος - τι να σχολιάσω , καλός ηθοποιός μου βγάζει και γλυκό άνθρωπο , έτσι για να το σπάσω θα δώσω 9! :)
Μαιρη βιδαλη: ωραία γυναίκα αλλά σεξι δεν νομίζω ρε παιδιά, ένα 6 θα δώσω και γω
Όλγα πολιτου: ένα πέντε από μένα για την αριστοκρατίκη της εμφάνιση κυρίως, σεξι δεν θα το λεγα, δηλ.αντικειμενικα την λες αρχοντική όχι σεξι
Νικος βερλεκης, ωραίος και σεξι ένα 8
Θάνος Παπαδόπουλος , ε δεν όχι σεξι δεν ειναι, πως να το κάνουμε. Θα βάλω πολύ χαμηλό βαθμό και δεν θελω στο σεξινεςς
 
Ελένη Ράντου
Χαρακτηριστικός ο ρόλος της στην κωμική σειρά ΑΧ ΕΛΕΝΗ, μια σειρά που μου θυμιζει αξεχαστα καλοκαιρια, τοτε που προβαλόταν στην τηλεόραση τα βράδια, σε επανάληψη.
Δεν θεωρούσα ποτέ σέξι την Ελένη Ράντου.
Ο ρόλος της ως γκαρσόνα Α/Ελένη Βλαχάκη στην κωμική σειρά ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ, ναι μεν είχε καλές ατάκες αλλά δεν με ενθουσίαζε...
Της βάζω 7

Σμαράγδα Καρύδη

Πολύ ομορφη γυναίκα, θα έλεγα οτι μοιάζει και στους δύο γονεις της.
Δεν περιγράφω άλλο...
Της βάζω 7.

Χριστόφορος Παπακαλιάτης
Για τον άντρα της πεντάδας, μπορώ να πω οτι μου αρεσε σαν άντρας. Σαν ηθοποιός, δεν μου άρεσε ιδιαίτερα.
Βάζω 6

Μαρία Λεκάκη
Όμορφη παρουσία, χαρακτηριστικός ρόλος της ως γκαρσόνα Β/Πέγκυ Καραχισαριδου/Καρά, στην κωμική σειρά ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ. Δεν την εβρισκα σέξι...
Βάζω 6.

Παναγιώτα Βλαντή
Μόλις ειδα το ονομα, θυμηθηκα τη συμμετοχή της στη σειρά ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ, σε ρόλο νοσοκόμας...
Ένας σέξι ρόλος της.
Κατά τα άλλα, μια χλιαρή παρουσία...
Βάζω 6.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ελένη Ράντου
Χαρακτηριστικός ο ρόλος της στην κωμική σειρά ΑΧ ΕΛΕΝΗ, μια σειρά που μου θυμιζει αξεχαστα καλοκαιρια, τοτε που προβαλόταν στην τηλεόραση τα βράδια, σε επανάληψη.
Δεν θεωρούσα ποτέ σέξι την Ελένη Ράντου.
Ο ρόλος της ως γκαρσόνα Α/Ελένη Βλαχάκη στην κωμική σειρά ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ, ναι μεν είχε καλές ατάκες αλλά δεν με ενθουσίαζε...
Της βάζω 7

Σμαράγδα Καρύδη
Πολύ ομορφη γυναίκα, θα έλεγα οτι μοιάζει και στους δύο γονεις της.
Δεν περιγράφω άλλο...
Της βάζω 7.

Χριστόφορος Παπακαλιάτης
Για τον άντρα της πεντάδας, μπορώ να πω οτι μου αρεσε σαν άντρας.
Σαν ηθοποιός οχι ιδιαίτερα.
Βάζω 6

Μαρία Λεκάκη
Όμορφη παρουσία, χαρακτηριστικός ρόλος της ως γκαρσόνα Β/Πέγκυ Καραχισαριδου/Καρά, στην κωμική σειρά ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ. Δεν την εβρισκα σέξι...
Βάζω 6.

Παναγιώτα Βλαντή
Μόλις ειδα το ονομα, θυμηθηκα τη συμμετοχή της στη σειρά ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ, σε ρόλο νοσοκόμας...
Ένας σέξι ρόλος της.
Κατά τα άλλα, μια χλιαρή παρουσία...
Βάζω 6.
Σεξι την βλαντη την βρήκα στα μαύρα μεσανυχτα
 
Ελένη Ράντου
Χαρακτηριστικός ο ρόλος της στην κωμική σειρά ΑΧ ΕΛΕΝΗ, μια σειρά που μου θυμιζει αξεχαστα καλοκαιρια, τοτε που προβαλόταν στην τηλεόραση τα βράδια, σε επανάληψη.
Δεν θεωρούσα ποτέ σέξι την Ελένη Ράντου.
Ο ρόλος της ως γκαρσόνα Α/Ελένη Βλαχάκη στην κωμική σειρά ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ, ναι μεν είχε καλές ατάκες αλλά δεν με ενθουσίαζε...
Της βάζω 7

Η αλήθεια είναι πως αυτός ο ρόλος ήταν από μόνος του αντισέξι, δηλαδή θα έπρεπε να είσαι θεά για να βγεις σέξι εκεί. Κατά τα άλλα ταλαντούχα, και το Αχ Ελένη που είχε γράψει ήταν καλό.
 
Πίσω
Μπλουζα